2017-11-20   04:58:51
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Korsvirkessim Ystad Grand Prix 1

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Försök

14_S
Gren 14, 50m Frisim Damer 
 
Sponsor: XL Hans Anders Bygg 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
280  Coleman Michelle  1993  SPÅRVÄGEN  AM2493  25 m  24.46   
305  Kuras Magdalena  1988  SK TRITON  AR9288  25 m  24.72   
62  Lindborg Nathalie  1991  MKK  BN5691  25 m  24.84   
61  Lindborg Ida  1994  MKK  AB0494  25 m  25.18   
299  Mikkelsen Amalie  1997  GLADSAXE  9728AA  25 m  26.04   
76  Rydgren My  1999  MKK  AT5699  25 m  26.56   
162  Christensson Jenny  1996  YSTADS SS  BD4696  25 m  27.03   
46  Grahovac Anna  1999  MKK  AM5899  25 m  27.32   
292  Missing Sarah  2001  VEST  0192AN  50 m  27.54   
10  104  Revstedt Isabella  2001  SK RAN  AN2801  25 m  27.56   
11  63  Lindell Nicola  2001  MKK  BV2401  25 m  27.73   
12  15  Nobrell Sara  2002  SK HAJEN  BM1402  25 m  27.78   
13  213  Olsson Linn  2002  TRELLEBORG  AG8402  25 m  28.02   
14  290  Larsen Emilie  2001  VEST  0186AC  25 m  28.09   
15  52  Ingner Johanna  2002  MKK  AI4202  25 m  28.10   
16  10  Lackegård Elin  2000  SK HAJEN  AR9600  25 m  28.22   
17  215  Parfitt Nicola  2000  TRELLEBORG  AE3400  25 m  28.24   
18  223  Tunheim-Glad Frida  2001  TRELLEBORG  BU5201  25 m  28.42   
19  233  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  28.45   
20  205  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  25 m  28.58   
21  118  Anderberg-Richard Tilde  1999  SJÖBO SS  AU5499  25 m  28.61   
22  199  Åkesson Matilda  1999  YSTADS SS  AL9699  25 m  28.66   
23  196  Strömberg Amanda  1998  YSTADS SS  AR7698  25 m  28.68   
24  53  Johansson Klara  2001  MKK  AO5401  25 m  28.69   
25  94  Jepsson Elna  2002  SK RAN  BS6802  25 m  28.80   
26  83  Vileus Emma  2001  MKK  AW1401  50 m  29.04   
27  89  Berg Vickie  2000  SK RAN  AS2800  25 m  29.07   
28  81  Torres Olivia  1999  MKK  BL9299  25 m  29.10   
29  187  Norberg Randowo Alicia  1999  YSTADS SS  AS4499  25 m  29.23   
30  58  Lennartsson Tove  2000  MKK  AM1800  25 m  29.30   
31  149  Nordefell Frida  2000  SK SYDSIM  AF1800  25 m  29.42   
32  176  Kjellberg Elin  2003  YSTADS SS  AJ7803  25 m  29.62   
33  136  von Buxhoeveden Ulrika  2001  SJÖBO SS  AQ4601  25 m  29.63   
34  221  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  25 m  29.66   
35  291  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  29.68   
36  17  Svensson Malin  1999  SK HAJEN  AE5499  25 m  29.73   
37  Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  29.77   
38  122  Ek Emy  2003  SJÖBO SS  BK3403  25 m  29.80   
39  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  25 m  29.84   
40  57  Kulcsar Kristina  2001  MKK  AY7801  25 m  29.92   
41  151  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  25 m  29.92   
42  24  Sjö Elin  2001  SS IDEN  AX5801  25 m  29.96   
43  222  Ström Julia  1997  TRELLEBORG  BR4497  25 m  29.96   
44  11  Larsson Julia  2002  SK HAJEN  AI6602  25 m  30.01   
45  198  Åkesson Maja  2002  YSTADS SS  AJ6402  25 m  30.23   
46  254  Bidsted Hansen Mie  2003  HVIDOVRE  0392AG  25 m  30.26   
47  134  Steen Clara  2003  SJÖBO SS  BE3603  25 m  30.34   
48  Jeppsson Ella  2003  SK HAJEN  AD0403  25 m  30.35   
49  13  Nilsson Hanna  2000  SK HAJEN  AR1800  25 m  30.37   
50  160  Björnsdotter Hanna  2002  YSTADS SS  AW7402  25 m  30.43   
51  295  V. Sørensen Katrine  1996  VEST  9616AH  25 m  30.43   
52  166  Frederiksen Emilia  2000  YSTADS SS  AJ8800  25 m  30.46   
53  261  Lange Laura  2001  HVIDOVRE  0132AT  50 m  30.55   
54  206  Duratovic Erma  2005  TRELLEBORG  AP2205  25 m  30.68   
55  191  Stanciu Emma  2000  YSTADS SS  BP0800  25 m  30.72   
56  234  Lundberg Elin  2003  KIVIKS SK  AP2403  25 m  30.81   
57  Barnell Hanna  2003  SK HAJEN  BF6403  25 m  31.04   
58  147  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  31.13   
59  Dahlqvist Thea  2003  SK HAJEN  AR4603  25 m  31.17   
60  186  Nilsson Irma  2004  YSTADS SS  AD5204  25 m  31.25   
61  116  Ruzic Michaela  2003  S 71  AG8203  25 m  31.29   
62  Dolmark Linnea  2002  SK HAJEN  AO0602  25 m  31.31   
63  294  N Møller Katharina  2001  VEST  0122AI  25 m  31.33   
64  20  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  25 m  31.39   
65  140  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  31.44   
66  224  Westerberg Sanna  2004  TRELLEBORG  AF6204  25 m  31.46   
67  Huston Clara  2003  SK HAJEN  AR7603  25 m  31.57   
68  175  Kertzscher Erlandsson Olga  2004  YSTADS SS  AD8204  25 m  31.80   
69  18  Tretinjak Isabell  2003  SK HAJEN  AH1203  25 m  32.25   
70  35  Bredberg Jakstrand Sanna  2003  MKK  BG1803  25 m  32.28   
71  148  Napierski Michelle  2001  SK SYDSIM  BN4801  25 m  32.72   
72  184  Mårtensson Hilma  2003  YSTADS SS  BF5403  25 m  32.73   
73  219  Schubert Felicia  2001  TRELLEBORG  AK2201  25 m  32.77   
74  106  Sjögren Lovisa  1999  SK RAN  BC7499  50 m  32.85   
75  165  Fredbo Filippa  2001  YSTADS SS  BD6801  25 m  33.36   
76  259  Jensen Amalie  2005  HVIDOVRE  0594AI  25 m  33.44   
77  248  Bruhn Emma  2003  HVIDOVRE  0334AP  50 m  33.48   
78  179  Martinsson Linn  2004  YSTADS SS  BB8604  50 m  33.60   
79  164  Eriksson Elvira  2003  YSTADS SS  AJ5803  25 m  33.67   
80  174  Jönsson Marina  2004  YSTADS SS  BB0804  25 m  33.97   
81  97  Lundström Malin  1990  SK RAN  CD0690  25 m  34.16   
82  304  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  34.28   
83  85  Virc Mikaela  2003  MKK  AV6403  25 m  34.38   
84  37  Curan Adna  2003  MKK  BK4803  25 m  35.49   
85  34  Bolander Thea  2003  MKK  BW1403  25 m  35.56   
86  181  Melgar Anna  2004  YSTADS SS  AD6204  25 m  35.81   
87  192  Stark Friis Tea  2006  YSTADS SS  AE6406  25 m  35.99   
88  21  Vikman Siri  2003  SK HAJEN  BL7803  50 m  36.37   
89  105  Sjögren Erika  2002  SK RAN  AY2202  25 m  36.46   
90  275  Sonne Steen Laura  2004  HVIDOVRE  0408AV  25 m  38.62   
91  276  Timmerman Mikkeline  2005  HVIDOVRE  0576AR  25 m  38.88   
92  169  Hjort Frideborg  2001  YSTADS SS  BX6801  25 m  41.54   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  28 april 2017 
Licensierad till: Ystads Simsällskap  Utskriftstid  20:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare
Backstroke Start