Startliste for UGP4 2016, Stockholm
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 14, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 39 | Aalto Oskari | 2002 | Finland | 02A016 | 25 m | 2:00.34 | |
2 | 41 | Kallström Roni | 2001 | Finland | 01A092 | 25 m | 2:00.93 | |
3 | 54 | Herpola Oskari | 2001 | Finland | 01A315 | 50 m | 2:04.98 | |
4 | 53 | Salonen Viljami | 2002 | Finland | 02A192 | 25 m | 2:05.18 | |
5 | 46 | Leppänen Antti | 2002 | Finland | 02A243 | 25 m | 2:05.26 | |
6 | 57 | Ezzat Ibrahim | 2002 | Finland | 02A249 | 50 m | 2:09.54 | |
7 | 338 | Norman Oscar | 1999 | TYRESÖ SS | AK5599 | 25 m | 2:10.89 | |
8 | 55 | Laine Elias | 2002 | Finland | 02A521 | 50 m | 2:11.12 | |
9 | 148 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 2:11.32 | |
10 | 306 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | SPIF SF | AZ5301 | 25 m | 2:11.95 | |
11 | 207 | Mikker Oskar | 2000 | SÖDERTÖRN | AQ7100 | 25 m | 2:13.62 | |
12 | 312 | Granath Jesper | 2002 | WISBY SS | AM5902 | 25 m | 2:14.68 | |
13 | 19 | Oikarainen Jere | 2002 | ÅSK | 02A610 | 25 m | 2:15.53 | |
14 | 284 | Nilsson-Deya Tyrone | 2001 | SPIF SF | AS7901 | 25 m | 2:16.97 | |
15 | 140 | Illanes Guillermo | 2000 | SÖDERTÄLJE | AE8100 | 25 m | 2:17.27 | |
16 | 138 | Hellberg Robert | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE7701 | 25 m | 2:17.48 | |
17 | 176 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 25 m | 2:18.22 | |
18 | 195 | Jonsson Gustav | 2002 | SÖDERTÖRN | AG6502 | 25 m | 2:18.50 | |
19 | 133 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 2:19.02 | |
20 | 187 | Gutierrez Johan Javier | 2002 | SÖDERTÖRN | AM9502 | 50 m | 2:22.13 | |
21 | 96 | Neuman Rasmus | 2002 | SALTSJÖB | AI2302 | 25 m | 2:22.32 | |
22 | 5 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 03A188 | 50 m | 2:23.50 | |
23 | 93 | Hallenborg Arvid | 2002 | SALTSJÖB | AM1902 | 25 m | 2:23.89 | |
24 | 7 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 02A516 | 50 m | 2:24.33 | |
25 | 150 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 2:24.68 | |
26 | 99 | Sjöqvist Gustav | 2001 | SALTSJÖB | AD2701 | 25 m | 2:24.90 | |
27 | 137 | Fällman Oscar | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM5103 | 25 m | 2:26.34 | |
28 | 15 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 50 m | 2:30.35 | |
29 | 194 | Jonsson Edvin | 2004 | SÖDERTÖRN | AD1504 | 25 m | 2:32.68 | |
30 | 153 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 2:36.35 | |
31 | 315 | Höglund Anton | 2004 | WISBY SS | AG7704 | 50 m | 2:40.05 | |
32 | 329 | Dahlin Oliver | 2002 | TYRESÖ SS | AV8502 | 50 m | 2:40.45 | |
33 | 159 | Thormé Rova Johan | 2004 | SÖDERTÄLJE | AK7504 | 25 m | 2:41.45 | |
34 | 317 | Lyth Elias | 2004 | WISBY SS | AO8504 | 25 m | 2:43.01 | |
35 | 253 | Falk Erik | 2003 | SPIF SF | AL0103 | 25 m | 2:44.16 | |
36 | 136 | Bystedt Axel | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE6701 | 50 m | 2:45.22 | |
37 | 283 | Munshi Aryan | 2002 | SPIF SF | AZ0102 | 50 m | 2:45.51 | |
38 | 313 | Hedin Oskar | 2001 | WISBY SS | AY6701 | 25 m | 2:47.84 | |
39 | 291 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 25 m | 2:48.49 | |
40 | 318 | Pettersson Walter | 2003 | WISBY SS | AT3503 | 25 m | 2:48.69 | |
41 | 328 | Brunn Simon | 2004 | TYRESÖ SS | AH9704 | 25 m | 2:50.20 | |
42 | 316 | Höglund Oliver | 2003 | WISBY SS | AC8103 | 50 m | 2:51.87 | |
43 | 145 | Lange Jacob | 2002 | SÖDERTÄLJE | AR5702 | 25 m | 2:53.65 | |
44 | 129 | Agarwal Daniel | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU2302 | 25 m | 2:57.53 | |
45 | 152 | Pyötsiä Rafael | 2003 | SÖDERTÄLJE | AL2103 | 25 m | 3:36.74 | |
46 | 69 | Guvenius Pijus | 2003 | ÄLVSJÖ AIK | AO0303 | 25 m | ||
47 | 228 | Tapia Daner Alex | 2005 | SÖDERTÖRN | AG9305 | 25 m | ||
48 | 254 | Frisendahl Emil | 2003 | SPIF SF | AV8303 | 25 m | ||
49 | 281 | Lindström Leo | 2001 | SPIF SF | BA0301 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 oktober 2016 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 09:21 |