2018-11-12   19:05:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Speedo - Cup

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

11_S
Laji 11, 100m Rintauinti Pojat 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Viisanen Verneri  2002  Cetus  02A281  50 m  1:18.30  1:15.30   
Khanoukaev Mihail  2002  Cetus  02A241  25 m  1:19.00  1:19.00   
Hatakka Niklas  2003  Cetus  03A534  50 m  1:23.86  1:20.86   
Liljaniemi Aapo  2002  NU  02A811  50 m  1:24.04  1:21.04   
Palvanen Eetu  2003  LaUS  03A507  50 m  1:24.16  1:21.16   
Åström Max  2002  Cetus  02A585  25 m  1:24.89  1:24.89   
Inkilä Tuukka  2003  Cetus  03A495  50 m  1:28.91  1:25.91   
Repo Oskari  2003  Cetus  03A824  50 m  1:29.34  1:26.34   
Syrjä Joel  2002  Cetus  02A137  50 m  1:30.54  1:27.54   
10  Ola Matias  2002  ORCA  02B103  50 m  1:31.24  1:28.24   
11  Juurakko Veerti  2004  Cetus  04A476  50 m  1:31.62  1:28.62   
12  Lehtonen Joona  2003  Vanders  03A634  50 m  1:33.35  1:30.35   
13  Vainio Luukas  2003  Cetus  03A099  50 m  1:34.75  1:31.75   
14  Sadojevic Jelacik Dorian  2002  Cetus  02B187  50 m  1:37.08  1:34.08   
15  Heinola Mio  2005  NumKis  05A011  50 m  1:38.14  1:35.14   
16  Mykkänen Rasmus  2003  Cetus  03A542  50 m  1:39.24  1:36.24   
17  Talvitie Pyry  2002  Gladius  02A929  25 m  1:36.51  1:36.51   
18  Lönnblad Lucas  2004  Cetus  04A495  50 m  1:42.10  1:39.10   
19  Rajala Elias  2002  Vanders  02A732  25 m  1:42.31  1:42.31   
20  Pönkä Sami  2003  Vanders  03A583  50 m  1:45.48  1:42.48   
21  Suuronen Karri  2003  Cetus  03A802  50 m  1:46.21  1:43.21   
22  Kallonen Elias  2003  Vanders  03A106  25 m  1:43.25  1:43.25   
23  Rasinmäki Matias  2003  Cetus  03A961  50 m  1:46.31  1:43.31   
24  Kettunen Anton  2005  Gladius  05A144  50 m  1:47.10  1:44.10   
25  Aho Alvar  2004  Cetus  04A756  50 m  1:48.98  1:45.98   
26  Jääskeläinen Elias  2002  Cetus  02A712  50 m  1:49.30  1:46.30   
27  Heinola Tony  2003  Cetus  03A613  25 m  1:49.63  1:49.63   
28  Janhunen Mattias  2003  Cetus  03A689  50 m  1:53.04  1:50.04   
29  Saari Samuel  2004  Cetus  04A676  50 m  1:53.22  1:50.22   
30  Masalin Samuli  2004  Cetus  04A470  50 m  1:53.42  1:50.42   
31  Peltola Tuomas  2003  Cetus  03A096  50 m  1:53.50  1:50.50   
32  Silander Tomi  2006  Cetus  06A061  50 m  1:53.51  1:50.51   
33  Nenonen Paavo  2005  Cetus  05A022  50 m  1:55.04  1:52.04   
34  Meng Yufei  2004  Cetus  04A333  50 m  2:00.61  1:57.61   
35  Asklöf Viktor  2004  Cetus  04A639  25 m  2:02.09  2:02.09   
36  Partanen Eeli  2005  Cetus  05A202  50 m  2:14.71  2:11.71   
37  Laitala Ilmari  2003  Cetus  03A963  50 m  2:34.80  2:31.80   
38  Rinne Daniel  2002  Cetus  02B263  25 m       
39  Teperi Niko  2005  Cetus  05A120  25 m       
40  Nagal Yash  2004  Cetus  04A656  25 m       
41  Zamanimehr Sam  2003  Cetus  03A958  25 m       
42  Paaskoski Olli  2005  Cetus  05A747  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.04  Tulostuspäivämäärä  09 syyskuu 2016 
Lisenssinhaltija: CETUS  Tulostusaika  15:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner