Program for Swim for Life
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 12, 50m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 43 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 50 m | 28.50 | |
2 | 68 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | AE5199 | 50 m | 28.54 | |
3 | 30 | Christensson Alfred | 1998 | LANDSKRONA | AH0398 | 50 m | 28.55 | |
4 | 31 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | AD0501 | 50 m | 29.85 | |
5 | 38 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 50 m | 30.08 | |
6 | 53 | Petersson Tim | 1999 | LANDSKRONA | AB9799 | 50 m | 32.56 | |
7 | 103 | Paulsson Isak | 2002 | SK LDDE | AG1502 | 50 m | 33.52 | |
8 | 47 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 50 m | 34.28 | |
9 | 27 | Bonnevier Simon | 2001 | LANDSKRONA | AH7301 | 50 m | 34.64 | |
10 | 120 | Witzell Anton | 2004 | SK LDDE | AC4904 | 50 m | 34.75 | |
11 | 97 | Miderbck Lukas | 2003 | SK LDDE | AC5903 | 50 m | 34.97 | |
12 | 107 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LDDE | AK7999 | 50 m | 35.24 | |
13 | 90 | Hangrd Roy | 1999 | SK LDDE | AH0999 | 50 m | 35.48 | |
14 | 118 | Wergeland Nils | 2002 | SK LDDE | AE4902 | 50 m | 35.76 | |
15 | 29 | Celikovic Dzevad | 2001 | LANDSKRONA | AH8901 | 50 m | 36.75 | |
16 | 46 | Larsson Oliver | 2001 | LANDSKRONA | AU1301 | 50 m | 37.40 | |
17 | 70 | Svrd Casper | 2001 | LANDSKRONA | AC0101 | 50 m | 38.18 | |
18 | 5 | Huasson Anthon | 2004 | HRS SS | AO2304 | 50 m | 38.67 | |
19 | 56 | Ring Jesper | 2003 | LANDSKRONA | AF6103 | 50 m | 38.70 | |
20 | 102 | Paulsson Aron | 2006 | SK LDDE | AB3306 | 50 m | 38.82 | |
21 | 85 | Erds Hampus | 2003 | SK LDDE | AK0303 | 50 m | 40.10 | |
22 | 127 | Thunell Alfred | 2002 | LANDSKRONA | AI9902 | 50 m | 40.29 | |
23 | 18 | Kristensen Casper | 2005 | SS IDEN | AK7505 | 25 m | 42.31 | |
24 | 59 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | AM3303 | 50 m | 43.70 | |
25 | 126 | Thomsen Viggo | 2004 | LANDSKRONA | AE4904 | 50 m | 45.45 | |
26 | 4 | Hua Vincent | 2004 | HRS SS | AS2704 | 50 m | 45.67 | |
27 | 125 | Pedersen Rasmus | 2003 | LANDSKRONA | AQ7303 | 50 m | 46.36 | |
28 | 6 | Huasson Benjamin | 2007 | HRS SS | AA5707 | 50 m | 47.77 | |
29 | 45 | Larmark Carl | 2005 | LANDSKRONA | AB4105 | 50 m | 48.10 | |
30 | 100 | Nilsson Ted | 2006 | SK LDDE | AE7106 | 50 m | 50.68 | |
31 | 99 | Nilsson Anton | 2006 | SK LDDE | AE8106 | 50 m | 50.98 | |
32 | 95 | Lundkvist Albin | 2006 | SK LDDE | AK4106 | 25 m | 52.37 | |
33 | 86 | Erds Pelle | 2005 | SK LDDE | AI5305 | 25 m | 53.01 | |
34 | 78 | Bjrk Oliver | 2007 | SK LDDE | AE9107 | 25 m | 54.92 | |
35 | 117 | Wergeland Axel | 2006 | SK LDDE | AC5506 | 50 m | 56.14 | |
36 | 8 | Albrektsson Elias | 2006 | SS IDEN | AF4706 | 50 m | 57.49 | |
37 | 17 | Henriksson Dennis | 2005 | SS IDEN | AN4705 | 50 m | 58.52 | |
38 | 14 | Edelberg Tim | 2007 | SS IDEN | AB1507 | 25 m | 59.84 | |
39 | 72 | Wohlquist Oliver | 2005 | LANDSKRONA | AK8905 | 50 m | 59.88 | |
40 | 88 | Gunnersand Victor | 2006 | SK LDDE | AK0706 | 50 m | 1:03.10 | |
41 | 79 | Bjrk Sebastian | 2007 | SK LDDE | AA5907 | 50 m | 1:05.63 | |
42 | 15 | Garpker Joel | 2002 | SS IDEN | AY8102 | 50 m | ||
43 | 105 | Peterson Hugo | 2005 | SK LDDE | AQ6905 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.07 | Utskriftsdatum | 19 augusti 2016 |
Licensierad till: Landskrona Simsllskap | Utskriftstid | 18:03 |