Ohjelma VÃ¥rsimiaden Distrikt, Nacka (Skuru)
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
Vårsimiaden distrikt(försök) |
|
Utskriftsdatum |
23 april 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Nacka |
|
Utskriftstid |
08:27 |
|
|
Arrangör |
Skuru IK & Stockholms simförbund |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 april 2016 |
|
|
|
|
Gren 9, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
189 |
2 |
Hilma Lewerth |
2004 |
BT7804 |
SKURU IK |
|
25m |
|
25 |
3 |
Ethel Nordman |
2004 |
AX1804 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
246 |
4 |
Freja Renberg |
2004 |
BU1204 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
247 |
5 |
Elma Ridhagen |
2004 |
BS9804 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
196 |
1 |
Stella Nelson |
2004 |
BR4204 |
SKURU IK |
|
25m |
|
214 |
2 |
Nora Östman |
2004 |
BM1604 |
SKURU IK |
|
25m |
|
197 |
3 |
Frida Nilsson |
2004 |
BP8604 |
SKURU IK |
|
25m |
|
9 |
4 |
Vendela Blomgren |
2004 |
BO0604 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
242 |
5 |
Philippa Ledo Antunes |
2004 |
BR7804 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
55 |
6 |
Elina Abler |
2004 |
BH9804 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
199 |
1 |
Alexandra Nordgren |
2004 |
BN6804 |
SKURU IK |
|
25m |
2:20.22 |
352 |
2 |
Melissa Pourtorab |
2004 |
BH7204 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:09.21 |
357 |
3 |
Anna Safaei |
2004 |
AS8804 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:56.38 |
51 |
4 |
Tilde Pettersson |
2004 |
AD9404 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
2:03.20 |
172 |
5 |
Alicia Grace Ekberg |
2004 |
BS6404 |
SKURU IK |
|
25m |
2:12.53 |
2 |
6 |
Elisabeth Fletcher-Sjöman |
2004 |
AA8404 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
61 |
1 |
Cornelia Dahlén |
2004 |
AX1404 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:52.32 |
235 |
2 |
Frida Förborgen |
2004 |
AK9204 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:46.33 |
203 |
3 |
Isabelle Persson |
2004 |
AC7604 |
SKURU IK |
|
25m |
1:43.98 |
228 |
4 |
Tea Angerfelt |
2004 |
AJ7404 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
1:44.29 |
373 |
5 |
Rebecca Velin |
2004 |
AJ1204 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:48.57 |
52 |
6 |
Leah Schöneberg |
2004 |
AR0804 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:54.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
66 |
1 |
Elin Johansson |
2004 |
BB5404 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:41.83 |
180 |
2 |
Felicia Heintz |
2004 |
AU8204 |
SKURU IK |
|
25m |
1:39.45 |
178 |
3 |
Elin Furingsten |
2004 |
AT1404 |
SKURU IK |
|
25m |
1:39.17 |
367 |
4 |
Amanda Takala |
2004 |
AP3804 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:39.30 |
345 |
5 |
Emma Nygård |
2004 |
AI8804 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:40.49 |
342 |
6 |
Jessika Mudyna |
2004 |
AI7804 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:43.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
92 |
1 |
Emma Björkman |
2004 |
AW2404 |
SKK |
|
25m |
1:35.02 |
101 |
2 |
Ella Engelgren |
2004 |
AM9804 |
SKK |
|
25m |
1:31.43 |
376 |
3 |
Hanna Åkerman |
2004 |
AJ0204 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:24.19 |
375 |
4 |
Michelle Wissinger |
2004 |
BN3604 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:31.08 |
351 |
5 |
Tove Pettersson |
2004 |
AF0204 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:34.55 |
320 |
6 |
Lovisa Fantenberg |
2004 |
AS3604 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:38.16 |
Skapad av WinGrodan 1.25.04 |
Utskriftsdatum |
23 april 2016 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
Utskriftstid |
08:27 |
|