Ohjelma LH-games 2016
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 38
|
Tävling |
LH-Games 2016 |
|
Utskriftsdatum |
03 juli 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
12:54 |
|
|
Arrangör |
Helsingborg S - Landskrona S |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
01 juli 2016 |
|
|
|
|
Gren 38, 100m Ryggsim Herrar |
Finaler (9) |
Beräknad start 16:08 |
Heat 1 (9) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
326 |
3 |
Ted Nilsson |
2006 |
AE7106 |
SK LÖDDE |
|
50m |
|
303 |
4 |
Vincent Staberg |
2006 |
AA4506 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
2:03.38 |
392 |
5 |
Aksel Hillerström Vagli |
2006 |
AC8706 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
630 |
6 |
Tee Thern |
2006 |
AC3106 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
75 |
1 |
Felix Ferm |
2005 |
AQ8505 |
HS |
|
25m |
1:57.15 |
173 |
2 |
Eimantas Erlandsson |
2003 |
AP4103 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:44.61 |
300 |
3 |
Aidan Sagadin |
2006 |
AA5106 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:39.56 |
171 |
4 |
Love Andersson |
2004 |
AI4304 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:38.86 |
64 |
5 |
Rasmus Auer |
2005 |
AJ4705 |
HS |
|
25m |
1:39.06 |
381 |
6 |
Gustav Edman |
2005 |
AG3505 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:43.46 |
573 |
7 |
Sebastian Svensson |
2006 |
AB4706 |
HÄRJEDALEN |
|
25m |
1:53.56 |
294 |
8 |
Isac Lennartsson |
2004 |
AG5704 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:59.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
406 |
1 |
Elias af Trampe |
2004 |
AN6704 |
POSEIDON |
|
25m |
1:36.34 |
195 |
2 |
Jakob Kristersson |
2003 |
AQ3103 |
SS IDEN |
|
25m |
1:35.73 |
172 |
3 |
Theo Andersson |
2004 |
AI2304 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:33.36 |
552 |
4 |
Eskil Ramäng |
2004 |
AM6104 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:31.19 |
554 |
5 |
Erik Simonsson |
2004 |
AF2904 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:31.45 |
420 |
6 |
Edvard Levau |
2004 |
AN0904 |
POSEIDON |
|
25m |
1:34.70 |
287 |
7 |
William Bogren-Karlsson |
2005 |
AA4905 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:36.00 |
383 |
8 |
Oscar Engström |
2004 |
AR4504 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:36.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
62 |
1 |
Niklas Andersson |
2005 |
AF9905 |
HS |
|
25m |
1:29.51 |
290 |
2 |
Erik Ebbesen |
2001 |
AK6901 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:27.68 |
626 |
3 |
Axel Hörestrand |
2002 |
AN0702 |
POSEIDON |
|
50m |
1:26.78 |
37 |
4 |
Johan Werkmästar |
2002 |
AI4502 |
FALUN |
|
25m |
1:23.58 |
227 |
5 |
Elias Nilsson |
2002 |
AD9502 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:24.72 |
397 |
6 |
Jan Salentin |
2004 |
AT2104 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:26.98 |
536 |
7 |
Isaac Barrett |
2005 |
AK6305 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:28.64 |
194 |
8 |
Casper Kristensen |
2005 |
AK7505 |
SS IDEN |
|
25m |
1:30.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
424 |
1 |
Melvin Malm |
2004 |
AE3704 |
POSEIDON |
|
25m |
1:22.77 |
92 |
2 |
Adam Juliusson |
2004 |
AG4904 |
HS |
|
25m |
1:21.70 |
36 |
3 |
Malte Svärd |
2003 |
AC3703 |
FALUN |
|
25m |
1:20.97 |
346 |
4 |
Jacob Baxmann |
2003 |
AP2103 |
MKK |
|
25m |
1:20.71 |
372 |
5 |
Jakob Strömland |
2003 |
AO4703 |
MKK |
|
50m |
1:20.91 |
376 |
6 |
Oliver Albinzon |
2005 |
AC3105 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:21.48 |
539 |
7 |
Viktor Hansson |
2003 |
AM7103 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:21.71 |
102 |
8 |
Jacob Langell |
2005 |
AG2105 |
HS |
|
25m |
1:23.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
328 |
1 |
Aron Paulsson |
2006 |
AB3306 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:20.48 |
153 |
2 |
Felix Tjärnberg |
2005 |
AB5305 |
HS |
|
25m |
1:19.80 |
10 |
3 |
Martin Navelsaker Beitvei |
2003 |
|
Lambertset |
NOR |
50m |
1:18.94 |
277 |
4 |
Albin Ekstrand |
2004 |
AG5104 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:18.48 |
283 |
5 |
Axel Vaide |
2005 |
AB2705 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:18.93 |
466 |
6 |
Noah Malmgren |
2004 |
AB2704 |
S 71 |
|
25m |
1:19.39 |
259 |
7 |
Jesper Ring |
2003 |
AF6103 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:19.98 |
433 |
8 |
Emil Pettersson |
2002 |
AM6702 |
POSEIDON |
|
25m |
1:20.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
140 |
1 |
David Sandström |
2002 |
AN5102 |
HS |
|
25m |
1:17.92 |
17 |
2 |
Yuk Pooi Oscar Lui |
2003 |
|
Lambertset |
NOR |
50m |
1:17.32 |
284 |
3 |
Isak Vaide |
2001 |
AN0901 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:15.63 |
486 |
4 |
Linus Forsgren |
2003 |
AA1103 |
SK TRITON |
|
25m |
1:14.76 |
68 |
5 |
Henning Cederlund |
2003 |
AI1303 |
HS |
|
25m |
1:15.28 |
588 |
6 |
Gabriel Olsson |
2004 |
AA3704 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:17.23 |
45 |
7 |
Gabriel Agardh |
2003 |
AG8103 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:17.76 |
499 |
8 |
Noel Persson |
2002 |
AG2702 |
SK TRITON |
|
25m |
1:18.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
538 |
1 |
Gustav Conradsen |
2003 |
AK6903 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:14.01 |
208 |
2 |
Carl Lingström |
2002 |
AN7902 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:13.42 |
417 |
3 |
Joel Henriksson |
2003 |
AL2503 |
POSEIDON |
|
25m |
1:11.73 |
337 |
4 |
Anton Witzell |
2004 |
AC4904 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:11.73 |
110 |
5 |
Isac Lindén |
2001 |
AK7901 |
HS |
|
25m |
1:11.73 |
207 |
6 |
Gusten Helgesson |
2002 |
AR3302 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:13.39 |
557 |
7 |
Emil Svensson |
2002 |
AK2302 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:13.54 |
367 |
8 |
Adam Ringdahl |
1998 |
AR7198 |
MKK |
|
50m |
1:14.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
616 |
1 |
Erik Kronkvist |
1999 |
AO3199 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:11.04 |
25 |
2 |
Henrik Bransell |
1999 |
AG2599 |
FALUN |
|
25m |
1:07.30 |
181 |
3 |
Jesper Lundqvist |
1999 |
AU6599 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:05.04 |
297 |
4 |
Gergö Nagy |
1995 |
AZ6995 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
59.85 |
304 |
5 |
Garri Svensson |
2000 |
AL4300 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:02.94 |
605 |
6 |
Marcus Skog |
1996 |
AG1596 |
KLIPPAN |
|
50m |
1:05.88 |
178 |
7 |
Erik Juliusson |
1998 |
AQ2798 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:07.50 |
1 |
8 |
Frederik Clausen |
2001 |
0141AN |
HILLERØD |
DEN |
25m |
1:11.37 |
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
03 juli 2016 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
12:54 |
|