Ohjelma UGP 4 2016, Falun
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 17, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 34 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 2:49.68 | |
2 | 79 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 50 m | 2:50.32 | |
3 | 38 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 2:55.88 | |
4 | 112 | Boråker Saga | 2004 | SANDVIKEN | AN1604 | 25 m | 3:04.95 | |
5 | 125 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | 3:05.05 | |
6 | 89 | Karlsson Hanna | 2000 | SS MORA | AI1200 | 25 m | 3:06.87 | |
7 | 129 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 3:07.04 | |
8 | 150 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 3:11.88 | |
9 | 152 | Rydberg Ebba | 2001 | VÄSTERÅS | AN1401 | 25 m | 3:12.87 | |
10 | 24 | Bredenberg Ella | 2001 | SK ENA | BC2801 | 25 m | 3:13.56 | |
11 | 108 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 50 m | 3:14.79 | |
12 | 31 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 3:14.94 | |
13 | 72 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 50 m | 3:15.64 | |
14 | 62 | Zetterberg Anja | 2003 | FALUN | AF7803 | 25 m | 3:18.70 | |
15 | 51 | Lindgren Julia | 2004 | FALUN | AN0604 | 25 m | 3:21.27 | |
16 | 97 | Eriksson Leia | 2004 | SALA SS | BB6804 | 25 m | 3:21.30 | |
17 | 36 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 25 m | 3:21.62 | |
18 | 76 | Råstock Johanna | 2001 | GÄVLE SS | BV7801 | 25 m | 3:24.58 | |
19 | 46 | Hjemli Tuva | 2005 | FALUN | AN8805 | 25 m | 3:25.36 | |
20 | 141 | Lindgren Matilda | 2004 | VÄSTERÅS | AG5804 | 50 m | 3:26.67 | |
21 | 160 | Wolfbrandt Ebba | 2003 | VÄSTERÅS | AQ5603 | 50 m | 3:36.24 | |
22 | 32 | Persson Tea | 2004 | SK ENA | AC1404 | 25 m | 3:36.58 | |
23 | 147 | Nääf Wilma | 2002 | VÄSTERÅS | AZ5802 | 25 m | 3:37.54 | |
24 | 128 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 50 m | 3:42.88 | |
25 | 105 | Nilsson Linn | 2003 | SALA SS | BV5403 | 25 m | 3:45.89 | |
26 | 69 | Holfve Lisa | 2005 | GÄVLE SS | AR9605 | 25 m | 3:52.13 | |
27 | 153 | Sikström Tuva | 2003 | VÄSTERÅS | AQ3603 | 25 m | 4:01.25 | |
28 | 77 | Stigenberg Nathalie | 2004 | GÄVLE SS | AY3804 | 25 m | 4:04.80 | |
29 | 43 | Engdahl Ida | 2003 | FALUN | AP3603 | 25 m | ||
30 | 65 | Florén Clara | 2002 | GÄVLE SS | AL6202 | 25 m | ||
31 | 66 | Florén Frida | 2004 | GÄVLE SS | AB1404 | 25 m | ||
32 | 78 | Sundvik Siri | 2004 | GÄVLE SS | BS3404 | 25 m | ||
33 | 113 | Dahl Magdalena | 2001 | SANDVIKEN | BK5601 | 25 m | ||
34 | 118 | Andersson Fanny | 2004 | VÄSTERÅS | AR5604 | 25 m | ||
35 | 136 | Jansson Ulrika | 2002 | VÄSTERÅS | BQ5402 | 25 m | ||
36 | 161 | von der Burg Sarah | 2004 | VÄSTERÅS | AP6604 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 22 oktober 2016 |
Licensierad till: Falu Simsällskap | Utskriftstid | 13:07 |