2017-11-24   13:47:17
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Korsvirkessim Ystad Grand Prix 1

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Försök

9_S
Gren 9, 100m Ryggsim Herrar 
 
Sponsor: Roomexpo 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
306  Björk Jesper  1993  HS  AU5793  25 m  52.92   
36  Carlsson Mattias  1990  MKK  AP3590  25 m  53.34   
124  Larsson Isak  2000  SJÖBO SS  AF4900  25 m  57.43   
211  Lloyd Victor  1996  TRELLEBORG  AH8796  25 m  58.23   
50  Hinderup Eric  1998  MKK  AH4798  25 m  58.31   
289  Bidstrup Lantz Sebastian  1999  VEST  9901AH  25 m  58.55   
65  Ludvigsson Sten  1998  MKK  AO9998  25 m  1:00.84   
117  Trudov Alexander  1999  S 71  AT5399  25 m  1:01.34   
218  Rydqvist Mattias  2000  TRELLEBORG  AB7500  25 m  1:02.86   
10  51  Hinderup Filip  2001  MKK  AH5101  25 m  1:02.97   
11  59  Liljegren Karl  2001  MKK  AE7901  25 m  1:03.96   
12  193  Stoltz Erik  1998  YSTADS SS  AV8598  25 m  1:04.25   
13  274  Skousen Anders  2002  HVIDOVRE  0215AB  25 m  1:04.30   
14  128  Persson Alfred  2000  SJÖBO SS  AG4900  25 m  1:04.44   
15  142  Grandin Thor  2002  SK SYDSIM  AG4502  25 m  1:05.01   
16  55  Klittbo Oscar  2002  MKK  AA2702  25 m  1:05.58   
17  115  Rantzow Philip  1999  S 71  AC7399  25 m  1:05.89   
18  172  Jespersen Emil  2001  YSTADS SS  AI9901  25 m  1:06.44   
19  90  Dahlgren Joel  2002  SK RAN  AC1102  25 m  1:06.69   
20  285  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  25 m  1:06.90   
21  143  Halilovic Dennie  2002  SK SYDSIM  AC0702  25 m  1:07.19   
22  31  Beckman Bo  2002  MKK  AI4902  25 m  1:07.30   
23  96  Karlin-Reteike Marcus  1999  SK RAN  AS3599  25 m  1:07.78   
24  139  Christiansen Jens  2001  SK SYDSIM  AJ7901  25 m  1:08.13   
25  121  Börjesson Jakob  2001  SJÖBO SS  AG9901  25 m  1:08.24   
26  30  Bech Liam  2003  MKK  AQ2303  25 m  1:09.68   
27  249  Cleemann Oscar  2003  HVIDOVRE  0349AH  50 m  1:10.91   
28  235  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  1:12.00   
29  138  Andersson Vilhelm  2002  SK SYDSIM  AE1502  25 m  1:12.41   
30  154  Seanderdahl Jonathan  2002  SK SYDSIM  AJ0702  25 m  1:12.79   
31  153  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  1:13.12   
32  Agardh Gabriel  2003  SK HAJEN  AG8103  25 m  1:14.18   
33  29  Baxmann Jacob  2003  MKK  AP2103  25 m  1:14.35   
34  80  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  25 m  1:14.44   
35  130  Rosberg Alfred  2003  SJÖBO SS  AJ4103  25 m  1:14.61   
36  212  Olsson Gabriel  2004  TRELLEBORG  AA3704  25 m  1:14.61   
37  108  Wallenius Björn  2001  SK RAN  AH6301  25 m  1:15.52   
38  120  Andersson Victor  2002  SJÖBO SS  AQ7902  25 m  1:17.04   
39  84  Vilhelmsson Svante  2003  MKK  AQ0503  25 m  1:19.07   
40  161  Björnsson Axel  2005  YSTADS SS  AF8105  25 m  1:19.59   
41  194  Stoltz Hugo  2004  YSTADS SS  AF4904  25 m  1:19.62   
42  216  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  25 m  1:28.85   
43  183  Melieska Ugnius  2004  YSTADS SS  AR4104  25 m  1:33.04   
44  86  Alhaj Ahmad  2005  SK RAN  AC6905  25 m  1:44.68   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  28 april 2017 
Licensierad till: Ystads Simsällskap  Utskriftstid  20:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare
Backstroke Start