2018-12-14   16:25:20
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Fjärran Höjderspelen 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

1_S
Gren 1, 50m Bröstsim Damer 
 
 
 
Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 








 
Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  33.72   
Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  34.79   
Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  35.66   
Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  50 m  35.96   
Humling Agnes  2000  GÄVLE SS  AV2400  25 m  36.34   
van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  38.04   
Eklund Filippa  2004  SÖDERHAMN  AS6204  25 m  38.51   
Boråker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  38.66   
Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  38.69   
10  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  39.02   
11  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  39.14   
12  Jonsson Liv  2004  SS MORA  AN8404  25 m  40.30   
13  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  41.03   
14  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  41.06   
15  Lind Elvira  2001  GÄVLE SS  BM7201  25 m  41.27   
16  Berg Elina  2002  GIMO SS  BG6402  25 m  41.31   
17  Lundblad My  1995  SALA SS  BN5495  25 m  41.43   
18  Rogell Felicia  2003  VÄSTERÅS  AQ6603  25 m  41.48   
19  Degerlund Hanna  2004  VÄSTERÅS  AX9404  25 m  41.69   
20  Hägglund Nora  2001  GÄVLE SS  AY7401  50 m  42.51   
21  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  42.56   
22  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  42.70   
23  Olsson Alva  2003  GÄVLE SS  BW4803  50 m  42.73   
24  Lindström Hannah  1999  HARNÄS SKU  BS6499  25 m  42.78   
25  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  43.25   
26  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  43.93   
27  Blomdahl Tuva  2004  HARNÄS SKU  BO6204  25 m  43.94   
28  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  44.37   
29  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  44.68   
30  Råstock Johanna  2001  GÄVLE SS  BV7801  25 m  44.86   
31  Nilsson Linn  2003  SALA SS  BV5403  25 m  45.24   
32  Sjöholm Anna  1998  GÄVLE SS  BD7498  25 m  45.28   
33  Dregelid Tora  2002  GIMO SS  BP5202  50 m  45.30   
34  Lindblad Ella  2003  HARNÄS SKU  BW0603  25 m  45.97   
35  Pesu Monica  1996  BOLLNÄS SS  BI4496  25 m  45.98   
36  Ericson Alice  2001  GÄVLE SS  AZ9601  25 m  45.99   
37  Wikström Maja  2002  SANDVIKEN  AY2602  25 m  46.29   
38  Sisell Anna  2003  SS MORA  AP0203  25 m  47.03   
39  Sundvik Siri  2004  GÄVLE SS  BS3404  25 m  47.31   
40  Lindqvist Tuva  2004  ÖSTERBY SS  BB1804  25 m  47.34   
41  Öhlin Klara  1999  SS MORA  BO6899  25 m  47.42   
42  Stigenberg Nathalie  2004  GÄVLE SS  AY3804  25 m  47.63   
43  Nilsson Matilda  2004  HARNÄS SKU  BP1804  25 m  47.87   
44  Danrud Emma  2003  SANDVIKEN  BT4803  25 m  47.88   
45  Andrén Linn  2004  HARNÄS SKU  BO9204  25 m  47.91   
46  Widén Elina  2003  GIMO SS  BG0203  25 m  48.06   
47  Staaf Ebba-Lotta  2004  HARNÄS SKU  BO6404  25 m  48.96   
48  Englund Karin  2003  SÖDERHAMN  BL9203  25 m  49.10   
49  Murhagen Emma  2003  SANDVIKEN  BV9803  25 m  49.62   
50  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m  50.06   
51  Herpman Elise  2006  SANDVIKEN  AZ0206  25 m  50.73   
52  Edvinsson Agnes  2006  HARNÄS SKU  AP5606  25 m  50.98   
53  Nejad Dehghan Vanja  2003  BORLÄNGE  BT5803  25 m  51.71   
54  Cederholm Sandberg Linnea  2006  SANDVIKEN  AF0206  25 m  51.72   
55  Eriksson Linnea  2003  SS MORA  BC0203  25 m  51.88   
56  Kvarnlöf Moa  2004  SANDVIKEN  BA7404  25 m  52.51   
57  Henze Elena  2006  SS MORA  AN1406  25 m  52.67   
58  Fredholm Eleanor  2007  BOLLNÄS SS  AN8607  25 m  53.42   
59  Trapp-Östling Edith  2006  SS MORA  AA5806  25 m  53.69   
60  Ljunggren Ida  2005  SANDVIKEN  BA3405  25 m  54.21   
61  Philipsson Anna  2003  HARNÄS SKU  AQ2803  25 m  54.32   
62  Olsson Frida  2005  BOLLNÄS SS  AS1205  25 m  54.43   
63  Sundqvist Agnes  2005  SÖDERHAMN  BL0405  25 m  55.67   
64  Larsson Klara  2006  GIMO SS  AD1206  25 m  56.63   
65  Bengtsson Ellen  2007  BOLLNÄS SS  AG3807  25 m  58.11   
66  Boman Liv  2005  SALA SS  BG2605  25 m  1:00.56   
67  Nilsson Isabelle  2007  HARNÄS SKU  AM4607  25 m  1:00.67   
68  Mossnelid Emma  2006  SÖDERHAMN  BB6406  25 m  1:00.98   
69  Thelander Ida  2005  SALA SS  AU6405  25 m  1:01.60   
70  Wallberg Edith  2007  BOLLNÄS SS  AA3807  25 m  1:02.52   
71  Åkman Smilla  2006  GIMO SS  AL0806  25 m  1:10.45   
72  Nguyen Julia  2002  GÄVLE SS  BT2602  25 m     
73  Mattsson Junie  2007  GÄVLE SS    25 m     
74  Flink Saga  2007  SÖDERHAMN  AO4407  25 m     
75  Lindberg Aida  2007  SÖDERHAMN  AO1607  25 m     
76  Edring Maja  2002  GÄVLE SS  BX0802  25 m     
77  Herthelius Vilma  2005  SANDVIKEN  BJ6405  25 m     
78  Hjertberg Vilma  2004  GÄVLE SS  BV1404  25 m     
79  Batsikadze Tekle  2005  GÄVLE SS  BJ4405  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  27 september 2016 
Licensierad till: Gävle Simsällskap  Utskriftstid  18:52 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner