Program för Snapphanesimmet 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
Snapphanesimmet |
|
Utskriftsdatum |
03 december 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Hässleholm |
|
Utskriftstid |
12:50 |
|
|
Arrangör |
S 71 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 december 2016 |
|
|
|
|
Gren 4, 50m Fjärilsim Herrar |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
2 |
Emil Flodmark |
2006 |
AB7906 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
40.44 |
90 |
3 |
Oliver Wohlquist |
2005 |
AK8905 |
LANDSKRONA |
|
50m |
50.73 |
88 |
4 |
Viggo Thomsen |
2004 |
AE4904 |
LANDSKRONA |
|
25m |
41.11 |
71 |
5 |
Rasmus Pedersen |
2003 |
AQ7303 |
LANDSKRONA |
|
50m |
45.87 |
175 |
6 |
Yeman Hmod |
2005 |
|
S 71 |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
29 |
1 |
Andre Wester |
2003 |
AO4303 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
40.27 |
85 |
2 |
Casper Svärd |
2001 |
AC0101 |
LANDSKRONA |
|
25m |
34.45 |
96 |
3 |
Ludwig Bjärudd |
2001 |
AQ3901 |
SK LAXEN |
|
50m |
32.65 |
65 |
4 |
Oliver Larsson |
2001 |
AU1301 |
LANDSKRONA |
|
25m |
30.79 |
97 |
5 |
Nam Do |
2001 |
AQ2901 |
SK LAXEN |
|
25m |
31.01 |
125 |
6 |
Vincent Sverkersson |
1999 |
AX1999 |
SK LAXEN |
|
25m |
32.75 |
89 |
7 |
Alfred Thunell |
2002 |
AI9902 |
LANDSKRONA |
|
25m |
37.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
49 |
1 |
Dzevad Celikovic |
2001 |
AH8901 |
LANDSKRONA |
|
25m |
30.50 |
165 |
2 |
Alexander Trudov |
1999 |
AT5399 |
S 71 |
|
25m |
27.02 |
14 |
3 |
Oskar Hanstål |
1999 |
AJ1599 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
25.72 |
50 |
4 |
Alfred Christensson |
1998 |
AH0398 |
LANDSKRONA |
|
25m |
24.34 |
61 |
5 |
Oskar Hoff |
1998 |
AH0198 |
LANDSKRONA |
|
25m |
25.61 |
113 |
6 |
Janne Ledin |
1994 |
AR7994 |
SK LAXEN |
|
25m |
26.69 |
83 |
7 |
Hampus Svensson |
1999 |
AE5199 |
LANDSKRONA |
|
25m |
27.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
78 |
1 |
Markus Rydgren |
2003 |
AM3303 |
LANDSKRONA |
|
25m |
35.17 |
10 |
2 |
Stig Greiner |
2003 |
AM0703 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
33.70 |
75 |
3 |
Jesper Ring |
2003 |
AF6103 |
LANDSKRONA |
|
25m |
33.43 |
109 |
4 |
Gustaf Jonsson |
2003 |
AH3103 |
SK LAXEN |
|
25m |
32.03 |
100 |
5 |
Finn Gaudenz |
2002 |
AL9502 |
SK LAXEN |
|
25m |
32.81 |
18 |
6 |
Wilmer Ingvarsson |
2003 |
AA1903 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
33.59 |
123 |
7 |
Anton Swedblom |
2002 |
AR1302 |
SK LAXEN |
|
25m |
34.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
59 |
1 |
Ludvig Hoff |
2005 |
AB8705 |
LANDSKRONA |
|
25m |
39.94 |
1 |
2 |
Noah Andersen |
2005 |
AD5105 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
39.06 |
26 |
3 |
Noa Rydén |
2004 |
AC6304 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
38.11 |
151 |
4 |
Noah Malmgren |
2004 |
AB2704 |
S 71 |
|
25m |
33.87 |
91 |
5 |
August Anderud |
2004 |
AC1904 |
SK LAXEN |
|
25m |
36.14 |
103 |
6 |
Nils Gröndahl |
2004 |
AH7304 |
SK LAXEN |
|
25m |
38.51 |
119 |
7 |
Erik Olsson |
2004 |
AI0504 |
SK LAXEN |
|
25m |
39.15 |
|
|
Heat 6 (6) (10 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
135 |
5 |
Eric Nell |
2006 |
AF6306 |
SS DELFIN |
|
50m |
55.48 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
03 december 2016 |
Licensierad till: S71 |
Utskriftstid |
12:50 |
|