2020-01-25   03:04:12
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Fyn Distance forår 2017

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 1
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Fyn Distance forår 2017    Udskriftsdato  14 januar 2017   
  Stævne by  Odense    Udskriftstidspunkt  14:20   
  Arrangør  H2Odense         
  Bassin  50m         
  Stævne dato  14 januar 2017         
 
 
 
Løb 1, 800m Frisvømning Damer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
131  Amanda Siomone Witte  2003  0344AC  RINGE    50m   
132  Esther Ellegaard Nielsen  2005  0598AN  ODENSE    50m   
Nicole Singer  2002  0262BE  SVENDBORG    50m   
85  Cecilie Drud Astrup  2005  0572AN  ODENSE    50m   
11  Thilde Rosen Lundsfryd  2004  0424AN  RINGE    50m   
27  Tenna Marie Nielsen  2004  0428AX  NYBORG    50m   
               

 
Heat 2 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
34  Nina Seirup  2005  0566AN  NYBORG    50m   
84  Nikoline Andersen  2003  0368AR  ODENSE    50m   
102  Agnete Habermann  2005  0576AA  ODENSE    50m   
Ghita Ross Rasmussen  2003  0362AQ  SVENDBORG    50m   
31  Kristine Kipper Pedersen  2004  0494AV  NYBORG    50m   
25  Laura Riber Memborg  2004  0428AL  NYBORG    50m   
110  Josefine S Jørgensen  2004  0416AN  ODENSE    50m   
14  Barbara Ammentorp  2003  0354AW  NYBORG    50m   

 
Heat 3 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
97  Kaya Yang Eisensee  2004  0456AM  ODENSE    25m  12:49.56 
106  Frederikke Honore  2001  0134AQ  ODENSE    25m  12:28.61 
87  Malea Benediktson  2001  0104AM  ODENSE    25m  12:00.20 
94  Alma Burgaard  2003  0332AA  ODENSE    25m  11:44.06 
91  Anna Broe  2002  0228AD  ODENSE    25m  11:52.85 
116  Katrine Brolykke Madsen  2003  0372AH  ODENSE    25m  12:25.66 
109  Josefine Risum Jørgensen  2004  0406AC  ODENSE    25m  12:29.11 
17  Freja S. Falkenstrøm  2004  0434AK  NYBORG    25m  13:14.67 

 
Heat 4 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
118  Aurelia Pedersen  2004  0414AA  ODENSE    25m  11:17.08 
93  My Phuong Bui  2003  0322AS  ODENSE    25m  11:09.18 
36  Mai Jørgensen  2003  0376AA  FREM    25m  10:28.82 
16  Iben Bak  2001  0124AH  NYBORG    25m  9:13.63 
100  Heidi Glintborg  2002  0202AP  ODENSE    25m  10:20.22 
126  Maibritt Skjoldborg  2002  0284AO  ODENSE    25m  10:31.46 
113  Christine Krogh  2003  0376AH  ODENSE    25m  11:11.96 
112  Mia T. Klüver-Kristensen  2004  0496AH  ODENSE    25m  11:27.22 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  14 januar 2017 
Licens til Odense Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  14:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark