Program for LH-games 2016
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 35
|
Tvling |
LH-Games 2016 |
|
Utskriftsdatum |
03 juli 2016 |
|
|
Tvlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
12:54 |
|
|
Arrangr |
Helsingborg S - Landskrona S |
|
|
|
|
|
Bassng |
50m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
01 juli 2016 |
|
|
|
|
Gren 35, 400m Frisim Damer |
Finaler (4) |
Berknad start 15:00 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
LAND |
Bassng |
Tid |
|
534 |
1 |
Ida Andersson-Wulf |
1998 |
BP9498 |
VELLINGE-N |
|
50m |
6:28.83 |
296 |
2 |
Biborka Nagy |
1998 |
BO5498 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
5:49.58 |
19 |
3 |
Amanda Kurd Rnning |
2003 |
|
Lambertset |
NOR |
50m |
5:29.18 |
345 |
4 |
Nicole Ahlbeck |
2003 |
AR2603 |
MKK |
|
25m |
5:23.51 |
278 |
5 |
Erika Grneberger |
2001 |
AZ6201 |
SK LAXEN |
|
25m |
5:23.52 |
238 |
6 |
Elsa Assarsson |
2001 |
AD1401 |
LANDSKRONA |
|
25m |
5:34.02 |
535 |
7 |
Nina Andersson-Wulf |
2001 |
BH0801 |
VELLINGE-N |
|
50m |
5:57.43 |
291 |
8 |
Louise Ebbesen |
2001 |
AE1601 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
LAND |
Bassng |
Tid |
|
133 |
1 |
Hanna Pettersson |
2003 |
AR1803 |
HS |
|
25m |
5:19.72 |
29 |
2 |
Amanda Jobs |
2003 |
AK0203 |
FALUN |
|
25m |
5:17.60 |
22 |
3 |
Nelly Antlv |
2002 |
AB3202 |
FALUN |
|
50m |
5:13.95 |
348 |
4 |
Lovisa Bjurnemark |
2003 |
BG9603 |
MKK |
|
25m |
5:12.25 |
12 |
5 |
Pauline Helles Eriksen |
2001 |
|
Lambertset |
NOR |
50m |
5:13.45 |
494 |
6 |
Nina Noln |
2002 |
AY1402 |
SK TRITON |
|
25m |
5:15.60 |
365 |
7 |
Julia Osterman |
2004 |
AS5804 |
MKK |
|
25m |
5:18.56 |
468 |
8 |
Wilma Nilsson |
2004 |
AB0804 |
S 71 |
|
25m |
5:20.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
LAND |
Bassng |
Tid |
|
566 |
1 |
Julia Frederiksen |
2001 |
AD4801 |
YSTADS SS |
|
25m |
5:09.51 |
313 |
2 |
Filippa Dihle |
2003 |
AR6203 |
SK LDDE |
|
25m |
5:05.75 |
488 |
3 |
Felicia Lejox |
2002 |
AB0402 |
SK TRITON |
|
25m |
5:05.02 |
385 |
4 |
Madicken Eriksson |
2003 |
AX8203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
4:59.57 |
569 |
5 |
Sara Melgar |
2002 |
AA8602 |
YSTADS SS |
|
25m |
5:03.08 |
20 |
6 |
Caroline Marie Thingberg- |
2004 |
|
Lambertset |
NOR |
50m |
5:05.15 |
463 |
7 |
Lovisa Sjgren |
1999 |
BC7499 |
SK RAN |
|
25m |
5:05.96 |
220 |
8 |
Annie Johansson |
2002 |
AA2602 |
KARLSHAMN |
|
25m |
5:11.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
LAND |
Bassng |
Tid |
|
34 |
1 |
Ronja Rantanen |
1999 |
AH0899 |
FALUN |
|
50m |
4:56.68 |
338 |
2 |
Carolina sberg |
2002 |
AJ1802 |
SK LDDE |
|
50m |
4:54.55 |
89 |
3 |
Alicia Johansson |
2003 |
AI2603 |
HS |
|
25m |
4:48.67 |
18 |
4 |
Elise C. Romundset |
2002 |
|
Lambertset |
NOR |
50m |
4:41.61 |
197 |
5 |
Sara Nilsson |
1998 |
AF3498 |
SS IDEN |
|
25m |
4:43.44 |
54 |
6 |
Sara Nobrell |
2002 |
BM1402 |
SK HAJEN |
|
25m |
4:49.03 |
565 |
7 |
Emilia Frederiksen |
2000 |
AJ8800 |
YSTADS SS |
|
25m |
4:56.57 |
154 |
8 |
Amanda Trgrdh |
2001 |
BL3201 |
HS |
|
25m |
4:58.72 |
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
03 juli 2016 |
Licensierad till: Landskrona Simsllskap |
Utskriftstid |
12:54 |
|