Program för Sparbanken Rekarne Simcup 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 16
|
Tävling |
Sparbanken Rekarne Simcup 2016 |
|
Utskriftsdatum |
10 december 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
17:51 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 december 2016 |
|
|
|
|
Gren 16, 100m Frisim Herrar |
Försök (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
2 |
Olle Thorsén |
2006 |
AA6706 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:34.50 |
226 |
3 |
Vigor Runemar-Ham |
2004 |
AI8704 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:23.22 |
63 |
4 |
Gustav Thorsén |
2004 |
AI4104 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:20.40 |
144 |
5 |
Felix Mårvad |
2003 |
AS2303 |
SALA SS |
|
25m |
1:21.09 |
67 |
6 |
Sigge Verner |
2005 |
AM1305 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:29.13 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
139 |
1 |
Malte Larsson |
2003 |
AU2503 |
SALA SS |
|
25m |
1:17.06 |
152 |
2 |
Jonathan Svedberg |
2003 |
AW7703 |
SALA SS |
|
25m |
1:11.57 |
222 |
3 |
Max Lord |
2004 |
AH1504 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:11.12 |
62 |
4 |
Axel Thorsén |
2003 |
AH6503 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:09.82 |
50 |
5 |
Samuel Paulson |
2004 |
AG3504 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:11.09 |
13 |
6 |
Arman Dumanyan |
2002 |
AR1702 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:11.25 |
26 |
7 |
Maximilian Holm |
2005 |
AD7305 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:12.86 |
190 |
8 |
Gustav Ulfvebrand |
2003 |
AT4103 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:18.60 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
136 |
1 |
Jakob Hanson |
2002 |
AJ4902 |
SALA SS |
|
25m |
1:07.04 |
170 |
2 |
Per Granlund |
2002 |
AH9502 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:02.43 |
206 |
3 |
Vilmer Jansson |
2000 |
AI2100 |
HK SIM |
|
25m |
58.51 |
9 |
4 |
William Brand |
1998 |
AN2198 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
52.88 |
33 |
5 |
Eldin Kadic |
1999 |
AG5199 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
56.99 |
169 |
6 |
Max Fahlén |
2001 |
AM1101 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:00.71 |
46 |
7 |
Alex Ly |
2003 |
AE6103 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:04.67 |
166 |
8 |
Tom Dijkhuizen |
2003 |
AH5703 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:09.48 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
177 |
1 |
Peter Khabarov |
2002 |
AM6302 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:06.92 |
60 |
2 |
Sam Thai |
1999 |
AU9999 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:01.38 |
59 |
3 |
Viktor Syrén |
2000 |
AH5900 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
58.31 |
109 |
4 |
Filip Grimberg |
1998 |
AL0198 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
50.51 |
137 |
5 |
Marcus Johnsson |
2002 |
AN2502 |
SALA SS |
|
25m |
56.82 |
165 |
6 |
Gijs Dijkhuizen |
2000 |
AL8300 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:00.47 |
189 |
7 |
Lucas Sterling |
2004 |
AC6704 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:03.97 |
240 |
8 |
Eric Malmquist |
2003 |
AC1703 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:09.46 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
1 |
Eskil Jonsson |
2003 |
AA5303 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:05.72 |
160 |
2 |
Linus Björk |
2002 |
AB6902 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:01.15 |
70 |
3 |
Axel Witt |
2000 |
AE5100 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
58.20 |
108 |
4 |
Markus Fürst |
1996 |
AA2196 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
49.65 |
153 |
5 |
David Westin |
1995 |
AH7795 |
SALA SS |
|
25m |
55.85 |
138 |
6 |
Joel Larsson |
2001 |
AP9301 |
SALA SS |
|
25m |
1:00.15 |
171 |
7 |
Jonathan Holmberg |
2000 |
AT1300 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:02.45 |
19 |
8 |
Josef Faraj |
2002 |
AS4502 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:07.47 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
10 december 2016 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
Utskriftstid |
17:51 |
|