Startliste for Gentofte Open 2016 - Kortbane
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 27, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 156 | Thomsen Kristina | 1991 | GLADSAXE | 9196AG | 25 m | 26.63 | |
2 | 54 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 26.65 | |
3 | 335 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 27.63 | |
4 | 221 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 25 m | 28.06 | |
5 | 457 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 28.27 | |
6 | 309 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 28.34 | |
7 | 306 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 28.42 | |
8 | 157 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 25 m | 28.44 | |
9 | 42 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 25 m | 28.69 | |
10 | 78 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 29.00 | |
11 | 308 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 29.25 | |
12 | 46 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 25 m | 29.62 | |
13 | 314 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 29.79 | |
14 | 342 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 29.95 | |
15 | 142 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 25 m | 30.09 | |
16 | 459 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 30.15 | |
17 | 461 | Meyer Silke | 1998 | GENTOFTE | 9886AE | 25 m | 30.42 | |
18 | 139 | Hørlykke Emilie | 1998 | GLADSAXE | 9886BD | 25 m | 30.44 | |
19 | 307 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 30.79 | |
20 | 114 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 30.85 | |
21 | 336 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 30.86 | |
22 | 466 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 25 m | 31.21 | |
23 | 13 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 31.24 | |
24 | 465 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 31.26 | |
25 | 147 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 31.34 | |
26 | 361 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 31.48 | |
27 | 313 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 31.53 | |
28 | 40 | Nekhorochko Katharina | 2000 | ALLERØD | 0014AH | 25 m | 31.55 | |
29 | 155 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 25 m | 31.66 | |
30 | 115 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 31.72 | |
31 | 253 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 31.82 | |
32 | 344 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 32.18 | |
33 | 467 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 32.29 | |
34 | 325 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 32.44 | |
35 | 464 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 32.52 | |
36 | 144 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 32.96 | |
37 | 117 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 33.34 | |
38 | 47 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 33.50 | |
39 | 97 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 25 m | 33.67 | |
40 | 337 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 33.78 | |
41 | 75 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 34.14 | |
42 | 349 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 34.14 | |
43 | 36 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 25 m | 34.23 | |
44 | 111 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 34.58 | |
45 | 219 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 37.06 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 13 september 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:26 |