Program för UGP 4 2016, KARLSKOGA (SYDVÄST)
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag den 13/10 Klockan 10.00 (Insim kl. 08.30)
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
Ungdoms GP 4 Karlskoga 2016 |
|
Utskriftsdatum |
22 oktober 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Karlskoga |
|
Utskriftstid |
09:00 |
|
|
Arrangör |
Karlskoga Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 oktober 2016 |
|
|
|
|
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
Finaler (5) |
Sponsor: HG Store |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
2 |
Maximilian Holm |
2005 |
AD7305 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
112 |
3 |
Axel Rönnquist |
2001 |
AR2101 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
75 |
4 |
Gabriel Hökemyr |
2002 |
AV0502 |
KARLSKO SF |
|
25m |
|
74 |
5 |
Oskar Högqvist |
2003 |
AN1703 |
KARLSKO SF |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
116 |
1 |
Amadeus Ahlman |
2003 |
AW4703 |
KATRINEHOL |
|
25m |
|
134 |
2 |
Kevin Cao |
2003 |
AX5303 |
ÖSA |
|
50m |
1:41.03 |
125 |
3 |
Anton Rautiainen |
2003 |
AH7503 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:30.64 |
139 |
4 |
William Forsström |
2002 |
AM0902 |
ÖSA |
|
25m |
1:32.34 |
127 |
5 |
Jesper Andersson |
2004 |
AD5504 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:43.98 |
117 |
6 |
Erik Aldrin |
2003 |
AH8503 |
KATRINEHOL |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
14 |
1 |
Josef Faraj |
2002 |
AS4502 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:26.39 |
21 |
2 |
Eskil Jonsson |
2003 |
AA5303 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:21.30 |
86 |
3 |
Philip Löfbom |
2003 |
AC0903 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:18.47 |
19 |
4 |
Edvin Heikinniemi |
2003 |
AH0503 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:20.50 |
15 |
5 |
Adam Fröjdfeldt |
1999 |
AT1999 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:21.36 |
124 |
6 |
Olle Pettersson |
2004 |
AJ1304 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:30.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
31 |
1 |
Elias Paulson |
2000 |
AS0900 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:16.50 |
164 |
2 |
Oscar Wilhelmsson |
2002 |
AM3902 |
ÖSA |
|
25m |
1:16.25 |
10 |
3 |
Carl Bidebo |
2000 |
AN9900 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:13.03 |
41 |
4 |
Sam Thai |
1999 |
AU9999 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:14.72 |
22 |
5 |
Evert Jonsson |
2003 |
AA0303 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:16.35 |
30 |
6 |
Alex Ly |
2003 |
AE6103 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:16.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
122 |
1 |
Emil Kernen |
2002 |
AC7702 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:07.17 |
171 |
2 |
Vilmer Jansson |
2000 |
AI2100 |
HK SIM |
|
25m |
1:04.89 |
129 |
3 |
Ivo Kuijpers |
1999 |
AG6199 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:00.74 |
64 |
4 |
Igor Blagojevic |
2000 |
AG5700 |
KARLSKO SF |
|
50m |
1:04.79 |
152 |
5 |
Elias Landström |
2000 |
AM5700 |
ÖSA |
|
25m |
1:05.01 |
118 |
6 |
John Aldrin |
2001 |
AI8101 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:08.16 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
22 oktober 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund |
Utskriftstid |
09:00 |
|