Ohjelma UGP 4 2016, Falun
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Söndag den 23/10 Klockan 09.00 (Insim kl. 08.00)
Heatlista Gren 15
|
Tävling |
Ungdoms GP 4 2016 Falun |
|
Utskriftsdatum |
23 oktober 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
07:57 |
|
|
Arrangör |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 oktober 2016 |
|
|
|
|
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer |
Finaler (5) |
Beräknad start 09:19 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
120 |
2 |
Ebba Bergqvist |
2000 |
AW0400 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
21 |
3 |
Emily Sandberg |
2004 |
AH2204 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:37.30 |
22 |
4 |
Amy Smit |
2003 |
AV4603 |
BÅLSTA SK |
|
50m |
1:31.67 |
103 |
5 |
Carolina Modig |
2003 |
BG5403 |
SALA SS |
|
25m |
1:31.71 |
32 |
6 |
Tea Persson |
2004 |
AC1404 |
SK ENA |
|
25m |
1:38.86 |
77 |
7 |
Nathalie Stigenberg |
2004 |
AY3804 |
GÄVLE SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
135 |
1 |
Sofi Holmberg |
2003 |
AB3403 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:31.66 |
113 |
2 |
Magdalena Dahl |
2001 |
BK5601 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:30.19 |
36 |
3 |
Malvina Walldén |
2005 |
AB1205 |
SK ENA |
|
25m |
1:25.67 |
27 |
4 |
Tara Klarbo Egan |
2005 |
AQ6605 |
SK ENA |
|
25m |
1:24.16 |
66 |
5 |
Frida Florén |
2004 |
AB1404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:25.15 |
17 |
6 |
Matilda Ardanius |
2001 |
AC9401 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:25.89 |
115 |
7 |
Anna Jönsson |
2003 |
BC5203 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:30.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
25 |
1 |
Alicia Budden |
2004 |
AA5404 |
SK ENA |
|
25m |
1:23.95 |
108 |
2 |
Lisa Nystrand |
2006 |
AA1206 |
SALA SS |
|
25m |
1:23.16 |
95 |
3 |
Klara Öhlin |
1999 |
BO6899 |
SS MORA |
|
25m |
1:20.38 |
109 |
4 |
Cassandra Sjösten |
2003 |
BR8803 |
SALA SS |
|
25m |
1:20.14 |
51 |
5 |
Julia Lindgren |
2004 |
AN0604 |
FALUN |
|
25m |
1:20.19 |
125 |
6 |
Hanna Degerlund |
2004 |
AX9404 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:20.42 |
150 |
7 |
Felicia Rogell |
2003 |
AQ6603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:23.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
79 |
1 |
Helmi Swanson |
2004 |
AB6604 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:19.89 |
133 |
2 |
Julia Holmberg |
2002 |
AE4402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:17.23 |
134 |
3 |
Karolin Holmberg |
2001 |
AG5201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:14.75 |
149 |
4 |
Lina Rehnman |
2002 |
AZ4802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:11.66 |
127 |
5 |
Malin Eklund |
2001 |
AL9201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:12.93 |
124 |
6 |
Sofia Båvenäs |
2002 |
AD9802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:16.67 |
47 |
7 |
Amanda Jobs |
2003 |
AK0203 |
FALUN |
|
50m |
1:18.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
50 |
1 |
Frida Lannhard |
2000 |
AB6800 |
FALUN |
|
25m |
1:10.14 |
140 |
2 |
Elin Lindgren |
2000 |
AP4600 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:10.02 |
146 |
3 |
Elvira Mörtstrand |
2003 |
AH9603 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:09.58 |
49 |
4 |
Sara Junevik |
2000 |
AL3400 |
FALUN |
|
25m |
1:00.28 |
59 |
5 |
Elin Svärd |
1998 |
AL9498 |
FALUN |
|
25m |
1:03.12 |
30 |
6 |
Tova Magnusson |
2002 |
AC5802 |
SK ENA |
|
50m |
1:09.73 |
154 |
7 |
Filippa Sterling |
2002 |
AE7402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:10.08 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
23 oktober 2016 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
07:57 |
|