2017-11-20   08:51:47
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Korsvirkessim Ystad Grand Prix 1

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Försök

7_S
Gren 7, 100m Medley Herrar 
 
Sponsor: DANONE 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
279  Sjödin Simon  1986  SK NEPTUN  AG6786  25 m  52.51   
300  Carlsen Christoffer  1992  HS  AM1192  25 m  53.90   
281  Persson Erik  1994  KUNGSBACKA  AB6794  25 m  56.88   
82  Westergren Mats  1994  MKK  AA0994  25 m  59.41   
247  Samsøe Borch Mikkel  1997  HVIDOVRE  9771AD  25 m  1:00.51   
190  Persson Max  2001  YSTADS SS  AE9501  25 m  1:01.78   
272  Rappenborg Marcus  1999  HVIDOVRE  9959AP  25 m  1:01.78   
210  Lloyd Axel  1999  TRELLEBORG  AE4599  25 m  1:02.29   
277  Ulrich Mikkel  1998  HVIDOVRE  9869AE  25 m  1:03.27   
10  26  Andersson Anton  1997  MKK  AI4997  25 m  1:03.43   
11  139  Christiansen Jens  2001  SK SYDSIM  AJ7901  25 m  1:04.82   
12  288  Voldum Krog Albert  2001  VEST  0155AI  25 m  1:05.29   
13  303  Boos Erik  1999  SK TRITON  AD1399  25 m  1:05.56   
14  178  Lundgren Sebastian  1999  YSTADS SS  AH8199  25 m  1:06.18   
15  286  Thybo Ganzhorn Andreas  2001  VEST  0117AE  25 m  1:06.18   
16  253  Haugård Hansen Gustav  2002  HVIDOVRE  0279AD  25 m  1:06.66   
17  19  Wemlén Rickard  2000  SK HAJEN  AF0900  25 m  1:06.77   
18  172  Jespersen Emil  2001  YSTADS SS  AI9901  25 m  1:07.42   
19  49  Hagerström Tim  1999  MKK  AH8799  25 m  1:07.44   
20  43  Falk Robin  2001  MKK  AJ9101  25 m  1:08.38   
21  90  Dahlgren Joel  2002  SK RAN  AC1102  25 m  1:08.61   
22  22  Ljungbeck Simon  2000  SS IDEN  AK2700  25 m  1:09.23   
23  301  Andersson Rickard  1998  YSTADS SS  AD4198  25 m  1:09.30   
24  170  Jansson Anton  2002  YSTADS SS  AC4702  25 m  1:09.46   
25  195  Stoltz Martin  2000  YSTADS SS  AR4900  25 m  1:09.72   
26  70  Nilsson Johan  1994  MKK  AW9794  25 m  1:09.84   
27  263  Lind Mads  2002  HVIDOVRE  0255AI  25 m  1:09.90   
28  100  Olsson Primus  2000  SK RAN  AV7100  25 m  1:10.03   
29  287  Jensen Lucas  2001  VEST  0183AM  25 m  1:10.04   
30  96  Karlin-Reteike Marcus  1999  SK RAN  AS3599  25 m  1:10.16   
31  79  Stenberg Philip  2001  MKK  AB9101  25 m  1:10.18   
32  154  Seanderdahl Jonathan  2002  SK SYDSIM  AJ0702  25 m  1:10.57   
33  78  Scott Arvid  2001  MKK  AO0901  25 m  1:11.17   
34  168  Hansson Felix  2000  YSTADS SS  AO9900  25 m  1:11.20   
35  138  Andersson Vilhelm  2002  SK SYDSIM  AE1502  25 m  1:11.33   
36  207  Hansson Jesper  1998  TRELLEBORG  AD8198  25 m  1:12.11   
37  91  Gudermanis Albert  2000  SK RAN  AY6100  25 m  1:12.30   
38  142  Grandin Thor  2002  SK SYDSIM  AG4502  25 m  1:12.46   
39  298  Langvad Rasmus  2000  GSK  0045AD  25 m  1:12.54   
40  77  Schildt Samuel  2000  MKK  AP3100  25 m  1:14.50   
41  141  Fröjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  25 m  1:14.72   
42  155  Sihlén Melvin  2000  SK SYDSIM  AV8100  25 m  1:17.62   
43  269  Parkhøi Mathias  2003  HVIDOVRE  0383AD  25 m  1:18.14   
44  153  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  1:21.39   
45  161  Björnsson Axel  2005  YSTADS SS  AF8105  25 m  1:22.24   
46  146  Lövberg Oskar  2003  SK SYDSIM  AC9903  25 m  1:23.59   
47  216  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  25 m  1:23.81   
48  Hansson Jacob  2002  SK HAJEN  AM8902  25 m  1:24.10   
49  152  Palmgren Hannes  2005  SK SYDSIM  AE7105  25 m  1:25.32   
50  183  Melieska Ugnius  2004  YSTADS SS  AR4104  25 m  1:26.70   
51  87  Axelsson Arvid  2003  SK RAN  AN5303  25 m  1:29.45   
52  260  Kusk Kasper  2003  HVIDOVRE  0327AD  25 m  1:31.58   
53  137  Andersson Melvin  2003  SK SYDSIM  AK7903  25 m  1:34.57   
54  150  Novosel Daniel  2002  SK SYDSIM  AS3102  25 m  1:59.98   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  28 april 2017 
Licensierad till: Ystads Simsällskap  Utskriftstid  20:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare
Backstroke Start