Ohjelma UGP3
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
UGP 3 |
|
Utskriftsdatum |
27 maj 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
20:00 |
|
|
Arrangör |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
29 maj 2016 |
|
|
|
|
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
203 |
3 |
Edvard Levau |
2004 |
AN0904 |
POSEIDON |
|
50m |
|
122 |
4 |
Simon Ghidini |
2001 |
AR9701 |
MKK |
|
50m |
|
118 |
5 |
Carl Ewertz |
2002 |
AP9102 |
MKK |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
72 |
1 |
Jesper Franzén |
2002 |
AG3902 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:34.39 |
45 |
2 |
Albert Gudermanis |
2000 |
AY6100 |
SK RAN |
|
50m |
1:18.36 |
212 |
3 |
Emil Pettersson |
2002 |
AM6702 |
POSEIDON |
|
25m |
1:17.54 |
78 |
4 |
Julian Kasapov Alexis |
1999 |
AQ4399 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:15.58 |
52 |
5 |
Behar Luani |
2001 |
AN4501 |
SK RAN |
|
50m |
1:16.24 |
64 |
6 |
Douglas Thulin Ahlström |
2001 |
AQ0901 |
SK RAN |
|
50m |
1:17.95 |
47 |
7 |
Mohamad Hariri |
2002 |
AK1502 |
SK RAN |
|
50m |
1:34.25 |
43 |
8 |
David Elfvin |
2002 |
AI2102 |
SK RAN |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
121 |
1 |
Carl Gerstenfeld |
2002 |
AI5902 |
MKK |
|
25m |
1:10.74 |
75 |
2 |
Eddie Halilovic |
1999 |
AQ8399 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:10.00 |
126 |
3 |
Filip Hinderup |
2001 |
AH5101 |
MKK |
|
25m |
1:08.95 |
120 |
4 |
Robin Falk |
2001 |
AJ9101 |
MKK |
|
25m |
1:06.99 |
56 |
5 |
Leonardo Nilsson |
2000 |
AS6900 |
SK RAN |
|
50m |
1:07.88 |
172 |
6 |
Emil Jespersen |
2001 |
AI9901 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:09.96 |
153 |
7 |
Douglas Romare |
2001 |
AD0301 |
MKK |
|
25m |
1:10.55 |
150 |
8 |
Elias Persson |
2002 |
AI7902 |
MKK |
|
25m |
1:10.97 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
21 |
1 |
Joar Modigh |
2001 |
AO1101 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:04.97 |
2 |
2 |
Anton Jönsson |
2001 |
AL4501 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:04.43 |
152 |
3 |
Adam Ringdahl |
1998 |
AR7198 |
MKK |
|
25m |
1:03.24 |
37 |
4 |
Richard Berg |
1998 |
AH5598 |
SK RAN |
|
50m |
1:01.94 |
68 |
5 |
Teodor Cvijic |
1999 |
AS0199 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:02.68 |
58 |
6 |
Primus Olsson |
2000 |
AV7100 |
SK RAN |
|
50m |
1:04.26 |
149 |
7 |
Lukas Patzer |
2002 |
AG5902 |
MKK |
|
25m |
1:04.96 |
74 |
8 |
Dennie Halilovic |
2002 |
AC0702 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:05.56 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
27 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
20:00 |
|