2017-11-19   11:10:33
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Swimshop-uinnit 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantai 22.10.

# Laji Vaihe Yhteistyökumppani Osallistujaluettelo Erälista
1 50m VU T9, T11, N Suorafinaali Fysicos Osallistujaluettelo Erälista
2 50m VU P10, P12, M Suorafinaali Mehiläinen Osallistujaluettelo Erälista
3 100m VU T13, T15 Suorafinaali Jäspi Osallistujaluettelo Erälista
4 100m VU P14, P16 Suorafinaali LVI-palvelu Jari Laiho Osallistujaluettelo Erälista
5 50m PU N Masters Suorafinaali GasOne Osallistujaluettelo Erälista
6 50m PU M Masters Suorafinaali Painola Osallistujaluettelo Erälista
7 50m VU N Erityisryhmä Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
8 50m VU M Erityisryhmä Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
9 200m SKU T11, T13 Suorafinaali TSJ Osallistujaluettelo Erälista
10 200m SKU P12, P14 Suorafinaali TOK Osallistujaluettelo Erälista
11 50m SU T9, T11, N Suorafinaali Erander Osallistujaluettelo Erälista
12 50m SU P10, P12, M Suorafinaali Tunturi Osallistujaluettelo Erälista
13 400m SKU N Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
14 400m SKU M Suorafinaali Swimshop Osallistujaluettelo Erälista
15 50m RU N Masters Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
16 50m RU M Masters Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
17 100m RU T11, T13, T15 Suorafinaali OP-kiinteistökeskus Osallistujaluettelo Erälista
18 100m RU P12, P14, P16 Suorafinaali Jäspi Osallistujaluettelo Erälista
19 50m SU N Erityisryhmä Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
20 50m SU M Erityisryhmä Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
21 200m VU T12, T14, N Suorafinaali Hammaspiste Osallistujaluettelo Erälista
22 200m VU P13, P15, M Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
23 100m PU T11, T13, N Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
24 100m PU P12, P14, M Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare