Program för Julklappsdoppet 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 31
|
Tävling |
Julklappsdoppet 2016 |
|
Utskriftsdatum |
04 december 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:38 |
|
|
Arrangör |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 december 2016 |
|
|
|
|
Gren 31, 50m Fjärilsim Flickor A |
Försök (5) |
Sponsor: Martin Escobars minne |
2015: Lovisa Svärd 2000 SK Ena 31.54 |
2014: Jessica Berg 1998 Stockholmspolisens Sim IF 29.43 |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
81 |
3 |
Ella Shay |
2001 |
BL2801 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
49.20 |
382 |
4 |
Astrid Eliasson |
2000 |
BJ4400 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
40.62 |
261 |
5 |
Linnea Lindqvist |
2001 |
BE7801 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
46.94 |
631 |
6 |
Sandra Pasanen |
2001 |
BV8401 |
ÖSMO SS |
|
50m |
51.06 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
302 |
1 |
Elin Öberg |
2000 |
BA6600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
38.57 |
183 |
2 |
Nelly Åkerblom |
2000 |
AP5400 |
SKURU IK |
|
25m |
36.62 |
96 |
3 |
Emma Pettersson |
2001 |
AV2201 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
35.91 |
255 |
4 |
Maike Kuhlins |
2000 |
BA1600 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
35.84 |
28 |
5 |
Pernilla Hemmälin |
2001 |
AO3801 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
35.90 |
60 |
6 |
Maja Hallström |
2000 |
BM5400 |
HEDEMORA |
|
25m |
36.06 |
525 |
7 |
Jeanna Wiell |
2001 |
BB9201 |
UPSALA S |
|
25m |
38.35 |
211 |
8 |
Sofia Ekström |
2001 |
BQ5601 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
40.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
111 |
1 |
Louise Ericsson |
2001 |
AN8601 |
SALTSJÖB |
|
25m |
35.45 |
638 |
2 |
Therese Baltzarsson |
2001 |
AE5201 |
SS04 |
|
25m |
33.62 |
487 |
3 |
Tova Franzén |
2001 |
AK9601 |
UPSALA S |
|
25m |
33.03 |
691 |
4 |
Astrid Onno |
2000 |
BA5600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
31.36 |
365 |
5 |
Saga Skarin |
2000 |
AP3400 |
SKK |
|
25m |
32.08 |
139 |
6 |
Tilda Eklund |
2000 |
AH3200 |
SKURU IK |
|
25m |
33.48 |
285 |
7 |
Linda Svensson |
2000 |
AR8200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
34.68 |
499 |
8 |
Nikita Larsson |
2001 |
BD2201 |
UPSALA S |
|
25m |
35.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
95 |
1 |
Amanda Malmsten |
2000 |
AT8600 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
35.22 |
677 |
2 |
Rebecka Dagberg |
2000 |
BI9600 |
SS04 |
|
25m |
33.61 |
558 |
3 |
Linnea Lindgren |
2001 |
AQ2801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
32.99 |
520 |
4 |
Lovisa Sved |
2000 |
AH5800 |
UPSALA S |
|
25m |
31.09 |
293 |
5 |
Zafira Vaamonde |
2001 |
AU9601 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
31.44 |
298 |
6 |
Anna Viinapuu |
2000 |
AH8400 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
33.14 |
245 |
7 |
Kristin Jansson |
2001 |
BC4601 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
33.88 |
284 |
8 |
Clara Sundqvist |
2001 |
AU4801 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
35.54 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
254 |
1 |
Alicia Kjerrman |
2001 |
BL6801 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
35.03 |
534 |
2 |
Astrid Albertsson |
2000 |
AF5400 |
VÄSBY SS |
|
50m |
33.48 |
128 |
3 |
Andrea Belin |
2000 |
BR9800 |
SKURU IK |
|
25m |
32.11 |
407 |
4 |
Signe Rönn |
2001 |
BS9201 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
30.38 |
394 |
5 |
Maya Lindhe |
2000 |
BK3800 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
31.41 |
408 |
6 |
Eva Sigurdsson |
2001 |
AC5601 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
33.05 |
191 |
7 |
Noémi Andras |
2001 |
BJ1601 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
33.71 |
154 |
8 |
Ella Langell Högblom |
2001 |
BF1801 |
SKURU IK |
|
25m |
35.46 |
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
04 december 2016 |
Licensierad till: Spårvägens Simförening |
Utskriftstid |
08:38 |
|