Program för UGP3
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 26
|
Tävling |
UGP 3 |
|
Utskriftsdatum |
29 maj 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
14:31 |
|
|
Arrangör |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
29 maj 2016 |
|
|
|
|
Gren 26, 100m Frisim Damer |
Finaler (10) |
Beräknad start 17:17 |
Heat 1 (10) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
63 |
1 |
Alexandra Skogberg |
2003 |
BE4203 |
SK RAN |
|
50m |
|
230 |
2 |
Ulrika von Buxhoeveden |
2001 |
AQ4601 |
SJÖBO SS |
|
25m |
|
215 |
3 |
Emelie Stridh |
2004 |
AW3404 |
POSEIDON |
|
25m |
1:35.59 |
192 |
4 |
Alva Bergstrand |
2003 |
BM9403 |
POSEIDON |
|
25m |
1:27.84 |
101 |
5 |
Linnéa Landgren |
2003 |
BQ6803 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:28.55 |
116 |
6 |
Sofi Ekström |
2003 |
BT6803 |
MKK |
|
25m |
1:35.62 |
226 |
7 |
Agnes Gustafson |
2003 |
BH6403 |
MKK |
|
50m |
|
231 |
8 |
Sofia Stålnacke |
2001 |
AT7801 |
SJÖBO SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
145 |
1 |
Clara Lundgren |
2004 |
BC5804 |
MKK |
|
25m |
1:26.62 |
209 |
2 |
Sabina Nilbecker |
2004 |
AR3804 |
POSEIDON |
|
25m |
1:23.53 |
96 |
3 |
Tuva Rosén Sundström |
2002 |
AT7802 |
SS IDEN |
|
25m |
1:21.76 |
86 |
4 |
Hanna Schulze |
2002 |
AW2602 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:21.45 |
135 |
5 |
Michelle Kusnadi |
2001 |
BS5201 |
MKK |
|
25m |
1:21.47 |
177 |
6 |
Liv Martinsson |
2004 |
BB7604 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:21.91 |
178 |
7 |
Anna Melgar |
2004 |
AD6204 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:23.99 |
129 |
8 |
Hanna Johansson |
2004 |
BJ4404 |
MKK |
|
25m |
1:27.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
214 |
1 |
Julia Rieschel |
2003 |
BF8203 |
POSEIDON |
|
25m |
1:20.71 |
157 |
2 |
Hilma Sörum |
2004 |
AX3204 |
MKK |
|
25m |
1:20.30 |
130 |
3 |
Elina Kazarian |
2003 |
BW4203 |
MKK |
|
25m |
1:19.72 |
201 |
4 |
Elma Kjellin |
2003 |
AT5203 |
POSEIDON |
|
25m |
1:17.87 |
24 |
5 |
Lova Persson |
2004 |
AD7604 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:18.14 |
41 |
6 |
Sofia Dzudovic |
2003 |
BE1203 |
SK RAN |
|
25m |
1:20.27 |
211 |
7 |
Emma Persson |
2002 |
BC8802 |
POSEIDON |
|
25m |
1:20.31 |
173 |
8 |
Marina Jönsson |
2004 |
BB0804 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:21.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
82 |
1 |
Michelle Napierski |
2001 |
BN4801 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:17.24 |
84 |
2 |
Mila Nölev |
2002 |
BH0402 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:16.69 |
180 |
3 |
Hilma Mårtensson |
2003 |
BF5403 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:16.19 |
26 |
4 |
Isabell Tretinjak |
2003 |
AH1203 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:15.25 |
42 |
5 |
Elin Edlund |
2003 |
AS5203 |
SK RAN |
|
25m |
1:16.03 |
46 |
6 |
Sofia Hansen |
2002 |
BK1602 |
SK RAN |
|
25m |
1:16.30 |
17 |
7 |
Clara Huston |
2003 |
AR7603 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:16.70 |
112 |
8 |
Sanna Bredberg Jakstrand |
2003 |
BG1803 |
MKK |
|
25m |
1:17.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
198 |
1 |
Siri Hägg |
2002 |
BA0202 |
POSEIDON |
|
25m |
1:14.06 |
90 |
2 |
Josefin Dellhede |
2003 |
AD3403 |
SS IDEN |
|
25m |
1:12.16 |
228 |
3 |
Bachira El-Laham |
2002 |
BF9402 |
MKK |
|
50m |
1:12.01 |
65 |
4 |
Anna Berisha |
2001 |
AY1401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:10.98 |
62 |
5 |
Lovisa Sjögren |
1999 |
BC7499 |
SK RAN |
|
50m |
1:11.43 |
54 |
6 |
Elvira Lundqvist |
2000 |
BH2600 |
SK RAN |
|
50m |
1:12.07 |
48 |
7 |
Elna Jepsson |
2002 |
BS6802 |
SK RAN |
|
50m |
1:13.65 |
200 |
8 |
Clara Ivarsson |
2002 |
AX8802 |
POSEIDON |
|
25m |
1:14.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
85 |
1 |
Lina Ostreus |
2002 |
AV4202 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:10.53 |
217 |
2 |
Linn Tufvesson |
2001 |
AT5201 |
POSEIDON |
|
50m |
1:10.01 |
105 |
3 |
Felicia Schubert |
2001 |
AK2201 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:09.73 |
187 |
4 |
Maja Åkesson |
2002 |
AJ6402 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:08.35 |
190 |
5 |
Isabelle Bengtsson |
2002 |
AV1802 |
POSEIDON |
|
25m |
1:09.34 |
184 |
6 |
Emma Stanciu |
2000 |
BP0800 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:09.77 |
69 |
7 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:10.03 |
81 |
8 |
Johanna Melin |
2003 |
AL7403 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:10.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
15 |
1 |
Linnea Dolmark |
2002 |
AO0602 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:08.14 |
19 |
2 |
Julia Larsson |
2002 |
AI6602 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:07.42 |
108 |
3 |
Johanna Andersson |
2002 |
AK8202 |
MKK |
|
25m |
1:06.86 |
175 |
4 |
Tilde Larsson |
2001 |
AT5801 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:06.60 |
167 |
5 |
Julia Frederiksen |
2001 |
AD4801 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:06.80 |
92 |
6 |
Viktoria Dellhede |
2003 |
AD2403 |
SS IDEN |
|
25m |
1:07.06 |
174 |
7 |
Elin Kjellberg |
2003 |
AJ7803 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:07.74 |
142 |
8 |
Nathalie Lindh |
1998 |
BF5498 |
MKK |
|
25m |
1:08.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
38 |
1 |
Vickie Berg |
2000 |
AS2800 |
SK RAN |
|
50m |
1:06.28 |
166 |
2 |
Emilia Frederiksen |
2000 |
AJ8800 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:05.47 |
147 |
3 |
Mollie Morfelt |
2003 |
AG8803 |
MKK |
|
25m |
1:04.99 |
60 |
4 |
Isabella Revstedt |
2001 |
AN2801 |
SK RAN |
|
50m |
1:04.48 |
197 |
5 |
Tova Hegardt |
2002 |
AV3802 |
POSEIDON |
|
25m |
1:04.90 |
22 |
6 |
Hanna Nilsson |
2000 |
AR1800 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:05.16 |
89 |
7 |
Tilda Vesterlund Kocsis |
1999 |
AW4699 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:05.85 |
55 |
8 |
Caroline Mubiru |
2000 |
AH8200 |
SK RAN |
|
25m |
1:06.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
111 |
1 |
Ida Björkdahl |
2002 |
AJ4202 |
MKK |
|
50m |
1:04.25 |
138 |
2 |
Tove Lennartsson |
2000 |
AM1800 |
MKK |
|
25m |
1:03.95 |
106 |
3 |
Frida Tunheim-Glad |
2001 |
BU5201 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:03.34 |
185 |
4 |
Amanda Strömberg |
1998 |
AR7698 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:03.07 |
188 |
5 |
Matilda Åkesson |
1999 |
AL9699 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:03.09 |
158 |
6 |
Olivia Torres |
1999 |
BL9299 |
MKK |
|
25m |
1:03.80 |
80 |
7 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:04.23 |
104 |
8 |
Linn Olsson |
2002 |
AG8402 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:04.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
23 |
1 |
Sara Nobrell |
2002 |
BM1402 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:02.57 |
139 |
2 |
Hanna Liljegren |
1998 |
AM7898 |
MKK |
|
25m |
1:02.34 |
127 |
3 |
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
MKK |
|
25m |
1:01.81 |
123 |
4 |
Anna Grahovac |
1999 |
AM5899 |
MKK |
|
25m |
59.08 |
77 |
5 |
Klara Johansson |
2001 |
AO5401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
59.74 |
83 |
6 |
Frida Nordefell |
2000 |
AF1800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:02.12 |
115 |
7 |
Ester Eilertsson |
2003 |
AE0203 |
MKK |
|
25m |
1:02.56 |
18 |
8 |
Elin Lackegård |
2000 |
AR9600 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:02.68 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
29 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
14:31 |
|