2018-10-16   23:02:53
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Fjärran Höjderspelen 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

4_S
Gren 4, 100m Frisim Herrar 
 
 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 








 
Gilliusson Emil  1993  Ö-VIKS ASS  AZ2193  25 m  53.50   
Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  54.96   
Johnsson Marcus  2002  SALA SS  AN2502  25 m  56.82   
Nordgren Elias  2001  SALA SS  AE2101  25 m  57.08   
Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  57.53   
Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  57.53   
Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  58.26   
Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  59.94   
Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:00.68   
10  Carlsson Adam  2001  GÄVLE SS  AK1901  25 m  1:01.50   
11  Larsson Joel  2001  SALA SS  AP9301  25 m  1:02.32   
12  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  1:02.37   
13  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  1:03.02   
14  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  1:03.34   
15  Nystrand Edwin  2002  SALA SS  AE8902  25 m  1:03.38   
16  Nordh Marcus  2000  BOLLNÄS SS  AS7900  25 m  1:04.05   
17  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  1:04.58   
18  Grell Julius  2003  SANDVIKEN  AS9903  25 m  1:05.35   
19  Henry Örtlund Leo  2001  BORLÄNGE  AY9701  25 m  1:06.80   
20  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  1:06.88   
21  Hanson Jakob  2002  SALA SS  AJ4902  25 m  1:07.04   
22  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m  1:07.53   
23  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  1:10.13   
24  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  1:10.51   
25  Gustavsson Hannes  2002  BORLÄNGE  AR3702  25 m  1:11.84   
26  Persson Eric  2004  SS MORA  AI0904  25 m  1:12.35   
27  Wikholm Olle  2004  GÄVLE SS  AO9904  25 m  1:12.84   
28  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  1:14.13   
29  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  1:14.75   
30  Eriksson Malte  2003  HARNÄS SKU  AT3903  25 m  1:16.29   
31  Larsson Malte  2003  SALA SS  AU2503  25 m  1:17.06   
32  Pesu Jonas  1998  BOLLNÄS SS  AT0598  25 m  1:19.84   
33  Manns-Ståhl Timothy  2004  BORLÄNGE  AC3504  25 m  1:21.11   
34  Nyhlander Ossy  2005  SIM 77 HOF  AA0505  25 m  1:21.50   
35  Walizada Elias  2001  GÄVLE SS  AZ5901  25 m  1:22.17   
36  Nilsson Olle  2004  SALA SS  AL3104  25 m  1:22.82   
37  Mårvad Felix  2003  SALA SS  AS2303  25 m  1:25.87   
38  Antonsson Max  2004  SALA SS  AG6304  25 m  1:26.26   
39  Storbacka Alex  2006  BORLÄNGE  AE6306  25 m  1:26.30   
40  Buvik Spännare Gustav  2004  BOLLNÄS SS  AS4704  25 m  1:29.24   
41  Solum Anton  2004  BORLÄNGE  AQ5104  25 m  1:29.74   
42  Lind Arvid  2005  BOLLNÄS SS  AL4105  25 m  1:30.65   
43  Struwe William  2006  SALA SS  AE1306  25 m  1:33.90   
44  Bergsten Oscar  2002  GÄVLE SS  AS1102  25 m  1:37.58   
45  Dalin Milton  2005  SALA SS  AO3905  50 m  1:40.06   
46  Nilsson Lukas  2006  SÖDERHAMN  AH4506  25 m  1:44.29   
47  Nordgren Elias  2005  GIMO SS  AE6505  25 m  1:51.86   
48  Johansson-Hemström Samuel  2005  SALA SS  AE8105  25 m  1:59.44   
49  Sporron Emil  2003  GIMO SS  AV4503  25 m     
50  Arola Ville  2005  BORLÄNGE  AF9705  25 m     
51  Riljak Martin  2004  GÄVLE SS  AW9304  25 m     
52  Sjökvist Samuel  2005  GÄVLE SS  AQ0705  25 m     
53  Kabbani Moutaz  1999  BOLLNÄS SS  AY7199  25 m     
54  Nordén Max  2005  GIMO SS  AQ3705  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  27 september 2016 
Licensierad till: Gävle Simsällskap  Utskriftstid  18:52 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner