2018-11-18   07:40:20
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Speedo - Cup

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 1
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Speedo Cup    Tulostuspäivämäärä  10 syyskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  08:38   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 syyskuu 2016         
 
 
 
Laji 1, 200m Vapaauinti Pojat  Loppukilpailut (4) 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Karri Suuronen  2003  03A802  Cetus    50m  3:28.20  3:24.20 
Mattias Janhunen  2003  03A689  Cetus    25m  3:19.05  3:19.05 
Oskari Repo  2003  03A824  Cetus    25m  3:04.89  3:04.89 
Sam Zamanimehr  2003  03A958  Cetus    50m  3:20.15  3:16.15 
Samuel Saari  2004  04A676  Cetus    25m  3:23.77  3:23.77 
Daniel Rinne  2002  02B263  Cetus    25m     
               

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joona Lehtonen  2003  03A634  Vanders    50m  2:59.01  2:55.01 
Heikki Väkeväinen  2002  02B021  Gladius    25m  2:52.42  2:52.42 
Tony Heinola  2003  03A613  Cetus    50m  2:51.16  2:47.16 
Veerti Juurakko  2004  04A476  Cetus    50m  2:48.60  2:44.60 
Matias Rasinmäki  2003  03A961  Cetus    50m  2:50.43  2:46.43 
Sebastian Stenbacka  2002  02A472  Octopus    50m  2:52.19  2:48.19 
Alexander Huhtala  2003  03A751  Cetus    25m  2:54.30  2:54.30 
Otto Sormunen  2002  02A168  Cetus    25m  3:00.42  3:00.42 

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lasse Saarinen  2002  02A884  Octopus    50m  2:45.98  2:41.98 
Elias Jääskeläinen  2002  02A712  Cetus    25m  2:37.41  2:37.41 
Luukas Vainio  2003  03A099  Cetus    25m  2:36.44  2:36.44 
Martti Rautell  2002  02A403  Octopus    50m  2:34.58  2:30.58 
Joel Syrjä  2002  02A137  Cetus    25m  2:31.85  2:31.85 
Tuukka Inkilä  2003  03A495  Cetus    25m  2:36.51  2:36.51 
Elias Rajala  2002  02A732  Vanders    50m  2:43.66  2:39.66 
Tuomas Peltola  2003  03A096  Cetus    50m  2:47.25  2:43.25 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Niklas Hatakka  2003  03A534  Cetus    50m  2:33.03  2:29.03 
Verneri Viisanen  2002  02A281  Cetus    25m  2:22.23  2:22.23 
Mihail Khanoukaev  2002  02A241  Cetus    25m  2:18.51  2:18.51 
Oscar Skjäl  2002  02A684  Cetus    50m  2:12.21  2:08.21 
Kalle Mäkinen  2002  02A088  Vanders    50m  2:14.88  2:10.88 
Eetu Palvanen  2003  03A507  LaUS    25m  2:22.17  2:22.17 
Dorian Sadojevic Jelacik  2002  02B187  Cetus    50m  2:30.65  2:26.65 
Max Åström  2002  02A585  Cetus    50m  2:33.88  2:29.88 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.06  Tulostuspäivämäärä  10 syyskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  08:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner