2019-08-19   22:39:21
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Næstved Swimcup 2017

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag den 14/1

Seedede heat Løb 17
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Næstved Swim Cup    Udskriftsdato  14 januar 2017   
  Stævne by  Næstved    Udskriftstidspunkt  13:07   
  Arrangør  NIF SVØM         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  14 januar 2017         
 
 
 
Løb 17, 400m Frisvømning Damer  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
379  Freja Juul  2006  0656AF  NÆSTVED    25m   
283  Mathilde Mørk Hansen  2004  0488AU  KORSØR    25m   
365  Marie Donstrup  2004  0412AV  NÆSTVED    25m   
382  Nikoline Skovly Larsen  2003  0322AE  NÆSTVED    25m   
372  Leonora Franck  2006  0658AH  NÆSTVED    25m   
374  Freja Zerbst Hansen  2001  0162BB  NÆSTVED    25m   

 
Heat 2 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
132  Thea Kaiser  2004  0402AZ  KALUNDBORG    25m   
307  Silje Mathiasen  2006  0628AG  KORSØR    25m  6:46.88 
195  Astrid Nørret Schmidt  2002  0232BC  RINGSTED    25m  6:40.37 
389  Katrine Mørkeberg  2004  0424AJ  NÆSTVED    25m  6:44.80 
378  Thea Torndal Jensen  2004  0456AJ  NÆSTVED    25m   
237  Signe Bagge Møller  2004  0414AW  SK-SYD    25m   

 
Heat 3 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
192  Malene Reynolds  2005  0558AN  RINGSTED    25m  6:26.45 
219  Cille Winskov Rasmussen  2006  0624AA  ROSKILDE    25m  6:15.24 
125  Amalie Østerlund  2005  0584AJ  HERLUFSHOL    25m  5:42.68 
178  Emmeline S. Bertelsen  2005  0582AG  RINGSTED    25m  5:50.40 
245  Ida Marie Bundgaard Ravn  2004  0488AV  SK-SYD    25m  6:20.53 
250  Mille Marie Ullerup  2004  0428AT  SK-SYD    25m  6:28.02 

 
Heat 4 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
46  Thea Jacobsen  2003  0338AC  HERLEV    25m  5:36.35 
265  Freja Søndergaard  2004  0452AO  VORDINGB    25m  5:29.56 
357  Caroline Bendtsen  2002  0254AK  NÆSTVED    25m  5:23.95 
193  Emilie Hostrup Sahlberg  2005  0582AD  RINGSTED    25m  5:26.36 
248  Sophia Sander-Bjerge  1999  9968BA  SK-SYD    25m  5:30.55 
235  Ida Kjølby  2003  0398BB  SK-SYD    25m  5:42.11 

 
Heat 5 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
336  Ida Larsen  2000  0008BA  HOLBÆK    25m  5:19.75 
69  Josephine Thomsen  2005  0506AG  HERLEV    25m  5:15.00 
44  Ida Hebeltoft  2003  0378AD  HERLEV    25m  5:10.00 
362  Anne-Sofie P. Clausen  2002  0202AB  NÆSTVED    25m  5:11.08 
152  Frida Bang Stanelt  2004  0422AL  KALUNDBORG    25m  5:15.00 
155  Nicoline Strandberg  2002  0248AJ  KALUNDBORG    25m  5:20.30 

 
Heat 6 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
162  Julie Galsgaard Hansen  2000  0022AC  NAKSKOV    25m  5:03.60 
340  Mathilde Nielsen  2003  0392AH  HOLBÆK    25m  4:53.65 
233  Julie Bruun Jørgensen  2003  0328AC  SK-SYD    25m  4:51.57 
15  Felina Noe  2002  0252AR  DRAGSHOLM    25m  4:52.01 
367  Katrine Duus  2003  0318AR  NÆSTVED    25m  4:58.44 
319  Astrid Katrine Andersen  2002  0278AX  HOLBÆK    25m  5:06.45 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  14 januar 2017 
Licens til Næstved IF  Udskriftstidspunkt  13:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark