Program for Regionsmesterskab Nordsjælland Årgang
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 3, 200m Frisvmning Damer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 347 | Schelde-Mollerup Lrke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 25 m | 2:10.03 | |
2 | 321 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 2:17.00 | |
3 | 14 | Holm Elena Westmark | 2003 | HRSHOLM | 0336AD | 25 m | 2:21.63 | |
4 | 331 | Dahl Louise | 2003 | JYLLINGE | 0362AN | 25 m | 2:22.06 | |
5 | 89 | Bttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 2:24.01 | EFT |
6 | 44 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 2:28.74 | |
7 | 255 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERD | 0344AE | 25 m | 2:28.91 | |
8 | 173 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERD | 0454AE | 25 m | 2:29.43 | |
9 | 6 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HRSHOLM | 0488AC | 25 m | 2:29.84 | |
10 | 308 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 2:30.76 | |
11 | 277 | Sangild Rebecca | 2003 | SLLERD | 0344AL | 25 m | 2:31.03 | |
12 | 74 | Jrgensen Laura Rytz | 2003 | FR.SUND | 0364AH | 25 m | 2:31.64 | |
13 | 364 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 2:31.64 | |
14 | 239 | Rose Julie K | 2003 | ALLERD | 0324AL | 25 m | 2:31.71 | |
15 | 398 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 2:32.14 | |
16 | 353 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 2:32.20 | |
17 | 400 | Jrgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 2:32.62 | |
18 | 366 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 2:32.78 | |
19 | 59 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 2:33.53 | |
20 | 374 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 2:33.86 | |
21 | 13 | Haugblle Kaya Vennick | 2004 | HRSHOLM | 0418AB | 25 m | 2:34.20 | |
22 | 401 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 2:34.72 | |
23 | 5 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HRSHOLM | 0446AP | 25 m | 2:35.21 | |
24 | 405 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 2:36.39 | |
25 | 339 | Lillebk Isabel | 2004 | JYLLINGE | 0466AT | 25 m | 2:36.77 | |
26 | 66 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 2:36.81 | |
27 | 170 | Vmosi Cornelia | 2004 | HELSINGR | 0466AE | 25 m | 2:36.89 | |
28 | 78 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 2:37.39 | |
29 | 58 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 2:37.50 | |
30 | 71 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 2:37.76 | |
31 | 29 | Volden Victoria Husted | 2003 | HRSHOLM | 0312AU | 25 m | 2:38.82 | |
32 | 408 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 2:38.99 | |
33 | 344 | Ekman Emma | 2004 | LAKSEN | 0494AG | 25 m | 2:39.20 | |
34 | 169 | Trjgaard Caroline | 2005 | HELSINGR | 0566AH | 25 m | 2:39.21 | |
35 | 160 | Skjth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGR | 0352AD | 25 m | 2:39.81 | |
36 | 309 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 2:39.95 | |
37 | 372 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 2:40.38 | |
38 | 244 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERD | 0434AP | 25 m | 2:40.73 | |
39 | 67 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 2:41.23 | |
40 | 84 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VRK | 0482AN | 25 m | 2:42.42 | |
41 | 22 | Lysdahl Josephine | 2004 | HRSHOLM | 0474AH | 25 m | 2:42.58 | |
42 | 10 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HRSHOLM | 0428AM | 25 m | 2:45.81 | |
43 | 154 | Pedersen Emmely stman | 2005 | HELSINGR | 0588AN | 25 m | 2:46.43 | |
44 | 264 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERD | 0526AE | 25 m | 2:46.51 | |
45 | 300 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SLLERD | 0486AT | 25 m | 2:48.14 | |
46 | 222 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 2:48.53 | |
47 | 126 | Ulrich-Jrgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 2:50.14 | |
48 | 247 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERD | 0592AF | 25 m | 2:51.16 | |
49 | 65 | Strbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 2:51.72 | |
50 | 245 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERD | 0514AG | 25 m | 2:53.68 | |
51 | 314 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | TRITON B | 0574AK | 25 m | 2:54.53 | |
52 | 54 | Larsen Thea Mller | 2005 | GENTOFTE | 0574AC | 25 m | 2:54.74 | |
53 | 265 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERD | 0594AE | 25 m | 2:56.55 | |
54 | 99 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 2:56.56 | |
55 | 269 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERD | 0592AB | 25 m | 2:56.77 | |
56 | 52 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 2:57.80 | |
57 | 361 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 2:57.80 | |
58 | 123 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 2:58.13 | |
59 | 24 | Philip Emma | 2005 | HRSHOLM | 0538AN | 25 m | 2:58.23 | |
60 | 357 | Nilsson Emily Schile | 2005 | SLANGERUP | 25 m | 2:58.46 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 november 2016 |
Licens til Gladsaxe Svmmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |