Program for SM/NSM (25 m)
Below are all entry- and startlists shown by session.
lauantaiaamu
Laji 44, 200m Vapaauinti Miehet Nuori |
ME: Paul BIEDERMANN (1986) 1:39.37 2009-11-15 |
EE: Paul BIEDERMANN (1986) 1:39.37 2009-11-15 |
SE: Antti Kasvio (1973) 1:44.14 1992-02-02 |
Nuorten SE: Severi Allonen (1991) 1:45.78 2009-10-31 |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 1528 | Rintala Waltteri | 1998 | RaisU | 25 m | 1:52.87 | 1:52.87 | ||
2 | 1621 | Rannikko Otto | 1999 | ÅSK | 50 m | 1:56.88 | 1:52.88 | ||
3 | 1275 | Patinen Reko | 1998 | NumKis | 25 m | 1:54.16 | 1:54.16 | ||
4 | 1214 | Egorov Kirill | 2000 | HSS | 25 m | 1:55.13 | 1:55.13 | ||
5 | 1404 | Smeds Kaj | 1998 | JS-PU | 50 m | 2:00.79 | 1:56.79 | ||
6 | 1594 | Aaltonen Joni | 1999 | ÅSK | 50 m | 2:01.65 | 1:57.65 | ||
7 | 1280 | Pullinen Jasper | 1999 | RiUS | 25 m | 1:57.83 | 1:57.83 | ||
8 | 1455 | Ylipelkonen Tuomas | 2000 | SeUi | 25 m | 1:57.99 | 1:57.99 | ||
9 | 1253 | Tähtivuori Aaro | 1998 | HSS | 50 m | 2:02.09 | 1:58.09 | ||
10 | 1544 | Grönroos Lassi | 2000 | SalU | 25 m | 1:59.06 | 1:59.06 | ||
11 | 1408 | Dobrzhanskiy Danila | 1998 | SWIM | 25 m | 1:59.54 | 1:59.54 | ||
12 | 1545 | Hynynen Oskari | 2001 | SalU | 50 m | 2:04.16 | 2:00.16 | ||
13 | 1380 | Somero Atte | 1999 | La-Ka | 25 m | 2:00.33 | 2:00.33 | ||
14 | 1675 | Ylikärppä Riku | 1998 | KemUS | 25 m | 2:00.38 | 2:00.38 | ||
15 | 1777 | Heräjärvi Werner | 1999 | Plaani | 25 m | 2:00.44 | 2:00.44 | ||
16 | 1245 | Perkkiö Emil | 2000 | HSS | 25 m | 2:00.45 | 2:00.45 | ||
17 | 1678 | Kallinen Konsta | 1999 | OuLo | 50 m | 2:04.55 | 2:00.55 | ||
18 | 1306 | Huhtala Santeri | 1998 | Cetus | 25 m | 2:00.58 | 2:00.58 | ||
19 | 1242 | Pakarinen Alari | 1998 | HSS | 25 m | 2:00.63 | 2:00.63 | ||
20 | 1366 | Eiserbeck Roope | 1999 | JoUS | 25 m | 2:01.17 | 2:01.17 | ||
21 | 1565 | Nurmilo Pyry | 1999 | TaTU | 25 m | 2:01.54 | 2:01.54 | ||
22 | 1352 | Virta Rasmus | 1998 | Cetus | 25 m | 2:02.14 | 2:02.14 | ||
23 | 1269 | Soukola Elias | 1999 | JUK | 25 m | 2:02.16 | 2:02.16 | ||
24 | 1775 | Kuusela Leo | 1999 | AQUILA | 25 m | 2:02.62 | 2:02.62 | ||
25 | 1296 | Aho Jonni | 1999 | Cetus | 25 m | 2:02.68 | 2:02.68 | ||
26 | 1710 | Lukkarinen Topi | 2000 | SCR | 50 m | 2:06.74 | 2:02.74 | ||
27 | 1671 | Brännkärr Ronny | 2002 | KemTU | 25 m | 2:02.85 | 2:02.85 | ||
28 | 1285 | Lantta Taneli | 2001 | SiWa | 25 m | 2:03.09 | 2:03.09 | ||
29 | 1601 | Heino Akseli | 1999 | ÅSK | 50 m | 2:07.25 | 2:03.25 | ||
30 | 1454 | Porkkala Juho | 2001 | SeUi | 25 m | 2:03.39 | 2:03.39 | ||
31 | 1655 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 25 m | 2:03.49 | 2:03.49 | ||
32 | 1509 | Rissanen Rami | 1999 | PUS | 25 m | 2:03.57 | 2:03.57 | ||
33 | 1351 | Widbom Herman | 2001 | Cetus | 50 m | 2:07.74 | 2:03.74 | ||
34 | 1343 | Suomalainen Topi | 1998 | Cetus | 25 m | 2:03.75 | 2:03.75 | ||
35 | 1412 | Kislitsyn Alexander | 2001 | SWIM | 25 m | 2:03.77 | 2:03.77 | ||
36 | 1707 | Hukka Eelis | 1999 | SCR | 25 m | 2:03.86 | 2:03.86 | ||
37 | 1452 | Kekola Jere | 2000 | SeUi | 25 m | 2:04.54 | 2:04.54 | ||
38 | 1461 | Joki Aaron | 1999 | VUS-VSS | 25 m | 2:04.59 | 2:04.59 | ||
39 | 1248 | Ruohonen Lassi | 1998 | HSS | 25 m | 2:04.75 | 2:04.75 | ||
40 | 1722 | Koski Henri | 2000 | Gladius | 25 m | 2:04.81 | 2:04.81 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.25.12 | Tulostuspäivämäärä | 12 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 10:36 |