2020-09-26   05:10:24
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Fyn Distance forår 2017

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

1_S
Løb 1, 800m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
16  Bak Iben  2001  NYBORG  0124AH  25 m  9:13.63   
100  Glintborg Heidi  2002  ODENSE  0202AP  25 m  10:20.22   
36  Jørgensen Mai  2003  FREM  0376AA  25 m  10:28.82   
126  Skjoldborg Maibritt  2002  ODENSE  0284AO  25 m  10:31.46   
93  Bui My Phuong  2003  ODENSE  0322AS  25 m  11:09.18   
113  Krogh Christine  2003  ODENSE  0376AH  25 m  11:11.96   
118  Pedersen Aurelia  2004  ODENSE  0414AA  25 m  11:17.08   
112  Klüver-Kristensen Mia T.  2004  ODENSE  0496AH  25 m  11:27.22   
94  Burgaard Alma  2003  ODENSE  0332AA  25 m  11:44.06   
10  91  Broe Anna  2002  ODENSE  0228AD  25 m  11:52.85   
11  87  Benediktson Malea  2001  ODENSE  0104AM  25 m  12:00.20   
12  116  Madsen Katrine Brolykke  2003  ODENSE  0372AH  25 m  12:25.66   
13  106  Honore Frederikke  2001  ODENSE  0134AQ  25 m  12:28.61   
14  109  Jørgensen Josefine Risum  2004  ODENSE  0406AC  25 m  12:29.11   
15  97  Eisensee Kaya Yang  2004  ODENSE  0456AM  25 m  12:49.56   
16  17  Falkenstrøm Freja S.  2004  NYBORG  0434AK  25 m  13:14.67   
17  Rasmussen Ghita Ross  2003  SVENDBORG  0362AQ  50 m     
18  Singer Nicole  2002  SVENDBORG  0262BE  50 m     
19  11  Lundsfryd Thilde Rosen  2004  RINGE  0424AN  50 m     
20  14  Ammentorp Barbara  2003  NYBORG  0354AW  50 m     
21  25  Memborg Laura Riber  2004  NYBORG  0428AL  50 m     
22  27  Nielsen Tenna Marie  2004  NYBORG  0428AX  50 m     
23  31  Pedersen Kristine Kipper  2004  NYBORG  0494AV  50 m     
24  34  Seirup Nina  2005  NYBORG  0566AN  50 m     
25  84  Andersen Nikoline  2003  ODENSE  0368AR  50 m     
26  85  Astrup Cecilie Drud  2005  ODENSE  0572AN  50 m     
27  102  Habermann Agnete  2005  ODENSE  0576AA  50 m     
28  110  Jørgensen Josefine S  2004  ODENSE  0416AN  50 m     
29  131  Witte Amanda Siomone  2003  RINGE  0344AC  50 m     
30  132  Nielsen Esther Ellegaard  2005  ODENSE  0598AN  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  14 januar 2017 
Licens til Odense Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  14:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark