Program for Ungdoms-GP 3 Eskilstuna
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
UGP 3 2016 |
|
Utskriftsdatum |
03 juni 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
21:24 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 juni 2016 |
|
|
|
|
Gren 5, 400m Medley Damer |
Finaler (4) |
Sponsor: UGP |
|
Beräknad start 11:58 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
96 |
1 |
Stella Verner |
2003 |
AF6403 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
|
207 |
2 |
Victoria Flyman |
2003 |
AE9203 |
SÖDERHAMN |
|
50m |
|
26 |
3 |
Alice Johansson |
2003 |
AJ0603 |
SK ENA |
|
25m |
7:10.48 |
211 |
4 |
Frida Bengtsson |
2003 |
AY2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
6:38.43 |
34 |
5 |
Cecilia Ahnlund |
2001 |
BC9401 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
6:50.35 |
250 |
6 |
Linnea Yu Hammarsten |
2002 |
AU7802 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
7:24.83 |
7 |
7 |
Emma Larsson |
2002 |
AY0602 |
BORLÄNGE |
|
50m |
|
84 |
8 |
Ylva Rehnholm |
2000 |
BJ6600 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
295 |
0 |
Maja Hammarland |
2001 |
BU9801 |
ÖSA |
|
50m |
6:30.00 |
135 |
1 |
Stina Andersson |
2002 |
AG2202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
6:08.99 |
54 |
2 |
Frida Gustafsson |
2001 |
AM5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
6:04.87 |
177 |
3 |
Lisen Hill |
2002 |
AB4802 |
SS MORA |
|
25m |
6:01.12 |
294 |
4 |
Magdalena Hagsten Skarda |
2003 |
AO6603 |
ÖSA |
|
25m |
5:53.21 |
292 |
5 |
Salma Gabot |
2001 |
AN1801 |
ÖSA |
|
50m |
6:00.00 |
266 |
6 |
Karolin Holmberg |
2001 |
AG5201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
6:04.85 |
342 |
7 |
Walda Jonsson |
2001 |
AC2601 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
6:05.98 |
278 |
8 |
Felicia Rogell |
2003 |
AQ6603 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
6:20.00 |
30 |
9 |
Sara Randerstedt |
2004 |
AC3804 |
SK ENA |
|
25m |
6:31.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
242 |
0 |
Isabel Teglöf |
2003 |
AZ3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
5:49.40 |
245 |
1 |
Nadia Welin-Berger |
2002 |
AU4402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
5:42.71 |
328 |
2 |
Anna Eriksson |
1999 |
AI0499 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
5:38.05 |
299 |
3 |
Cornelia Johansson |
2003 |
AF1803 |
ÖSA |
|
25m |
5:34.70 |
40 |
4 |
Sofia Bjälevik |
1999 |
AT8299 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
5:31.13 |
53 |
5 |
Linnea Fundberg |
1999 |
AK5699 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
5:33.32 |
223 |
6 |
Tina Huslid |
2000 |
AF0600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
5:36.91 |
69 |
7 |
Nora Laine |
2000 |
AP8400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
5:40.16 |
22 |
8 |
Alva Nykvist |
1999 |
AM8399 |
DEJE SS |
|
25m |
5:48.30 |
277 |
9 |
Lina Rehnman |
2002 |
AZ4802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
5:49.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
233 |
0 |
Filippa Malmström |
2003 |
AK3803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
5:23.74 |
210 |
1 |
Solène Arnou |
2000 |
AX4600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
5:22.48 |
128 |
2 |
Amie Molin Richtnér |
2001 |
AP4801 |
GÄVLE SS |
|
25m |
5:19.24 |
281 |
3 |
Filippa Sterling |
2002 |
AE7402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
5:09.69 |
329 |
4 |
Lisa Eriksson |
1998 |
AN3898 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
5:04.01 |
326 |
5 |
Emma Bergkvist |
2000 |
AA5600 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
5:07.27 |
59 |
6 |
Jennie Isaksen |
2000 |
AV8600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
5:13.51 |
268 |
7 |
Edith Jernstedt |
2002 |
AG1202 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
5:19.70 |
110 |
8 |
Sara Junevik |
2000 |
AL3400 |
FALUN |
|
50m |
5:23.00 |
206 |
9 |
Elsa Bergh |
2002 |
AG7202 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
5:24.35 |
Skapad av WinGrodan 1.25.06 |
Utskriftsdatum |
03 juni 2016 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
Utskriftstid |
21:24 |
|