2019-06-26   22:47:10
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Sommer Cup 2016

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

5_S
Løb 5, 200m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
342  Missing Sarah  2001  VEST  0192AN  25 m  2:08.18   
348  Nielsen Stine Eskebo  2001  VEST  0156AB  25 m  2:19.91   
127  Veje Ulrikke  2002  HILLERØD  0258AK  25 m  2:22.83   
178  Hansen Ida Holm  2002  VÆRLØSE  0268AN  25 m  2:23.46   
338  Lundhus Sasia  2002  VEST  0216AO  25 m  2:27.01   
132  Dimitrova Volena  1999  VORDINGB  9942BE  25 m  2:34.05   
10  Nøddekær Ofelia Vejsager  2005  HOVEDSTAD  0582AF  25 m  2:35.30   
373  Witt Mia  2002  VEST  0206AO  25 m  2:38.65   
403  Latifi Negar  1990  U.S.G  9018AF  25 m  2:39.12   
10  312  Devantier Anne Sofie  2004  VEST  0406AG  25 m  2:40.39   
11  11  Andersen Jasmin Egeskov  2005  HOVEDSTAD  0506AE  25 m  2:42.32   
12  175  Borch Mikala Ravn  2003  VÆRLØSE  0348AR  50 m  2:43.02   
13  167  Wendel Zara  2002  ODSHERRED  0222AW  25 m  2:43.36   
14  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  25 m  2:43.93   
15  305  Bennetzen Mathilde  2004  VEST  0428AN  25 m  2:47.05   
16  313  Egenhardt Annika  2003  VEST  0348AM  25 m  2:50.42   
17  80  Møller Olivia  2004  HASLEV  0452AF  25 m  2:54.37   
18  331  Jensen Lykke Gøtterup  2004  VEST  0418AQ  25 m  2:54.70   
19  252  Amstrup Nikoline R.  2005  BIRKERØD  0594AE  25 m  2:58.22   
20  17  Høyer Agnete  2005  HOVEDSTAD  0512AH  25 m  2:58.68   
21  180  Høngaard Frederikke L. B.  2003  VÆRLØSE  0342AR  25 m  2:58.84   
22  15  Clausen Nanette Skou  2005  HOVEDSTAD  0514AE  25 m  3:01.48   
23  48  Jensen Ditte  2005  HOVEDSTAD  0508AD  25 m  3:05.40   
24  164  Olsen Cecilie Kaas  2001  ODSHERRED  0146BA  25 m  3:06.51   
25  185  Larsen Esther Haudrum  2005  VÆRLØSE  0574AK  25 m  3:11.05   
26  389  Jensen Rosa Il Wol  2004  HOVEDSTAD  0486AF  25 m  3:12.09   
27  116  Markussen Elinor  2004  HILLERØD  0478AL  25 m  3:13.86   
28  401  Aagesen Josephine  2003  HOVEDSTAD  0338AK  25 m  3:14.47   
29  56  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  25 m  3:16.93   
30  241  Mulipola Astrid  2006  ALLERØD  0696AG  25 m  3:17.66   
31  51  Riis Charlotte Dreyer  2006  HOVEDSTAD  0686AE  25 m  3:20.61   
32  53  Møller Mathilde  2007  HOVEDSTAD  0746AB  25 m  3:22.34   
33  240  Mogensen Ida  2006  ALLERØD  0676AC  25 m  3:26.40   
34  61  Rasmussen Maria Kjer  2007  HOVEDSTAD  0728AA  25 m  3:28.08   
35  376  Andersen Asta Fuglsang  2001  HOVEDSTAD  0162BE  25 m  3:30.00   
36  385  Hansen Selma Grube  2003  HOVEDSTAD  0364BC  25 m  3:30.00   
37  402  Hollenbeck Clara  2003  HOVEDSTAD  0344BC  25 m  3:30.00   
38  235  Larsen Linnea Funk  2007  ALLERØD  0792AA  25 m  3:30.75   
39  237  Ludvigsen Isabella  2005  ALLERØD  0564AF  25 m  3:34.55   
40  340  Metz Ella Gohr  2005  VEST    25 m  3:35.82   
41  238  Markussen Karen  2007  ALLERØD  0704AA  25 m  3:36.58   
42  336  Larnkjær Veronica  2006  VEST  0616AK  25 m  3:38.48   
43  97  Pihl Athena Haugsted  2006  HILLERØD    25 m  3:45.70   
44  321  Helms Rebecca Loft  2006  VEST  0634AB  25 m  3:55.46   
45  58  Heidemann Carla  2007  HOVEDSTAD  0782AB  25 m  4:05.00   
46  269  Storch Marie  2006  BIRKERØD  0698AF  25 m  4:10.81   
47  81  Nielsen Sofie  2003  HASLEV  0324AU  25 m     
48  239  Mindested Caroline Bach  2005  ALLERØD  0592AF  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.06  Udskriftsdato  09 juni 2016 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  05:59 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark