Startliste for Efterårsstævne
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 23
|
Stævne navn |
Efterårsstævne 2016 |
|
Udskriftsdato |
29 oktober 2016 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
09:06 |
|
|
Arrangør |
STT |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 oktober 2016 |
|
|
|
|
Løb 23, 50m Brystsvømning Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
155 |
1 |
Lise H. V. Waarst |
2007 |
0732AD |
GLADSAXE |
|
25m |
|
228 |
2 |
Nynne Zandra Savanna Oppe |
2006 |
|
SOLRØD |
|
25m |
|
291 |
3 |
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
0606AA |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
267 |
4 |
Amalie Møller |
2007 |
|
VATCPH-STT |
|
25m |
|
268 |
5 |
Signe Schnabelrauch |
2006 |
|
VATCPH-STT |
|
25m |
|
210 |
6 |
Thilde Thomsen |
2008 |
0806AA |
KALUNDBORG |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
244 |
1 |
Maja Zastrojevic |
2006 |
0646AE |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:18.00 |
174 |
2 |
Astrid Østerby |
2007 |
0746AF |
GSK |
|
25m |
1:17.74 |
169 |
3 |
Ella Kjærebye |
2007 |
0726AF |
GSK |
|
25m |
1:15.16 |
138 |
4 |
Silje Nygaard Engedal |
2007 |
0768AE |
GLADSAXE |
|
25m |
1:17.45 |
235 |
5 |
Sarah Højlund |
2006 |
0684AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:18.00 |
143 |
6 |
Olga Krogh-Olsen |
2007 |
|
GLADSAXE |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
157 |
1 |
Sofie Ewers Stokholm |
2006 |
0678AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:04.62 |
45 |
2 |
Marie Strandquist |
2007 |
0738AA |
AIF |
|
25m |
1:01.62 |
101 |
3 |
Natascha Sibbern |
2007 |
0764AD |
GENTOFTE |
|
25m |
1:00.37 |
292 |
4 |
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
0628AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:01.21 |
242 |
5 |
Johanna Rasmussen |
2006 |
0632AG |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:02.89 |
293 |
6 |
Hanna Rørbech |
2006 |
0672AG |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:08.02 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
6 |
1 |
Lara Ghizzaui |
2007 |
0702AF |
VI39 |
|
25m |
58.16 |
115 |
2 |
Maja Damkjær Bartels |
2006 |
0656AL |
GLADSAXE |
|
25m |
56.67 |
100 |
3 |
Dikte Johanne Schrøder |
2006 |
0614AG |
GENTOFTE |
|
25m |
53.56 |
251 |
4 |
Emma Haagen |
2006 |
0676AH |
VATCPH-STT |
|
25m |
55.92 |
144 |
5 |
Sofie Emilie Lange |
2007 |
0702AB |
GLADSAXE |
|
25m |
57.62 |
318 |
6 |
Sophie Nøddebo Kabel |
2007 |
0766AJ |
VÆRLØSE |
|
25m |
59.53 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
139 |
1 |
Maria Claudia S. Hansen |
2006 |
0662AE |
GLADSAXE |
|
25m |
51.66 |
149 |
2 |
Henriette Roos |
2006 |
0602AB |
GLADSAXE |
|
25m |
50.85 |
118 |
3 |
Monika Dragieva |
2006 |
0688AH |
GLADSAXE |
|
25m |
47.70 |
65 |
4 |
Johanne Hummelmose |
2006 |
0628AK |
GENTOFTE |
|
25m |
50.50 |
51 |
5 |
Stella Demuth Andersen |
2006 |
0694AE |
GENTOFTE |
|
25m |
51.60 |
83 |
6 |
Christine Stubbe Lundsby |
2006 |
0698AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
53.25 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 |
Udskriftsdato |
29 oktober 2016 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH |
Udskriftstidspunkt |
09:06 |
|