Ohjelma IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 36
|
Kilpailu |
LR IKM 2016 alkukilpailut VS |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Turku |
|
Tulostusaika |
15:53 |
|
|
Järjestäjä |
ÅSK ja AUi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
04 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
Laji 36, P11,12,13-16 50m PU |
Loppukilpailut (6) |
Sponsori: Marli |
|
Erä 1 (6) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Maksim Amosov |
2005 |
05A932 |
AUi |
|
25m |
|
|
4 |
Aarni Linderborg |
2005 |
05A268 |
ÅSK |
|
25m |
|
|
5 |
Matias Muurinen |
2002 |
02B274 |
LUS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Eemeli Arnell |
2005 |
05A327 |
ÅSK |
|
25m |
|
|
2 |
Ivan Kovalchuk |
2005 |
05A878 |
AUi |
|
50m |
1:02.53 |
1:01.53 |
3 |
Max Allén |
2005 |
05A484 |
RaisU |
|
25m |
54.79 |
54.79 |
4 |
Kasperi Heikkinen |
2005 |
05A084 |
RaisU |
|
25m |
53.92 |
53.92 |
5 |
Casper Leo |
2004 |
04A635 |
ÅSK |
|
50m |
55.05 |
54.05 |
6 |
Samuli Pykälämaa |
2005 |
05A466 |
AUi |
|
50m |
1:01.80 |
1:00.80 |
7 |
Sharo Mamandi |
2002 |
02B262 |
AUi |
|
25m |
|
|
8 |
Aleksi Nissilä |
2001 |
01B358 |
LUS |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Luka Laaksonen |
2005 |
05A517 |
RaisU |
|
25m |
52.58 |
52.58 |
2 |
Kasperi Jalonen |
2005 |
05A110 |
RaisU |
|
25m |
48.23 |
48.23 |
3 |
Jasper Oikarainen |
2005 |
05A276 |
RaisU |
|
50m |
43.14 |
42.14 |
4 |
Eero Mäenpää |
2005 |
05A377 |
ÅSK |
|
25m |
41.45 |
41.45 |
5 |
Matias Cavrag |
2005 |
05A828 |
RaisU |
|
25m |
42.03 |
42.03 |
6 |
Veeti Valdolin |
2005 |
05A284 |
ÅSK |
|
25m |
45.07 |
45.07 |
7 |
Samuel Salminen |
2003 |
03A786 |
ÅSK |
|
50m |
49.91 |
48.91 |
8 |
Julius Luoto |
2005 |
05A111 |
RaisU |
|
25m |
53.43 |
53.43 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Alexander Mattsson |
2003 |
03A981 |
IFK SÅ |
|
25m |
40.98 |
40.98 |
2 |
Jeremia Varonen |
2004 |
04A513 |
UiKaa |
|
25m |
39.94 |
39.94 |
3 |
Jesper Isomaa |
2004 |
04A538 |
LUS |
|
50m |
40.07 |
39.07 |
4 |
Linus Eriksson |
2001 |
01B090 |
IFK SÅ |
|
25m |
34.43 |
34.43 |
5 |
Tuomas Toppinen |
2005 |
05A167 |
AUi |
|
50m |
35.55 |
34.55 |
6 |
Niklas Nordquist |
2005 |
05A068 |
RaisU |
|
50m |
40.13 |
39.13 |
7 |
Rasmus Rekola |
2004 |
04A638 |
ÅSK |
|
50m |
41.67 |
40.67 |
8 |
Konsta Vainio |
2005 |
05A299 |
ÅSK |
|
50m |
42.44 |
41.44 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aapo Kinnunen |
2004 |
04A250 |
ÅSK |
|
50m |
35.21 |
34.21 |
2 |
Verneri Lehtovaara |
2004 |
04A252 |
SalU |
|
25m |
33.40 |
33.40 |
3 |
Nico Nieminen |
2002 |
02B008 |
VeUS |
|
50m |
33.98 |
32.98 |
4 |
Arttu Mäenpää |
2003 |
03A892 |
ÅSK |
|
50m |
32.72 |
31.72 |
5 |
Ajjuub Ezzat |
2005 |
05A108 |
AUi |
|
50m |
33.63 |
32.63 |
6 |
Matias Gustafsson |
2002 |
02B009 |
RaisU |
|
25m |
33.27 |
33.27 |
7 |
Mikael Hirsiniemi |
2004 |
04A196 |
AUi |
|
50m |
34.50 |
33.50 |
8 |
Veikka Saren |
2002 |
02A809 |
SomE |
|
50m |
35.42 |
34.42 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aleksi Vähä-Lassila |
2001 |
01A599 |
RaisU |
|
50m |
31.36 |
30.36 |
2 |
Hugo Enroth |
2001 |
01A477 |
ÅSK |
|
50m |
29.59 |
28.59 |
3 |
Marcus Forsel |
2003 |
03A127 |
ÅSK |
|
50m |
28.06 |
27.06 |
4 |
Jaakko Kuusisto |
2000 |
00A638 |
ÅSK |
|
50m |
26.42 |
25.42 |
5 |
Mohamed Ezzat |
2001 |
01A613 |
AUi |
|
50m |
27.79 |
26.79 |
6 |
Santeri Herpola |
2003 |
03A188 |
ÅSK |
|
50m |
29.06 |
28.06 |
7 |
Lauri Kinnunen |
2003 |
03A537 |
RaisU |
|
50m |
31.03 |
30.03 |
8 |
Mikael Jokinen |
2001 |
01B302 |
LUS |
|
50m |
32.52 |
31.52 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
06 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
Tulostusaika |
15:53 |
|