Ohjelma Speedo - Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 34, 100m Selkäuinti Pojat |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Skjäl Oscar | 2002 | Cetus | 02A684 | 25 m | 1:08.31 | 1:08.31 | |
2 | Kukkonen Elias | 2002 | ORCA | 02A569 | 25 m | 1:10.26 | 1:10.26 | |
3 | Hjelm Matias | 2002 | Vanders | 02A098 | 50 m | 1:14.06 | 1:12.06 | |
4 | Khanoukaev Mihail | 2002 | Cetus | 02A241 | 50 m | 1:14.09 | 1:12.09 | |
5 | Hatakka Niklas | 2003 | Cetus | 03A534 | 50 m | 1:14.96 | 1:12.96 | |
6 | Lehtonen Akseli | 2002 | Octopus | 02A240 | 25 m | 1:14.61 | 1:14.61 | |
7 | Katajisto Ville-veikko | 2002 | NU | 02A868 | 25 m | 1:15.15 | 1:15.15 | |
8 | Sadojevic Jelacik Dorian | 2002 | Cetus | 02B187 | 50 m | 1:17.99 | 1:15.99 | |
9 | Fredriksson Johan Krister | 2003 | HTU | 03A724 | 50 m | 1:18.03 | 1:16.03 | |
10 | Viisanen Verneri | 2002 | Cetus | 02A281 | 25 m | 1:16.95 | 1:16.95 | |
11 | Ylikulppi Leevi | 2003 | Cetus | 03A266 | 50 m | 1:19.29 | 1:17.29 | |
12 | Rasinmäki Matias | 2003 | Cetus | 03A961 | 50 m | 1:21.94 | 1:19.94 | |
13 | Syrjä Joel | 2002 | Cetus | 02A137 | 25 m | 1:20.17 | 1:20.17 | |
14 | Inkilä Tuukka | 2003 | Cetus | 03A495 | 50 m | 1:22.37 | 1:20.37 | |
15 | Åström Max | 2002 | Cetus | 02A585 | 25 m | 1:21.46 | 1:21.46 | |
16 | Vainio Luukas | 2003 | Cetus | 03A099 | 25 m | 1:22.97 | 1:22.97 | |
17 | Walther Max | 2003 | HTU | 03A799 | 50 m | 1:25.99 | 1:23.99 | |
18 | Jääskeläinen Elias | 2002 | Cetus | 02A712 | 50 m | 1:26.35 | 1:24.35 | |
19 | Kaukonen Tino | 2004 | HTU | 04A213 | 50 m | 1:28.18 | 1:26.18 | |
20 | Malmberg Antti | 2003 | Octopus | 03A217 | 50 m | 1:28.51 | 1:26.51 | |
21 | Einiö Matteus | 2004 | Gladius | 04A376 | 50 m | 1:29.36 | 1:27.36 | |
22 | Talvitie Pyry | 2002 | Gladius | 02A929 | 50 m | 1:29.51 | 1:27.51 | |
23 | Juurakko Veerti | 2004 | Cetus | 04A476 | 50 m | 1:30.23 | 1:28.23 | |
24 | Repo Oskari | 2003 | Cetus | 03A824 | 50 m | 1:30.24 | 1:28.24 | |
25 | Heinola Tony | 2003 | Cetus | 03A613 | 50 m | 1:30.61 | 1:28.61 | |
26 | Berggren Santeri | 2003 | Octopus | 03A530 | 25 m | 1:28.87 | 1:28.87 | |
27 | Pönkä Sami | 2003 | Vanders | 03A583 | 50 m | 1:31.00 | 1:29.00 | |
28 | Poikela Atte | 2003 | Cetus | 03A910 | 50 m | 1:31.26 | 1:29.26 | |
29 | Kosunen Santtu | 2003 | Cetus | 03A312 | 50 m | 1:32.36 | 1:30.36 | |
30 | Meng Yufei | 2004 | Cetus | 04A333 | 50 m | 1:32.54 | 1:30.54 | |
31 | Peltola Tuomas | 2003 | Cetus | 03A096 | 50 m | 1:32.80 | 1:30.80 | |
32 | Suoknuuti Tomi | 2004 | Octopus | 04A382 | 50 m | 1:33.10 | 1:31.10 | |
33 | Janhunen Mattias | 2003 | Cetus | 03A689 | 50 m | 1:33.32 | 1:31.32 | |
34 | Lehtonen Joona | 2003 | Vanders | 03A634 | 50 m | 1:34.17 | 1:32.17 | |
35 | Asklöf Viktor | 2004 | Cetus | 04A639 | 50 m | 1:35.15 | 1:33.15 | |
36 | Pehkonen Aleksi | 2004 | Octopus | 04A516 | 25 m | 1:33.60 | 1:33.60 | |
37 | Suuronen Karri | 2003 | Cetus | 03A802 | 50 m | 1:35.93 | 1:33.93 | |
38 | Masalin Samuli | 2004 | Cetus | 04A470 | 50 m | 1:39.91 | 1:37.91 | |
39 | Valonen Arttu | 2004 | ORCA | 04A796 | 25 m | 1:41.95 | 1:41.95 | |
40 | Erlund Henri | 2003 | HTU | 03A226 | 50 m | 1:45.81 | 1:43.81 | |
41 | Virolainen Eeti | 2004 | Octopus | 04A488 | 25 m | 1:44.59 | 1:44.59 | |
42 | Saari Samuel | 2004 | Cetus | 04A676 | 50 m | 1:47.63 | 1:45.63 | |
43 | Nagal Yash | 2004 | Cetus | 04A656 | 50 m | 2:03.57 | 2:01.57 | |
44 | Dahl Max | 2005 | Cetus | 05A821 | 25 m | |||
45 | Partanen Eeli | 2005 | Cetus | 05A202 | 25 m | |||
46 | Hänninen Aku | 2004 | ORCA | 04A914 | 25 m | |||
47 | Pyykkö Lauri | 2004 | ORCA | 04A909 | 25 m | |||
48 | Rinne Daniel | 2002 | Cetus | 02B263 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.24.04 | Tulostuspäivämäärä | 09 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: CETUS | Tulostusaika | 15:06 |