Startliste for GTI Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Søndag
Seedede heat Løb 21
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
02 oktober 2016 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
07:55 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
01 oktober 2016 |
|
|
|
|
Løb 21, 200m Frisvømning Herrer |
Finaler (10) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
586 |
2 |
Valdemar Møller-Ern |
2008 |
0821AA |
VI39 |
|
25m |
|
483 |
3 |
Conrad Klyver Vind |
2005 |
0501AJ |
VEST |
|
25m |
|
151 |
4 |
Frederik Luca Lamprecht |
2006 |
0689AF |
GTI |
|
25m |
|
233 |
5 |
William Gervø |
2003 |
0391AP |
STT |
|
25m |
|
587 |
6 |
Jonathan Rasmussen |
2006 |
0617AD |
VI39 |
|
25m |
|
397 |
7 |
Samuel Risager |
2003 |
0305AN |
GSK |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
91 |
1 |
Toke Olsen |
2006 |
0685AF |
VAT CPH-MK |
|
25m |
3:31.64 |
482 |
2 |
Sigurd Chistopher Vickery |
2005 |
0567AE |
VEST |
|
25m |
3:29.26 |
428 |
3 |
Thorbjørn Bjerrum |
2004 |
0495AN |
VEST |
|
25m |
3:25.43 |
136 |
4 |
Daniel Bastholm |
2005 |
0569AF |
GTI |
|
25m |
3:20.51 |
507 |
5 |
Oscar Hansson |
2005 |
0555AF |
GSK |
|
25m |
3:23.00 |
173 |
6 |
Rasmus Lindberg Vibe |
2004 |
0473AF |
GTI |
|
25m |
3:26.37 |
85 |
7 |
Oskar Krak |
2005 |
0533AI |
VAT CPH-MK |
|
25m |
3:30.00 |
431 |
8 |
Rodi Cetinkaya |
2006 |
0651AH |
VEST |
|
25m |
3:33.50 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
236 |
1 |
William Jensen |
2002 |
0209AF |
STT |
|
25m |
3:08.64 |
154 |
2 |
Magnus Ulrik Larsen |
2005 |
0513AF |
GTI |
|
25m |
2:58.25 |
28 |
3 |
Rasmus Fabricius Pedersen |
2005 |
0559AD |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:53.69 |
39 |
4 |
Oliver Brixner |
2003 |
0383AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
2:47.84 |
83 |
5 |
Magnus B. Knudsen |
2005 |
0523AE |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:50.00 |
205 |
6 |
Alexander Cueto Rasmussen |
2004 |
0471AH |
STT |
|
25m |
2:54.86 |
504 |
7 |
Frederik Funder |
2005 |
0507AI |
GSK |
|
25m |
3:02.50 |
466 |
8 |
Ditlev Queitsch |
2006 |
0671AB |
VEST |
|
25m |
3:19.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
20 |
1 |
Lucas Kaavé |
2004 |
0457AE |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:45.06 |
84 |
2 |
Bertram Krak |
2004 |
0473AN |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:45.00 |
182 |
3 |
Nicolai D. B. Hansen |
2004 |
0423AG |
GTI |
|
25m |
2:44.88 |
190 |
4 |
Nicklas Plank |
2004 |
0463AN |
GTI |
|
25m |
2:42.52 |
194 |
5 |
Emil Søby |
2004 |
0443AF |
GTI |
|
25m |
2:44.69 |
101 |
6 |
Grigory Selivanov |
2004 |
0499AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:45.00 |
102 |
7 |
Nicholas Simson |
2005 |
0527AB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:45.00 |
21 |
8 |
Frederik Rink Larsen |
2004 |
0447AK |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:47.16 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
208 |
1 |
Jakob Nadeem Alwan |
2003 |
0367AL |
STT |
|
25m |
2:41.55 |
354 |
2 |
Mikkel Hansen |
2003 |
0301AJ |
VI39 |
|
25m |
2:40.13 |
524 |
3 |
Linus Hiltonsson |
2002 |
AD3902 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:39.00 |
368 |
4 |
Peter Vinge-Maigaard |
2003 |
0351AB |
VI39 |
|
25m |
2:37.93 |
207 |
5 |
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
0449AD |
STT |
|
25m |
2:38.55 |
579 |
6 |
Sebastian Rendlev |
2005 |
0547AB |
VI39 |
|
25m |
2:39.52 |
30 |
7 |
Janus Schnabl |
2003 |
0311AD |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:40.74 |
42 |
8 |
Simon Rytter Eliasen |
2003 |
0319AE |
HOLBÆK |
|
25m |
2:41.79 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
123 |
1 |
Kristoffer H. Jensen |
2003 |
0351AG |
GTI |
|
25m |
2:36.46 |
364 |
2 |
Sebastian Rasmussen |
2003 |
0343AE |
VI39 |
|
25m |
2:34.91 |
393 |
3 |
Asger Johansen |
2003 |
0395AE |
GSK |
|
25m |
2:31.29 |
225 |
4 |
Rasmus Emil Poulsen |
2001 |
0167AQ |
STT |
|
25m |
2:30.45 |
7 |
5 |
Carl-Johan Bødtker |
2003 |
0321AN |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:30.50 |
29 |
6 |
Marcus Elkjær Samson |
2003 |
0319AG |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:31.45 |
540 |
7 |
Lucas Örmon |
2003 |
AF7303 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:34.92 |
372 |
8 |
Malte Hjalholt |
2003 |
0355AG |
STT |
|
25m |
2:37.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
48 |
1 |
Alexander E. Pedersen |
2002 |
0255AQ |
HOLBÆK |
|
25m |
2:29.87 |
382 |
2 |
Oliver Skadhauge |
2002 |
0297AG |
STT |
|
25m |
2:28.61 |
124 |
3 |
Marco Knudsen |
2003 |
0399AF |
GTI |
|
25m |
2:21.85 |
563 |
4 |
Christian Skinhøj |
2001 |
0165AG |
GENTOFTE |
|
25m |
2:19.85 |
117 |
5 |
Mads Baltzer |
2002 |
0251AG |
GTI |
|
25m |
2:20.59 |
43 |
6 |
Jacob Ellekær |
2002 |
0215AN |
HOLBÆK |
|
25m |
2:26.81 |
76 |
7 |
Michael Elliks |
2002 |
0207AP |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:29.67 |
180 |
8 |
Nicolai Schuster Gath |
2003 |
0365AK |
GTI |
|
25m |
2:29.94 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
536 |
1 |
Emil Svensson |
2002 |
AK2302 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:18.81 |
104 |
2 |
Oscar Thinghøjen |
2003 |
0357AG |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:16.85 |
40 |
3 |
Christopher H. Brown |
2002 |
0297AQ |
HOLBÆK |
|
25m |
2:15.66 |
551 |
4 |
August Becktor |
2001 |
0159AE |
GENTOFTE |
|
25m |
2:14.16 |
352 |
5 |
Mohammed Ghizzaui |
2003 |
0371AG |
VI39 |
|
25m |
2:14.51 |
49 |
6 |
Frederik Pedersen |
2002 |
0261AO |
HOLBÆK |
|
25m |
2:16.11 |
6 |
7 |
Malte Egholm Brøns |
2003 |
0331AC |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:18.02 |
118 |
8 |
Mads Enghave |
2002 |
0227AA |
GTI |
|
25m |
2:18.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
547 |
1 |
Mads Bjørn Andersen |
2001 |
0143AL |
GENTOFTE |
|
25m |
2:12.57 |
361 |
2 |
Marcus Munkholm |
2001 |
0169AC |
VI39 |
|
25m |
2:09.29 |
436 |
3 |
Andreas Thybo Ganzhorn |
2001 |
0117AE |
VEST |
|
25m |
2:06.34 |
568 |
4 |
Christoffer Weiss |
2001 |
0197AD |
GENTOFTE |
|
25m |
2:04.12 |
371 |
5 |
Asbjørn Floor-Bøjden |
2002 |
0277AI |
STT |
|
25m |
2:05.98 |
37 |
6 |
David Arneskov |
2002 |
0287AC |
HOLBÆK |
|
25m |
2:07.08 |
86 |
7 |
Carl Terp Larsen |
2001 |
0119AN |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:12.16 |
9 |
8 |
Asger Væver Hartvig |
2002 |
0277AB |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:12.83 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
365 |
1 |
Alexander Rendlev |
2001 |
0121AE |
VI39 |
|
25m |
1:59.96 |
453 |
2 |
Valdemar Mariegaard |
1999 |
9969AF |
VEST |
|
25m |
1:58.59 |
378 |
3 |
Mads Ørsted Nielsen |
1999 |
9921AF |
STT |
|
25m |
1:56.73 |
462 |
4 |
Martin Nielsen |
1997 |
9761AK |
VEST |
|
25m |
1:56.28 |
252 |
5 |
Jonas Vibsig Berding |
1996 |
9693AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:56.45 |
330 |
6 |
Jon Riedel Pedersen |
1998 |
9821AG |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:57.74 |
269 |
7 |
William Lehn-Schiøler |
2000 |
0073AF |
GLADSAXE |
|
25m |
1:59.37 |
383 |
8 |
Daniel Sørensen |
1999 |
9901AD |
STT |
|
25m |
2:00.49 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
02 oktober 2016 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
07:55 |
|