Ohjelma Ã…SK Games 2016
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Ã…SK Games
Laji 16, M, P-16, P-13 100 m vu |
Sponsori: ProFashion Oy Boomerang |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Tyry Matias | 1993 | TaTU | 93A763 | 50 m | 52.62 | 50.62 | |
2 | Eerola Juho | 1995 | TaTU | 95A753 | 50 m | 53.04 | 51.04 | |
3 | Lampinen Elias | 1997 | NumKis | 97A527 | 25 m | 51.33 | 51.33 | |
4 | Belaic Deny | 1998 | TaTU | 98A646 | 50 m | 54.29 | 52.29 | |
5 | Patinen Reko | 1998 | NumKis | 98A336 | 25 m | 52.92 | 52.92 | |
6 | Heino Akseli | 1999 | ÅSK | 99A110 | 50 m | 55.42 | 53.42 | |
7 | Leiponen Antti | 1998 | JUK | 98A235 | 50 m | 55.58 | 53.58 | |
8 | Mattila Verneri | 1999 | HSS | 99A177 | 50 m | 57.25 | 55.25 | |
9 | Mettälä Santeri | 1999 | TaTU | 99A913 | 25 m | 55.58 | 55.58 | |
10 | Koski Henri | 2000 | Gladius | 00A803 | 50 m | 58.59 | 56.59 | |
11 | Soukola Elias | 1999 | JUK | 99A759 | 50 m | 1:00.11 | 58.11 | |
12 | Lehtonen Joona | 2001 | TaTU | 01A223 | 50 m | 1:00.40 | 58.40 | |
13 | Vehkalahti Tino | 2001 | TaTU | 01A439 | 50 m | 1:00.70 | 58.70 | |
14 | Romanov Efim | 2002 | TaTU | 02B256 | 25 m | 59.30 | 59.30 | |
15 | Hokkanen Niilo | 1997 | SWIM | 97B316 | 50 m | 1:01.32 | 59.32 | |
16 | Lindholm Atte | 2001 | SWIM | 01A874 | 50 m | 1:02.20 | 1:00.20 | |
17 | Tikka Joona | 2000 | SWIM | 00A438 | 25 m | 1:00.40 | 1:00.40 | |
18 | Veijonen Veeti | 2001 | SWIM | 01A297 | 50 m | 1:03.58 | 1:01.58 | |
19 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 02A516 | 50 m | 1:03.68 | 1:01.68 | |
20 | Syrjäkoski Joona | 2000 | TaTU | 00A478 | 25 m | 1:01.83 | 1:01.83 | |
21 | Voiko Oskar | 2002 | ÅSK | 02A964 | 50 m | 1:04.74 | 1:02.74 | |
22 | Korpinen Leevi | 2001 | ÅSK | 01A491 | 25 m | 1:02.87 | 1:02.87 | |
23 | Puustinen Aleksi | 2001 | HSS | 01B368 | 25 m | 1:03.90 | 1:03.90 | |
24 | Arkkila Mika | 2000 | ÅSK | 00B015 | 50 m | 1:05.99 | 1:03.99 | |
25 | Pankratov Pavel | 2004 | TaTU | 04A029 | 50 m | 1:06.16 | 1:04.16 | |
26 | Kukkonen Sami | 2000 | TaTU | 00A765 | 25 m | 1:04.86 | 1:04.86 | |
27 | Konttinen Akira | 2003 | ÅSK | 03A546 | 50 m | 1:07.06 | 1:05.06 | |
28 | Järvinen Jiri | 2001 | SWIM | 01A304 | 50 m | 1:07.07 | 1:05.07 | |
29 | Niemi Lassi | 2004 | TaTU | 04A093 | 50 m | 1:08.64 | 1:06.64 | |
30 | Eronen Elmeri | 2002 | UiKaa | 02A524 | 50 m | 1:09.32 | 1:07.32 | |
31 | Kinnunen Aapo | 2004 | ÅSK | 04A250 | 50 m | 1:09.48 | 1:07.48 | |
32 | Mikkonen Eetu | 2003 | AUi | 03A194 | 50 m | 1:09.51 | 1:07.51 | |
33 | Saarinen Olavi | 2002 | HSS | 02A921 | 25 m | 1:07.58 | 1:07.58 | |
34 | Veckman Markus | 2004 | SWIM | 04A104 | 50 m | 1:09.68 | 1:07.68 | |
35 | Järvinen Onni | 2002 | HTU | 02A765 | 50 m | 1:10.84 | 1:08.84 | |
36 | Oinas Oliver | 2001 | ÅSK | 01B344 | 25 m | 1:09.30 | 1:09.30 | |
37 | Konttinen Niklas | 2001 | ÅSK | 01A292 | 25 m | 1:09.65 | 1:09.65 | |
38 | Pavlov Daniel | 2003 | AUi | 03A707 | 50 m | 1:12.27 | 1:10.27 | |
39 | Kinnunen Santeri | 2002 | UiKaa | 02A784 | 50 m | 1:12.37 | 1:10.37 | |
40 | Pyyhtinen Veikko | 2002 | SWIM | 02A910 | 50 m | 1:12.51 | 1:10.51 | |
41 | Lindroos Otto | 2001 | AUi | 01B175 | 25 m | 1:11.03 | 1:11.03 | |
42 | Koskinen Roni | 2003 | AUi | 03A450 | 50 m | 1:13.05 | 1:11.05 | |
43 | Kunttila Tatu | 2003 | ÅSK | 03A443 | 50 m | 1:13.24 | 1:11.24 | |
44 | Elo Olli | 2002 | SWIM | 02A121 | 50 m | 1:13.55 | 1:11.55 | |
45 | Viitala Niko | 2003 | AUi | 03A518 | 50 m | 1:13.98 | 1:11.98 | |
46 | Närjä Georg | 2002 | HSS | 02A410 | 50 m | 1:14.00 | 1:12.00 | |
47 | Laine Elias | 2003 | ÅSK | 03A465 | 25 m | 1:12.22 | 1:12.22 | |
48 | Muuri Osku | 2002 | UiKaa | 02A907 | 25 m | 1:14.30 | 1:14.30 | |
49 | Rekola Rasmus | 2004 | ÅSK | 04A638 | 50 m | 1:17.02 | 1:15.02 | |
50 | Birkstedt Miro | 2004 | TaTU | 04A020 | 50 m | 1:17.30 | 1:15.30 | |
51 | Mäenpää Eero | 2005 | ÅSK | 05A377 | 50 m | 1:17.57 | 1:15.57 | |
52 | Kilpeläinen Niilo | 2004 | TaTU | 04A174 | 50 m | 1:17.80 | 1:15.80 | |
53 | Virtanen Samu | 2004 | SWIM | 04A885 | 25 m | 1:16.35 | 1:16.35 | |
54 | Vainio Konsta | 2005 | ÅSK | 05A299 | 50 m | 1:20.38 | 1:18.38 | |
55 | Suhonen Niilo | 2004 | SWIM | 04A403 | 50 m | 1:21.02 | 1:19.02 | |
56 | Tikkanen Vilho | 2005 | SWIM | 05A224 | 50 m | 1:22.12 | 1:20.12 | |
57 | Varonen Jeremia | 2004 | UiKaa | 04A513 | 50 m | 1:23.01 | 1:21.01 | |
58 | Elo Timo | 2004 | SWIM | 04A164 | 25 m | 1:21.76 | 1:21.76 | |
59 | Valdolin Veeti | 2005 | ÅSK | 05A284 | 50 m | 1:24.38 | 1:22.38 | |
60 | Erkkilä Olli | 2003 | AUi | 03A857 | 50 m | 1:24.48 | 1:22.48 | |
61 | Rantanen Eerik | 2004 | UiKaa | 04A293 | 25 m | 1:23.21 | 1:23.21 | |
62 | Sihvo Mikko | 2004 | SWIM | 04A925 | 50 m | 1:25.98 | 1:23.98 | |
63 | Puutio Aaro | 2003 | ÅSK | 03A834 | 50 m | 1:26.61 | 1:24.61 | |
64 | Honkanen Luka | 2003 | SWIM | 03A672 | 50 m | 1:27.33 | 1:25.33 | |
65 | Reiman Patrik | 2005 | UiKaa | 05A098 | 50 m | 1:27.64 | 1:25.64 | |
66 | Pakomäki Lauri-Pekka | 2006 | ÅSK | 06A235 | 50 m | 1:28.94 | 1:26.94 | |
67 | Leo Casper | 2004 | ÅSK | 04A635 | 25 m | 1:27.51 | 1:27.51 | |
68 | Leppähaara Axel | 2004 | AUi | 04A425 | 50 m | 1:31.06 | 1:29.06 | |
69 | Salminen Samuel | 2003 | ÅSK | 03A786 | 50 m | 1:31.66 | 1:29.66 | |
70 | Laine Tomas | 2006 | ÅSK | 06A077 | 25 m | 1:29.74 | 1:29.74 | |
71 | Riipinen Touko | 2004 | SWIM | 04B044 | 50 m | 1:32.66 | 1:30.66 | |
72 | Joona Elias | 2005 | SWIM | 05A345 | 50 m | 1:34.89 | 1:32.89 | |
73 | Davie Joonatan | 2006 | AUi | 06A283 | 50 m | 1:35.68 | 1:33.68 | |
74 | Kandolin Felix | 2007 | AUi | 07A090 | 50 m | 1:36.63 | 1:34.63 | |
75 | Lundström Niklas | 2004 | ÅSK | 04A795 | 50 m | 1:37.10 | 1:35.10 | |
76 | Kitinoja Olli-Pekka | 2004 | ÅSK | 04A990 | 50 m | 1:40.31 | 1:38.31 | |
77 | Arnell Eemeli | 2005 | ÅSK | 05A327 | 50 m | 1:43.59 | 1:41.59 | |
78 | Linderborg Aarni | 2005 | ÅSK | 05A268 | 25 m | 1:44.72 | 1:44.72 | |
79 | Sandblom Frans | 2006 | ÅSK | 06A101 | 50 m | 1:48.20 | 1:46.20 | |
80 | Seppä Matias | 2006 | ÅSK | 06A462 | 50 m | 1:49.23 | 1:47.23 | |
81 | Kainonen Kasper | 2005 | ÅSK | 05A680 | 50 m | 1:50.45 | 1:48.45 | |
82 | Holmberg Santeri | 2006 | ÅSK | 06A484 | 50 m | 1:53.34 | 1:51.34 | |
83 | Tikka Ossi | 2007 | AUi | 07A328 | 25 m | |||
84 | Nurmi Aleksi | 2006 | AUi | 06A541 | 25 m | |||
85 | Mukkulainen Alex | 2006 | AUi | 06A534 | 25 m | |||
86 | Maranzani Romeo | 2006 | AUi | 06A592 | 25 m | |||
87 | Manner Romeo | 2008 | AUi | 08A104 | 25 m | |||
88 | Kotilainen Matias | 2006 | AUi | 06A524 | 25 m | |||
89 | Kanninen Peter | 2006 | AUi | 06A587 | 25 m | |||
90 | Kankare Alvar | 2007 | AUi | 07A252 | 25 m | |||
91 | Roine Frans | 2005 | ÅSK | 05A694 | 25 m | |||
92 | Linde Julius | 2007 | ÅSK | 07A322 | 25 m | |||
93 | Kouvo Elias | 1994 | TaTU | 94A902 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 08 lokakuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 12:05 |