Startliste for Gentofte Open 2016 - Kortbane
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 57
|
Stævne navn |
Gentofte Open 2016 |
|
Udskriftsdato |
18 september 2016 |
|
|
Stævne by |
Gentofte |
|
Udskriftstidspunkt |
13:23 |
|
|
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
16 september 2016 |
|
|
|
|
Løb 57, 100m Rygsvømning Damer |
Finaler (4) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
356 |
1 |
Amalie Harplod Hansen |
2001 |
0104BC |
SØLLERØD |
|
25m |
1:24.50 |
13 |
2 |
Emilia Steen |
2002 |
0204AD |
RØNNE |
|
25m |
1:15.12 |
456 |
3 |
Josefine Søgaard Andresen |
2000 |
0008AO |
GENTOFTE |
|
25m |
1:14.37 |
134 |
4 |
Cassandra L. L. Hansen |
2002 |
0226AM |
GLADSAXE |
|
25m |
1:14.92 |
355 |
5 |
Sophie Gjelstrup |
2002 |
0244AQ |
SØLLERØD |
|
25m |
1:18.76 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
361 |
1 |
Frederikke Petri |
2001 |
0168AH |
SØLLERØD |
|
25m |
1:12.18 |
465 |
2 |
Bjørk Nelsing Petersen |
2002 |
0264AE |
GENTOFTE |
|
25m |
1:10.68 |
459 |
3 |
Caroline Hørlykke |
2000 |
0032AH |
GENTOFTE |
|
25m |
1:08.22 |
124 |
4 |
Zenia Aarestrup |
2001 |
0104AS |
GLADSAXE |
|
25m |
1:10.20 |
97 |
5 |
Kathrine Pii Frederiksen |
2000 |
0036AA |
FARUM |
|
25m |
1:12.12 |
51 |
6 |
Mia Steen Duus |
2001 |
0114AE |
BIRKERØD |
|
25m |
1:12.35 |
|
|
Heat 3 (4) (Årg. 2000-2002) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
43 |
1 |
Julie Stampe |
2002 |
0276AB |
ALLERØD |
|
25m |
1:07.10 |
40 |
2 |
Katharina Nekhorochko |
2000 |
0014AH |
ALLERØD |
|
25m |
1:03.64 |
126 |
3 |
Victoria Bierre |
2000 |
0022AS |
GLADSAXE |
|
25m |
1:01.24 |
444 |
4 |
Sara Sylvest |
2000 |
0086AD |
KVIK |
|
25m |
1:03.51 |
457 |
5 |
Elisabeth Sabroe Ebbesen |
2002 |
0206AG |
GENTOFTE |
|
25m |
1:06.51 |
140 |
6 |
Nicoline Ingeman-Petersen |
2002 |
0232AM |
GLADSAXE |
|
25m |
1:07.94 |
|
|
Heat 4 (4) (Årg. 1918-1999) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
401 |
1 |
Josephine Holm |
1999 |
9982AA |
KVIK |
|
25m |
1:08.25 |
206 |
2 |
Cecilie F. Jensen |
1998 |
9862AH |
HERLEV |
|
25m |
1:04.82 |
54 |
3 |
Caroline Erichsen |
1998 |
9814AC |
BIRKERØD |
|
25m |
1:01.54 |
27 |
4 |
Lise-Lotte Larsen Bentin |
1997 |
9724AA |
ALLERØD |
|
25m |
1:03.21 |
48 |
5 |
Anna Boutrup |
1998 |
9856AJ |
BIRKERØD |
|
25m |
1:07.35 |
466 |
6 |
Cassandra Thimmer |
1999 |
9914AW |
GENTOFTE |
|
25m |
1:10.99 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 |
Udskriftsdato |
18 september 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
13:23 |
|