Program för NUSS-äldre/yngre 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
22-47
Heatlista Gren 36
|
Tävling |
NUSS Äldre och Yngre (50m) |
|
Utskriftsdatum |
08 juli 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Borås |
|
Utskriftstid |
19:27 |
|
|
Arrangör |
SK Elfsborg |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 juli 2016 |
|
|
|
|
Gren 36, 50m Ryggsim Herrar |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
467 |
1 |
Emil Gunnarsson |
2004 |
AM0504 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
38.61 |
654 |
2 |
Fredrik Karlsson |
2004 |
AK4904 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
38.30 |
401 |
3 |
Siavash Vatani |
2003 |
AP0503 |
SKURU IK |
|
25m |
38.20 |
15 |
4 |
Gustav Askengren |
2004 |
AA9904 |
ELFSBORG |
|
25m |
37.88 |
432 |
5 |
Otto Lundberg |
2003 |
AM8103 |
SKK |
|
25m |
37.92 |
128 |
6 |
Ludvig Mathisen |
2003 |
AD7903 |
KARLSTAD |
|
25m |
38.24 |
184 |
7 |
Olle Almén |
2003 |
AH3503 |
LASS |
|
25m |
38.36 |
281 |
8 |
Lukas Lundberg |
2004 |
AD0104 |
MOTALA SS |
|
25m |
38.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
79 |
1 |
Phille Andersson Sandwall |
2003 |
AG0303 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
37.78 |
315 |
2 |
Felix Kinnander |
2004 |
AI6504 |
MASS |
|
25m |
37.39 |
332 |
3 |
Marcus Sundblad |
2003 |
AF4103 |
MASS |
|
50m |
36.93 |
241 |
4 |
Erik Wallin |
2003 |
AH0103 |
LASS |
|
50m |
36.63 |
520 |
5 |
Sammi Nielsen |
2003 |
AG2503 |
VARBERG |
|
25m |
36.67 |
506 |
6 |
Malte Almqvist |
2004 |
AB9904 |
VARBERG |
|
50m |
36.94 |
359 |
7 |
Edvin Karlsson |
2004 |
AO3904 |
OSKARSHAMN |
|
50m |
37.77 |
534 |
8 |
William Malmborg |
2003 |
AW8503 |
VÄSBY SS |
|
50m |
37.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
194 |
1 |
William Barkehed |
2003 |
AH3903 |
LASS |
|
25m |
36.43 |
731 |
2 |
Charlie Mcmillan |
2004 |
|
GJÖVIK |
|
25m |
36.16 |
338 |
3 |
Alvin Välkki |
2004 |
AE3504 |
MASS |
|
25m |
35.92 |
197 |
4 |
Gustav Edlund |
2004 |
AG7504 |
LASS |
|
25m |
35.57 |
748 |
5 |
Gergø Varga |
2003 |
|
Vestkant |
|
25m |
35.71 |
443 |
6 |
Walter Sundling |
2004 |
AE6904 |
SKK |
|
25m |
36.13 |
75 |
7 |
Gustav Walldén |
2003 |
AE8503 |
SK ENA |
|
25m |
36.42 |
333 |
8 |
Max Swegmark |
2004 |
AE2504 |
MASS |
|
25m |
36.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
326 |
1 |
Oscar Sjöström |
2003 |
AA2103 |
MASS |
|
25m |
35.17 |
437 |
2 |
Otto Reithner |
2003 |
AE4303 |
SKK |
|
25m |
33.93 |
471 |
3 |
Edvin Jonsson |
2004 |
AD1504 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
33.43 |
357 |
4 |
Viktor Henrysson |
2003 |
AE5303 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
32.12 |
101 |
5 |
Job Sanders |
2003 |
AF2703 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
32.16 |
565 |
6 |
Lucas Sterling |
2004 |
AC6704 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
33.74 |
329 |
7 |
Karl Skogsberg |
2003 |
AF2103 |
MASS |
|
25m |
34.23 |
356 |
8 |
Henrik Duong |
2003 |
AC1303 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
35.39 |
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
08 juli 2016 |
Licensierad till: Simklubben Elfsborg |
Utskriftstid |
19:27 |
|