2018-12-10   09:37:45
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Testtävling

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag Pass 1

Document
Heatlista
Utbildning UGP 3 2018
Arrangör:
Plats: Eriksdalsbadet Stockholms simförbund, Spårvägen
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 10 sep 2018 till den 11 sep 2018
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar
Final 1 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:05
Anm tid
Start ca:
0 50m
295 1 Neo Carlberg 2005 SS04 50m
5 2 Samir Haidari 2003 BOTK-RÖNN 50m
287 3 Gustav Aglert 2004 SS04 50m
193 4 Adrian Cabanne 2004 SÖDERTÄLJE 50m
321 5 Malkolm Nömm 2005 SS04 50m
137 6 Wilmer Räni 2005 SPÅRVÄGEN 50m
128 7 Carl Malm 2005 SPÅRVÄGEN 50m
8 50m
9 50m
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar Final 2 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:09
27 0 Mathias Steffansson 2005 GUSTAVSBER 3:41.40 25m
26 1 Calle Samuelsson 2003 GUSTAVSBER 3:34.51 50m
278 2 Michael Andrée 2004 ÖSMO SS 3:30.96 25m
250 3 William Edenberg 2003 TYRESÖ SS 3:23.12 25m
202 4 Rafael Pyötsiä 2003 SÖDERTÄLJE 3:18.71 25m
394 5 Casper Runfjäll 2002 SÖDERTÄLJE 3:21.04 25m
93 6 Manfred Bränström 2005 SKURU IK 3:28.85 25m
62 7 Jonathan Hörberg 2004 SK NEPTUN 3:34.44 50m
34 8 Maxim Jelagin 2005 LIDINGÖ SK 3:38.54 25m
403 9 John Ström 2004 SPÅRVÄGEN 3:50.76 50m
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar Final 3 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:13
132 0 Herman Nilsson 2002 SPÅRVÄGEN 3:13.14 25m
19 1 Samuel Ekström 2002 GUSTAVSBER 3:05.32 25m
105 2 Markus Annas 2004 SPÅRVÄGEN 3:00.17 25m
296 3 Tim Carlberg 2003 SS04 2:58.48 25m
141 4 Einar Styrman 2005 SPÅRVÄGEN 2:57.51 25m
393 5 Theo Oerther 2003 SÖDERTÄLJE 2:57.57 50m
275 6 Jack Sjöberg 2005 WISBY SS 3:00.13 25m
294 7 Isac Böschen 2002 SS04 3:01.34 25m
67 8 Isak Monka 2003 SK NEPTUN 3:09.82 25m
18 9 Adrian Ekström 2004 GUSTAVSBER 3:17.67 25m
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar Final 4 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:17
Anm tid
Start ca:
355 0 Gustav Niring 2004 SPIF SF 2:51.61 50m
344 1 Axel Lewander 2004 SPIF SF 2:51.10 25m
372 2 Pijus Guvenius 2003 ÄLVSJÖ SF 2:47.13 25m
270 3 Elias Lyth 2004 WISBY SS 2:45.45 25m
361 4 Hugo Seemann 2003 SPIF SF 2:42.96 25m
72 5 Alex Rappoccio 2002 SK NEPTUN 2:44.46 25m
309 6 Marcus Larsson 2003 SS04 2:46.32 25m
279 7 Liam Björklund 2003 ÖSMO SS 2:49.15 25m
272 8 Walter Pettersson 2003 WISBY SS 2:51.49 25m
219 9 Emil Gunnarsson 2004 SÖDERTÖRN 2:54.71 25m
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar Final 5 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:21
322 0 Douglas Reuterskiöld 2002 SS04 2:39.49 25m
2 1 Juan Esbjörnsson 2002 BOTK-RÖNN 2:37.72 25m
218 2 Theodor Fridh 2002 SÖDERTÖRN 2:32.67 25m
215 3 Markus Charlton 2001 SÖDERTÖRN 2:26.03 25m
240 4 Klaudius Schreck 2001 SÖDERTÖRN 2:25.41 25m
131 5 David Neuhardt 2003 SPÅRVÄGEN 2:25.92 25m
231 6 Jakub Majta 2003 SÖDERTÖRN 2:26.95 25m
104 7 Gustav Annas 2003 SPÅRVÄGEN 2:35.78 25m
302 8 Johan Hennert 2001 SS04 2:38.56 25m
241 9 Malte Söderberg 2004 SÖDERTÖRN 2:40.35 25m
2018-09-08 13:48:53 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner