Program för Gentofte Open 2016 - Kortbane
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Seedede heat Løb 14
|
Stævne navn |
Gentofte Open 2016 |
|
Udskriftsdato |
17 september 2016 |
|
|
Stævne by |
Gentofte |
|
Udskriftstidspunkt |
08:08 |
|
|
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
16 september 2016 |
|
|
|
|
Løb 14, 50m Butterfly Herrer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
435 |
2 |
Oliver Schäbethal |
2004 |
0475AF |
KVIK |
|
25m |
45.83 |
266 |
3 |
Harald Riisager |
2003 |
0371AD |
GENTOFTE |
|
25m |
40.61 |
243 |
4 |
Alexander Griffin |
2004 |
0451AL |
GENTOFTE |
|
25m |
43.96 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
105 |
1 |
Johannes K. Larsen |
2002 |
0257AE |
FARUM |
|
25m |
35.76 |
247 |
2 |
Anders Hvidt |
2002 |
0271AN |
GENTOFTE |
|
25m |
34.45 |
231 |
3 |
Marcus Dessau |
2002 |
0229AB |
GENTOFTE |
|
25m |
31.38 |
339 |
4 |
Lucas Reüter |
2002 |
0275AM |
LYNGBY |
|
25m |
32.72 |
244 |
5 |
Thor Gudmand-Høyer |
2002 |
0239AD |
GENTOFTE |
|
25m |
35.18 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat 3 (5) (Årg. 2004-2006) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
291 |
1 |
Phillip Niemann Madsen |
2004 |
0447AH |
LYNGBY |
|
25m |
39.41 |
14 |
2 |
William Studsgaard |
2004 |
0433AK |
RØNNE |
|
25m |
36.89 |
212 |
3 |
Mathias Lindgaard |
2004 |
0467AA |
HERLEV |
|
25m |
33.68 |
254 |
4 |
Oskar Luckow Larsen |
2004 |
0443AA |
GENTOFTE |
|
25m |
35.58 |
292 |
5 |
Michael Halck |
2004 |
0495AD |
LYNGBY |
|
25m |
38.75 |
293 |
6 |
Kasper Thorn |
2004 |
0401AH |
LYNGBY |
|
25m |
42.11 |
|
|
Heat 4 (5) (Årg. 2003-2003) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
271 |
1 |
Christoffer Skinhøj |
2003 |
0313AD |
GENTOFTE |
|
25m |
35.83 |
377 |
2 |
Lukas Majvig Andersen |
2003 |
0309AC |
KVIK |
|
25m |
32.31 |
405 |
3 |
Mikkel Jørgensen |
2003 |
0365AE |
KVIK |
|
25m |
29.43 |
277 |
4 |
Christopher G. Trandum |
2003 |
0313AI |
GENTOFTE |
|
25m |
30.34 |
226 |
5 |
Karl August B. Balle |
2003 |
0385AB |
GENTOFTE |
|
25m |
34.06 |
196 |
6 |
Gustav Bendix Beiter |
2003 |
0321AB |
HERLEV |
|
25m |
37.39 |
|
|
Heat 5 (5) (Årg. 2002-2002) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
424 |
1 |
Jakob Strunge Nissen |
2002 |
0291AC |
KVIK |
|
25m |
29.21 |
328 |
2 |
Emil Kayerød-Rasmussen |
2002 |
0253AH |
LYNGBY |
|
25m |
27.44 |
216 |
3 |
Nicklas Östman Pedersen |
2002 |
0231AC |
HERLEV |
|
25m |
26.23 |
225 |
4 |
Leo Badaker |
2002 |
0255AR |
GENTOFTE |
|
25m |
27.04 |
318 |
5 |
Gustav Fabiansen |
2002 |
0215AH |
LYNGBY |
|
25m |
29.18 |
324 |
6 |
Alfred Højberg |
2002 |
0267AD |
LYNGBY |
|
25m |
30.94 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 |
Udskriftsdato |
17 september 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
08:08 |
|