2019-06-16   23:25:38
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Sommer Cup 2016

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

13_S
Løb 13, 100m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
348  Nielsen Stine Eskebo  2001  VEST  0156AB  25 m  1:09.03   
342  Missing Sarah  2001  VEST  0192AN  25 m  1:10.34   
275  Hansen Laura Smidt  1992  U.S.G  9268AK  25 m  1:11.30   
315  Eriksen Anna Højerslev  2004  VEST  0484AD  25 m  1:11.91   
81  Nielsen Sofie  2003  HASLEV  0324AU  25 m  1:12.94   
167  Wendel Zara  2002  ODSHERRED  0222AW  25 m  1:15.42   
338  Lundhus Sasia  2002  VEST  0216AO  25 m  1:16.41   
189  Lund-Scherbeck Sofie  2003  VÆRLØSE  0398AJ  25 m  1:16.50   
178  Hansen Ida Holm  2002  VÆRLØSE  0268AN  25 m  1:17.70   
10  132  Dimitrova Volena  1999  VORDINGB  9942BE  25 m  1:18.40   
11  312  Devantier Anne Sofie  2004  VEST  0406AG  25 m  1:19.65   
12  87  Aaholst Johanne Baes  2004  HILLERØD  0454AE  50 m  1:21.90   
13  175  Borch Mikala Ravn  2003  VÆRLØSE  0348AR  50 m  1:22.22   
14  373  Witt Mia  2002  VEST  0206AO  25 m  1:24.75   
15  143  Søndergaard Freja  2004  VORDINGB  0452AO  25 m  1:26.58   
16  127  Veje Ulrikke  2002  HILLERØD  0258AK  25 m  1:27.75   
17  266  Porsdal Catrine  2005  BIRKERØD  0536AA  25 m  1:29.47   
18  80  Møller Olivia  2004  HASLEV  0452AF  25 m  1:29.67   
19  376  Andersen Asta Fuglsang  2001  HOVEDSTAD  0162BE  25 m  1:30.00   
20  349  Nissov-Johannsen Amalie  2003  VEST  0356AS  25 m  1:30.43   
21  83  Petersen Anna Lind  2004  HASLEV  0488AE  25 m  1:30.90   
22  75  Larsen Amalie Wichmann  2005  HASLEV  0564AB  25 m  1:31.26   
23  85  Sørensen Petrine R. E.  2005  HASLEV  0512AB  25 m  1:32.63   
24  331  Jensen Lykke Gøtterup  2004  VEST  0418AQ  25 m  1:32.94   
25  55  Mortensen Cecilie G.  2005  HOVEDSTAD  0552AF  25 m  1:34.18   
26  224  Autzen Mathilde Friis  2005  ALLERØD  0514AG  25 m  1:34.25   
27  180  Høngaard Frederikke L. B.  2003  VÆRLØSE  0342AR  25 m  1:34.42   
28  265  Porsdal Camilla  2005  BIRKERØD  0592AB  25 m  1:35.19   
29  56  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  25 m  1:36.70   
30  46  Maagøe Matilde  2007  HOVEDSTAD  0706AA  25 m  1:38.49   
31  185  Larsen Esther Haudrum  2005  VÆRLØSE  0574AK  25 m  1:38.78   
32  394  Mohammed Safa  2005  HOVEDSTAD  0508AG  25 m  1:40.00   
33  116  Markussen Elinor  2004  HILLERØD  0478AL  25 m  1:41.90   
34  241  Mulipola Astrid  2006  ALLERØD  0696AG  25 m  1:42.09   
35  226  Boelt Agnete  2006  ALLERØD  0652AD  25 m  1:42.94   
36  353  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  1:42.96   
37  380  Clausen Nina Skou  2001  HOVEDSTAD  0108BB  25 m  1:43.32   
38  378  Byrholt Carmen Bach  2004  HOVEDSTAD  0408AG  25 m  1:43.50   
39  58  Heidemann Carla  2007  HOVEDSTAD  0782AB  25 m  1:44.06   
40  47  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  25 m  1:46.22   
41  50  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  25 m  1:46.26   
42  54  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  25 m  1:46.88   
43  61  Rasmussen Maria Kjer  2007  HOVEDSTAD  0728AA  25 m  1:46.99   
44  59  Lundsgaard Juliane Sarauw  2006  HOVEDSTAD  0638AB  25 m  1:47.02   
45  326  Jacobsen Ida  2005  VEST  0528AD  25 m  1:47.17   
46  236  Lind-Christensen Laura  2006  ALLERØD  0636AC  25 m  1:47.37   
47  49  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  1:47.52   
48  321  Helms Rebecca Loft  2006  VEST  0634AB  25 m  1:49.60   
49  340  Metz Ella Gohr  2005  VEST    25 m  1:49.97   
50  374  Agerbak Astrid Blomgren  2003  HOVEDSTAD  0308BC  25 m  1:50.00   
51  303  Andersen Alberte K.  2006  VEST  0606AB  25 m  1:50.30   
52  97  Pihl Athena Haugsted  2006  HILLERØD    25 m  1:50.39   
53  316  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  1:51.29   
54  124  Terkildsen Ida Zeiler  2004  HILLERØD  0494AD  25 m  1:52.02   
55  362  Svane Caroline  2005  VEST  0516AH  25 m  1:53.31   
56  352  Nørgaard Wilma  2006  VEST  0666AG  25 m  1:53.67   
57  336  Larnkjær Veronica  2006  VEST  0616AK  25 m  1:54.58   
58  21  Stokkebro Mikkeline Steen  2007  HOVEDSTAD  0726AB  25 m  1:56.06   
59  382  Drauschke Sophia  2005  HOVEDSTAD  0582AL  25 m  1:56.91   
60  391  Knudsen Camilla Guldborg  2005  HOVEDSTAD  0526AF  25 m  1:56.91   
61  19  Philip Julie  2007  HOVEDSTAD    25 m  1:57.35   
62  319  Hansen Lærke  2006  VEST  0686AH  25 m  1:57.64   
63  324  Holm Katrine  2005  VEST  0556AI  25 m  1:58.88   
64  244  Wanscher Asta Bundgaard  2006  ALLERØD  0668AA  25 m  2:00.92   
65  20  Høyer Astrid  2007  HOVEDSTAD  0792AB  25 m  2:01.34   
66  24  Thomsen Emilie Fabricius  2006  HOVEDSTAD  0638AI  25 m  2:01.43   
67  323  Henriksen Jennie  2006  VEST  0688AK  25 m  2:04.62   
68  370  Westh Frederikke  2007  VEST    25 m  2:06.75   
69  328  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  2:09.88   
70  122  Ricken Alberte  2007  HILLERØD    25 m  2:10.01   
71  325  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  2:10.06   
72  109  Kichhhoff Anna Olivia  2005  HILLERØD  0566AK  25 m  2:13.71   
73  70  Hansen Sarah Kongstad  2001  HASLEV  0134AT  25 m     
74  121  Prescott Ellen  2005  HILLERØD    25 m     
75  128  Andersen Rikke  2003  VORDINGB    25 m     
76  159  Christiansen Linea  2003  ODSHERRED    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.06  Udskriftsdato  09 juni 2016 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  05:59 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark