2019-06-19   21:04:07
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Næstved Swimcup 2017

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag den 14/1

3_S
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
161  Eggertsen Melanie  2002  NAKSKOV  0232AI  25 m  1:04.82   
353  Wendel Zara  2002  HOLBÆK  0222AW  25 m  1:08.94   
90  Bruhn Emma  2002  HERLUFSHOL  0206AQ  25 m  1:09.25   
312  Nabil Farah Mohamed  1999  KORSØR  9968BE  25 m  1:09.33   
104  Krumbak Maria Caroline  2000  HERLUFSHOL  0064AE  25 m  1:09.83   
87  Bækgaard Emma  2002  HERLUFSHOL  0262AS  25 m  1:10.31   
108  Gudmundsdottir Emilia Sol  2002  HERLUFSHOL  0214AQ  25 m  1:11.14   
362  Clausen Anne-Sofie P.  2002  NÆSTVED  0202AB  25 m  1:14.98   
103  Krumbak Josefine  2004  HERLUFSHOL  0458AD  25 m  1:15.46   
10  318  Thornsen Madeleine  2001  KORSØR  0108AQ  25 m  1:16.32   
11  130  Holm Caroline  2004  KALUNDBORG  0432AE  25 m  1:16.77   
12  374  Hansen Freja Zerbst  2001  NÆSTVED  0162BB  25 m  1:16.89   
13  284  Hansen Sofie Ølgaard  2004  KORSØR  0422AE  25 m  1:16.98   
14  367  Duus Katrine  2003  NÆSTVED  0318AR  25 m  1:17.14   
15  152  Stanelt Frida Bang  2004  KALUNDBORG  0422AL  25 m  1:17.31   
16  44  Hebeltoft Ida  2003  HERLEV  0378AD  25 m  1:17.71   
17  233  Jørgensen Julie Bruun  2003  SK-SYD  0328AC  25 m  1:19.03   
18  162  Hansen Julie Galsgaard  2000  NAKSKOV  0022AC  25 m  1:19.10   
19  125  Østerlund Amalie  2005  HERLUFSHOL  0584AJ  25 m  1:19.70   
20  30  Andersen Anja Xin  2004  HERLEV  0444AD  25 m  1:20.27   
21  17  Olsen Emma  2003  DRAGSHOLM  0346AS  25 m  1:20.58   
22  171  Madsen Julie K  2001  NAKSKOV  0154AN  25 m  1:21.36   
23  91  Bruhn Ida  2004  HERLUFSHOL  0444AP  25 m  1:22.60   
24  282  Hansen Maja Wiegaard  2002  KORSØR  0256AV  25 m  1:22.66   
25  235  Kjølby Ida  2003  SK-SYD  0398BB  25 m  1:23.95   
26  117  Scheel Mille  2003  HERLUFSHOL  0318AW  25 m  1:24.53   
27  38  Eie Signe  2005  HERLEV  0582AP  25 m  1:24.61   
28  265  Søndergaard Freja  2004  VORDINGB  0452AO  25 m  1:24.76   
29  49  Jensen Laura Thorlund  2004  HERLEV  0436AJ  25 m  1:24.91   
30  22  Sørensen Laura  2001  DRAGSHOLM  0102BC  25 m  1:25.14   
31  250  Ullerup Mille Marie  2004  SK-SYD  0428AT  25 m  1:26.91   
32  326  Buck Maja  2004  HOLBÆK  0456AP  25 m  1:27.53   
33  Bachmann Sille  2004  DRAGSHOLM  0424AX  25 m  1:28.02   
34  114  Osatoharimwen Fanta  2005  HERLUFSHOL  0568AL  25 m  1:28.19   
35  206  Enevoldsen Emma  2003  ROSKILDE  0372AZ  25 m  1:28.60   
36  150  Seneca Alba  2005  KALUNDBORG  0576AN  25 m  1:28.79   
37  21  Schilling Alberte Holst  2003  DRAGSHOLM  0368AW  25 m  1:29.48   
38  217  Palmund Asta  2005  ROSKILDE  0582AC  25 m  1:29.52   
39  345  Pedersen Alberte  2006  HOLBÆK  0618AB  25 m  1:30.87   
40  378  Jensen Thea Torndal  2004  NÆSTVED  0456AJ  25 m  1:31.62   
41  163  Hansen Malou  2004  NAKSKOV  0454AM  25 m  1:31.87   
42  198  Thielsen Helene  2004  RINGSTED  0474AB  25 m  1:32.17   
43  132  Kaiser Thea  2004  KALUNDBORG  0402AZ  25 m  1:34.23   
44  121  Tångberg Lea  2005  HERLUFSHOL  0596AP  25 m  1:35.70   
45  192  Reynolds Malene  2005  RINGSTED  0558AN  25 m  1:36.42   
46  89  Bentsen Kamille  2006  HERLUFSHOL  0638AL  25 m  1:37.45   
47  189  Olsen Lara W. S.  2006  RINGSTED  0696AA  25 m  1:38.34   
48  52  Kallesøe Liv Waag  2006  HERLEV  0634AF  25 m  1:39.41   
49  123  Visler Mie  2006  HERLUFSHOL  0626AI  25 m  1:39.49   
50  237  Møller Signe Bagge  2004  SK-SYD  0414AW  25 m  1:39.81   
51  219  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  1:40.12   
52  53  Kiefer-Hansen Andrea  2006  HERLEV  0696AK  25 m  1:40.27   
53  253  Bavnbæk Isabel Valsted  2003  VORDINGB  0334AZ  25 m  1:40.60   
54  199  Thomsen Linnea Worm  2005  RINGSTED  0548AH  25 m  1:41.15   
55  245  Ravn Ida Marie Bundgaard  2004  SK-SYD  0488AV  25 m  1:42.08   
56  154  Stoklund Maria  2006  KALUNDBORG  0648AF  25 m  1:42.34   
57  393  Nielsen Iben Lund  2006  NÆSTVED    25 m  1:43.53   
58  56  Lewinsky Karoline Dahl  2006  HERLEV  0642AK  25 m  1:45.58   
59  60  Lund Asta  2006  HERLEV  0658AD  25 m  1:45.71   
60  390  Maar Dicte  2006  NÆSTVED  0672AK  25 m  1:46.44   
61  376  Holmgaard Merle  2005  NÆSTVED  0538AO  25 m  1:46.76   
62  139  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  1:47.53   
63  218  Petersen Sofie Lykke  2005  ROSKILDE  0512AI  25 m  1:48.97   
64  188  Nielsen Amalie K.  2005  RINGSTED  0516AD  25 m  1:50.54   
65  275  Boye Asta Marie  2006  KORSØR  0626AF  25 m  1:50.78   
66  37  Dupont Kristine  2007  HERLEV    25 m  1:51.08   
67  358  Bendtsen Mathilde  2007  NÆSTVED  0758AC  25 m  1:59.56   
68  80  Andersen Camilla  2006  HERLUFSHOL  0634AP  25 m  2:32.26   
69  28  Aleksic Katrine Dresler  2007  HERLEV  0702AH  25 m     
70  41  Frederiksen Ida Marie  2008  HERLEV  0828AD  25 m     
71  50  Jensen Oline  2005  HERLEV  0536AS  25 m     
72  66  Rønne Sofija  2006  HERLEV    25 m     
73  239  Nielsen Ena Tværmose  2004  SK-SYD  0442AZ  25 m     
74  281  Hansen Camilla  1997  KORSØR  9784BC  25 m     
75  332  Jensen Sara Engmose  2004  HOLBÆK    25 m     
76  339  Mørkedal Mie  2003  HOLBÆK  0324AD  25 m     
77  409  Søegaard Marie  2005  HOLBÆK  0508AR  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  14 januar 2017 
Licens til Næstved IF  Udskriftstidspunkt  08:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark