Program for ÅSK Games 2016
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
ÅSK Games
# | Discipline | Skupine | Sponzor | Prijave | Startna lista |
---|---|---|---|---|---|
1 | N, T-15 4 x 50 m skuv | Timed final | Diacor | Prijave | Startna lista |
2 | M, P-16 4 x 50 m skuv | Timed final | Turun Hylly- & Trukkitalo | Prijave | Startna lista |
3 | Erityisryhmä N 50 m vu | Timed final | Turku Energia | Startna lista | |
4 | Erityisryhmä M 50 m vu | Timed final | Crawford AssaAbloy | Prijave | Startna lista |
5 | N, T-15, T-12 100 m sku | Timed final | DHL | Prijave | Startna lista |
6 | M, P-16, P-13 100 m sku | Timed final | Makerspoint | Prijave | Startna lista |
7 | N, T-15, T-10 50 m ru | Timed final | Turun Vapaavarasto | Prijave | Startna lista |
8 | M, P-16, P-11 50 m ru | Timed final | Belindos Oy | Prijave | Startna lista |
9 | N, T-15, T-12 100 m pu | Timed final | Danske Bank Oyj | Prijave | Startna lista |
10 | M, P-16, P-13 100 m pu | Timed final | Ortomat Herpola | Prijave | Startna lista |
11 | N, T-15, T-10 50 m su | Timed final | Schenker Oy | Prijave | Startna lista |
12 | M, P-16, P-11 50 m su | Timed final | ProFashion Oy Gant | Prijave | Startna lista |
13 | Masters N 50 m vu | Timed final | Belindos Oy | Prijave | Startna lista |
14 | Masters M 50 m vu | Timed final | Best-Hall Oy | Startna lista | |
15 | N, T-15, T-12 100 m vu | Timed final | Marli | Prijave | Startna lista |
16 | M, P-16, P-13 100 m vu | Timed final | ProFashion Oy Boomerang | Prijave | Startna lista |
17 | N, T-15, T-10 50 m pu | Timed final | Actavis Oy | Prijave | Startna lista |
18 | M, P-16, P-11 50 m pu | Timed final | Turun Mestaripalvi | Prijave | Startna lista |
19 | N, T-15, T-12 100 m ru | Timed final | Turun Satama Oy | Prijave | Startna lista |
20 | M, P-16, P-13 100 m ru | Timed final | Muovitech Finland | Prijave | Startna lista |
21 | N, T-15, T-10 50 m vu | Timed final | Ursuk | Prijave | Startna lista |
22 | M, P-16, P-11 50 m vu | Timed final | Rosten | Prijave | Startna lista |
23 | N, T-15, T-12 100 m su | Timed final | Turku Energia | Prijave | Startna lista |
24 | M, P-16, P-13 100 m su | Timed final | Best-Hall Oy | Prijave | Startna lista |
25 | Masters N 100 m sku | Timed final | Marli | Startna lista | |
26 | Masters M 100 m sku | Timed final | X-copy | Prijave | Startna lista |
27 | N 20 x 50 m vuv | Timed final | Vitaepro | Prijave | Startna lista |
28 | M 20 x 50 m vuv | Timed final | Fintermos | Prijave | Startna lista |