Ohjelma Öresund Meeting 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 64
|
Tävling |
Öresund Meeting 2017 |
|
Utskriftsdatum |
26 mars 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Helsingborg |
|
Utskriftstid |
09:02 |
|
|
Arrangör |
Helsingborgs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 mars 2017 |
|
|
|
|
Gren 64, 100m Ryggsim Fl. 14-15år |
Finaler (5) |
2013: Dinah Jönsson, Ystads Simsällskap, 1:05.33 |
2014: Hanna Rosvall, Ängelholms Simsällskap, 1:05.84 |
2015: Hanna Rosvall, Ängelholms Simsällskap, 1:03.11 |
2016: Emma Vileus, Vellinge-Näsets Simklubb, 1:06.37 |
|
Beräknad start 12:14 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
39 |
0 |
Freja Werker |
2003 |
AH3203 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:18.12 |
811 |
1 |
Ebba Hellzén |
2003 |
AE3603 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:17.68 |
757 |
2 |
Jennifer Jingmark |
2003 |
AO0603 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
1:18.24 |
18 |
3 |
Linnea Dolmark |
2002 |
AO0602 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:16.92 |
405 |
4 |
Karin Widerberg |
2003 |
AO3803 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:16.48 |
517 |
5 |
Anna-Luisa Permarker |
2002 |
AH1402 |
S 71 |
|
25m |
1:16.80 |
639 |
6 |
Nina Nolén |
2002 |
AY1402 |
SK TRITON |
|
25m |
1:16.99 |
864 |
7 |
Olivia Hansson |
2003 |
AP5403 |
KIVIKS SK |
|
25m |
1:17.50 |
528 |
8 |
Emy Ek |
2003 |
BK3403 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:17.75 |
431 |
9 |
Beatrice Pap |
2003 |
AB6803 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:18.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
109 |
0 |
Sara Kjellnäs |
2002 |
AO6602 |
HS |
|
25m |
1:16.00 |
305 |
1 |
Josefin Dellhede |
2003 |
AD3403 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:15.57 |
432 |
2 |
Ida Persson |
2002 |
AF7402 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:15.01 |
3 |
3 |
Tilda Joelsson |
2002 |
AM4602 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:14.89 |
14 |
4 |
Elsa Bitzén |
2003 |
AD8203 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:14.72 |
268 |
5 |
Tove Lindén |
2002 |
AH8702 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:14.85 |
335 |
6 |
Tilde Röiseth |
2003 |
AF5603 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:14.89 |
430 |
7 |
Heidi Palencsar |
2002 |
AF8602 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:15.13 |
105 |
8 |
Ebba Jälminger |
2002 |
AO9602 |
HS |
|
25m |
1:15.74 |
444 |
9 |
Filippa Dihle |
2003 |
AR6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:16.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
582 |
0 |
Johanna Melin |
2003 |
AL7403 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:14.68 |
332 |
1 |
Wilma Rundblad |
2003 |
AP5803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:14.52 |
504 |
2 |
Tilda Ericsson |
2002 |
AH0402 |
S 71 |
|
25m |
1:14.10 |
762 |
3 |
Lovisa Svensson |
2002 |
AH6802 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
1:13.41 |
103 |
4 |
Sofia Juliusson |
2002 |
AT3802 |
HS |
|
25m |
1:13.09 |
485 |
5 |
Alma Torkelsson |
2003 |
AE5603 |
OSBY SS |
|
25m |
1:13.38 |
462 |
6 |
Olivia Skog |
2002 |
AI1602 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:13.76 |
176 |
7 |
Ellen Rosdahl |
2002 |
AO0802 |
HS |
|
25m |
1:14.30 |
282 |
8 |
Cornelia Bernspång |
2003 |
AW7603 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:14.62 |
363 |
9 |
Hannah Fritz |
2003 |
BB5603 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:14.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
246 |
0 |
Alice Tufvesson |
2003 |
AX5403 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:12.58 |
49 |
1 |
Emma Andersson |
2002 |
AO1802 |
HS |
|
25m |
1:12.39 |
42 |
2 |
Angelina Agrell |
2003 |
AR6803 |
HS |
|
25m |
1:12.07 |
598 |
3 |
Gabriella Wivsätter |
2003 |
AE4603 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:11.59 |
851 |
4 |
Hannah Olsson-Lindhé |
2003 |
AB6203 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:11.26 |
197 |
5 |
Wilma Svensson |
2002 |
BK8402 |
HS |
|
25m |
1:11.40 |
288 |
6 |
Emilia Olsson |
2002 |
AA6802 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:11.89 |
608 |
7 |
Siri Bokander |
2003 |
BF8403 |
SK TRITON |
|
25m |
1:12.29 |
322 |
8 |
Linnéa Lindh |
2003 |
AI3803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:12.58 |
741 |
9 |
Alice Skoglund |
2003 |
BO5603 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:12.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
274 |
0 |
Tuva Pålsson |
2003 |
AC8803 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:10.87 |
317 |
1 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:09.88 |
162 |
2 |
Alice Persson |
2003 |
AN5803 |
HS |
|
25m |
1:09.42 |
98 |
3 |
Alicia Johansson |
2003 |
AI2603 |
HS |
|
25m |
1:08.33 |
856 |
4 |
Isabelle Sering |
2002 |
AI2602 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:07.16 |
306 |
5 |
Viktoria Dellhede |
2003 |
AD2403 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:07.26 |
276 |
6 |
Linn Rosenius |
2002 |
AA4602 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:08.54 |
886 |
7 |
Natascha Laigaard |
2002 |
0246AR |
HILLERØD |
|
25m |
1:09.55 |
889 |
8 |
Anna Haugsted Pihl |
2003 |
0384AA |
HILLERØD |
|
25m |
1:10.24 |
597 |
9 |
Lovisa Vesterlund Kocsis |
2002 |
AJ0802 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:11.00 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
26 mars 2017 |
Licensierad till: Helsingborgs Simsällskap |
Utskriftstid |
09:02 |
|