Program för Sum-Sim Regionsfinal 1, Skellefteå
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 4 Söndagen 13 november 2016 kl. 16.00
Heatlista Gren 54
|
Tävling |
Sum-Sim Region 1 norr |
|
Utskriftsdatum |
13 november 2016 |
|
|
Tävlingsort |
|
|
Utskriftstid |
12:06 |
|
|
Arrangör |
Skelleftesim S34 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 november 2016 |
|
|
|
|
Gren 54, 100m Bröstsim F 13 o y |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
149 |
1 |
Alva Gustavsson |
2006 |
AP6406 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:58.62 |
168 |
2 |
Elin Öberg |
2004 |
AP6404 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:54.97 |
132 |
3 |
Emelie Carlzén |
2003 |
BB1203 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
1:52.14 |
142 |
4 |
Julia Blomqvist |
2005 |
BC2205 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:48.45 |
167 |
5 |
Sandra Trigell |
2005 |
AS3805 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:50.54 |
68 |
6 |
Elin Jönsson |
2004 |
AQ4804 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:52.65 |
87 |
7 |
Olivia Lundberg |
2005 |
AD3305 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
1:56.29 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
71 |
1 |
Lovisa Lundblad |
2003 |
AM1203 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:47.54 |
120 |
2 |
Lena Svedberg |
2004 |
AV6804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:46.14 |
57 |
3 |
Tove Öhrling |
2003 |
BR9203 |
LULEÅ SS |
|
25m |
1:44.26 |
67 |
4 |
Hanna Jonasson |
2004 |
AR0604 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:43.28 |
182 |
5 |
Lovisa Brynger |
2003 |
BM1203 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:43.78 |
133 |
6 |
Alice Hallgren |
2003 |
AW8403 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
1:44.90 |
137 |
7 |
Isabelle Åström |
2004 |
AJ2404 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
1:46.24 |
143 |
8 |
Lilly Johnsson |
2005 |
AE6405 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:48.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
135 |
1 |
Emma Åkerlund |
2003 |
AB6403 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
1:43.05 |
134 |
2 |
Tindra Olavi |
2003 |
AH6403 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
1:40.34 |
148 |
3 |
Astrid Gustafsson |
2003 |
AV9603 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:36.85 |
43 |
4 |
Randi Arnesen |
2005 |
AW8405 |
LULEÅ SS |
|
25m |
1:36.25 |
92 |
5 |
Linnea Engström |
2004 |
AM8404 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
1:36.34 |
157 |
6 |
Elma Olofsson |
2003 |
BD0803 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:37.59 |
74 |
7 |
Lova Tjernström |
2004 |
AC1204 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:42.22 |
184 |
8 |
Alma Enarsson |
2003 |
BR4603 |
SK ÄGIR |
|
50m |
1:43.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
199 |
1 |
Alice Moberg |
2003 |
AX4202 |
HÖGAKUSTEN |
|
25m |
1:35.42 |
41 |
2 |
Alva Andersson |
2004 |
AK3404 |
LULEÅ SS |
|
25m |
1:34.56 |
32 |
3 |
Maja Bostedt |
2003 |
AP6603 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
1:33.64 |
110 |
4 |
Nova Norlander |
2004 |
AV3804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:33.07 |
45 |
5 |
Emily Cwirzen |
2004 |
BS4604 |
LULEÅ SS |
|
25m |
1:33.13 |
70 |
6 |
Ebba Lindblom |
2004 |
AR8404 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:34.35 |
189 |
7 |
Love-Lee Lindberg |
2003 |
BX1403 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:35.36 |
117 |
8 |
Nadja Rautiainen |
2004 |
AR0204 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:35.97 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
147 |
1 |
Agnes Gustafsson |
2003 |
AJ1803 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:29.71 |
161 |
2 |
Molly Grace Storm |
2003 |
BY7803 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:28.15 |
179 |
3 |
Elina Lehtinen |
2003 |
AN7603 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
1:26.15 |
186 |
4 |
Ebba Hann |
2004 |
AN6804 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:21.36 |
94 |
5 |
Linn Söderberg |
2004 |
AE3804 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
1:23.26 |
96 |
6 |
Leia Beijron |
2004 |
BO5402 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:28.06 |
155 |
7 |
Tindra Norling |
2003 |
BH7203 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:28.96 |
194 |
8 |
Selma Zachrisson |
2003 |
AS6803 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:32.61 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
13 november 2016 |
Licensierad till: Skellefte Simsällskap 34 |
Utskriftstid |
12:06 |
|