Program för Ruska uinnit 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Lähtölista Laji 12
|
Kilpailu |
Ruska uinnit 2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
01 lokakuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
08:41 |
|
|
Järjestäjä |
Oulun Uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
01 lokakuu 2016 |
|
|
|
|
Laji 12, 200m Vapaauinti Miehet |
Loppukilpailut (5) |
Oletettu alkamisaika 12:27 |
Erä 1 (5) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Niklas Raesalmi |
2002 |
02A657 |
OU |
|
25m |
|
|
4 |
Joni Juntunen |
1993 |
93A974 |
OuLo |
|
50m |
3:13.49 |
3:09.49 |
5 |
Aleksi Rajaniemi |
2002 |
02A263 |
OU |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Veeti Leppänen |
2002 |
02A638 |
JoUS |
|
25m |
2:56.64 |
2:56.64 |
3 |
Eemeli Korhonen |
2003 |
03A319 |
KemPy |
|
25m |
2:53.00 |
2:53.00 |
4 |
Roope Hyvärinen |
2003 |
03A201 |
KemTU |
|
25m |
2:50.36 |
2:50.36 |
5 |
Topi Fordell |
2005 |
05A548 |
SCV |
|
25m |
2:51.52 |
2:51.52 |
6 |
Julius Kallio |
1997 |
97B214 |
OuLo |
|
50m |
2:57.78 |
2:53.78 |
7 |
Miko Saukkonen |
2006 |
06A342 |
KemUS |
|
50m |
3:12.18 |
3:08.18 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Leevi Sipilä |
2003 |
03A733 |
KemPy |
|
25m |
2:49.34 |
2:49.34 |
2 |
Arsenij Shadrin |
2003 |
03A929 |
JoUS |
|
50m |
2:41.89 |
2:37.89 |
3 |
Kalle Karhunen |
2001 |
01A813 |
KemTU |
|
25m |
2:25.65 |
2:25.65 |
4 |
Joel Korhonen |
2002 |
02A799 |
HU |
|
50m |
2:25.24 |
2:21.24 |
5 |
Olli-Pekka Pietarila |
2003 |
03A223 |
OU |
|
50m |
2:28.63 |
2:24.63 |
6 |
Eemeli Kauppila |
2002 |
02B129 |
OuLo |
|
50m |
2:36.84 |
2:32.84 |
7 |
Benjamin Evans |
2003 |
03B017 |
SCV |
|
50m |
2:41.99 |
2:37.99 |
8 |
Jami Kenttälä |
2004 |
04A726 |
OU |
|
50m |
2:54.07 |
2:50.07 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Paavo Erkinaro |
2003 |
03A020 |
OU |
|
25m |
2:16.99 |
2:16.99 |
2 |
Jonni Timonen |
2000 |
00B198 |
JoUS |
|
25m |
2:14.11 |
2:14.11 |
3 |
Lasse Pulkkinen |
2002 |
02A039 |
OU |
|
50m |
2:13.74 |
2:09.74 |
4 |
Janne Tyni |
2000 |
00B217 |
OuLo |
|
50m |
2:13.34 |
2:09.34 |
5 |
Elias Juntunen |
2002 |
02A075 |
KemPy |
|
50m |
2:13.54 |
2:09.54 |
6 |
Topias Nygård |
2000 |
00A602 |
OU |
|
50m |
2:14.14 |
2:10.14 |
7 |
Valtteri Taskinen |
2002 |
02A093 |
OU |
|
50m |
2:19.33 |
2:15.33 |
8 |
Touko Luukkonen |
2002 |
02A789 |
HU |
|
50m |
2:22.32 |
2:18.32 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Miikka Willman |
1998 |
98A208 |
OuLo |
|
25m |
2:04.95 |
2:04.95 |
2 |
Miiro Vartiainen |
2001 |
01A340 |
JoUS |
|
50m |
2:07.62 |
2:03.62 |
3 |
Riku Ylikärppä |
1998 |
98A041 |
KemUS |
|
25m |
2:00.38 |
2:00.38 |
4 |
Tapio Roiko-Jokela |
1996 |
96A016 |
SWIM |
|
50m |
1:58.86 |
1:54.86 |
5 |
Veeti Ruohtula |
2001 |
01A193 |
JoUS |
|
50m |
2:03.00 |
1:59.00 |
6 |
Konsta Kallinen |
1999 |
99A049 |
OuLo |
|
50m |
2:04.55 |
2:00.55 |
7 |
Atte Moilanen |
2001 |
01A253 |
OU |
|
25m |
2:04.56 |
2:04.56 |
8 |
Anton Ukkola |
2000 |
00A217 |
OU |
|
25m |
2:05.10 |
2:05.10 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
01 lokakuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
08:41 |
|