Program för DM/JDM & UGP 3 (50m) 2016 VSSF
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 29
|
Tävling |
DM/JDM & UGP3 50m 2016 |
|
Utskriftsdatum |
11 juni 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Trollhättan |
|
Utskriftstid |
19:50 |
|
|
Arrangör |
Trollhättans SS & VSSF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 juni 2016 |
|
|
|
|
Gren 29, 100m Frisim Damer |
Finaler (23) |
Distriktrekord Seniorer: Claire Hedenskog (1980) 55.56 2008-03-18 |
Distriktrekord Juniorer: Louise Karlsson (1974) 57.13 1991-01-01 |
|
Beräknad start 09:52 |
Heat 1 (23) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
369 |
3 |
Isa Simonsson |
2006 |
AM4206 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:57.70 |
427 |
4 |
Tova Söderberg |
2004 |
AJ8204 |
MASS |
|
50m |
1:46.98 |
364 |
5 |
Ida Magnusson |
2005 |
BF4205 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:50.66 |
365 |
6 |
Jonna Norlin |
2006 |
AM2206 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
312 |
1 |
Sarah Nilsson |
2003 |
BN6603 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:40.81 |
333 |
2 |
Filippa Hemberg |
2004 |
BT5204 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:36.65 |
474 |
3 |
Emmi Engström |
2005 |
AL3605 |
VARBERG |
|
50m |
1:35.86 |
397 |
4 |
Agnes Gustafsson |
2002 |
AT1602 |
MASS |
|
50m |
1:33.30 |
468 |
5 |
Emelie Särkiniemi Carlsson |
2005 |
AF4205 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:33.51 |
338 |
6 |
Evelina Liu |
2004 |
BK7404 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:36.06 |
418 |
7 |
Elsa Sjöström |
2006 |
AA0206 |
MASS |
|
50m |
1:37.21 |
363 |
8 |
Linnea Höök |
2004 |
BO1404 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:41.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
414 |
1 |
Gabriella Rolf |
2004 |
AW7204 |
MASS |
|
50m |
1:30.93 |
372 |
2 |
Rut Svangård |
2005 |
AV7405 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:29.42 |
358 |
3 |
Alicia Fredriksson |
2005 |
AR5805 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:28.37 |
321 |
4 |
Viola Wesslund Möll |
2005 |
AP5405 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:27.70 |
373 |
5 |
Izabella Svensson |
2003 |
BJ6403 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:27.94 |
500 |
6 |
Moa Rödin |
2004 |
BH8404 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:29.06 |
483 |
7 |
Alva Tingstorp |
2005 |
AB6405 |
VARBERG |
|
50m |
1:29.42 |
406 |
8 |
Elsa Lindhé |
2003 |
AC3403 |
MASS |
|
50m |
1:31.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
341 |
1 |
Angelica Olesen |
2005 |
AC0605 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:27.54 |
486 |
2 |
Alva Törnros |
2002 |
BT1402 |
VARBERG |
|
50m |
1:26.90 |
472 |
3 |
Nikki Berggren |
2005 |
AD9805 |
VARBERG |
|
50m |
1:26.74 |
375 |
4 |
Amanda Voss |
2004 |
BM6404 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:26.40 |
502 |
5 |
Matilda Östblom |
2004 |
AO4204 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:26.55 |
379 |
6 |
Ida Hildebrand |
2002 |
AL1602 |
KUNGÄLV |
|
50m |
1:26.89 |
377 |
7 |
Ida Ylisirkka |
2002 |
BU4402 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:27.23 |
314 |
8 |
Sofia Siversjö |
2004 |
AF3604 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:27.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
456 |
1 |
Julia Eklund |
2002 |
BG0402 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:26.30 |
327 |
2 |
Stella Buer |
2004 |
AZ3604 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:25.75 |
401 |
3 |
Elsa Höstner |
2003 |
BG8403 |
MASS |
|
50m |
1:25.29 |
355 |
4 |
Ida Broman |
2003 |
BP5603 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:23.77 |
436 |
5 |
Emma Svensson |
2001 |
BC8201 |
S 77 |
|
50m |
1:24.98 |
422 |
6 |
Linnea Sonesson |
2004 |
AK0104 |
MASS |
|
50m |
1:25.68 |
394 |
7 |
Hannah Flodin |
2003 |
AK2403 |
MASS |
|
50m |
1:26.08 |
308 |
8 |
Thilda Häll |
2005 |
AE5205 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:26.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
357 |
1 |
Ylva Franck |
2000 |
BP6400 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:23.20 |
320 |
2 |
Signe Wahlberg |
2005 |
AA7805 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:22.50 |
467 |
3 |
Elsa Olofsson |
2004 |
AQ9204 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:21.80 |
385 |
4 |
Sofia Viberg |
2004 |
AJ1404 |
KUNGÄLV |
|
50m |
1:21.62 |
473 |
5 |
Ebba Bylund |
2003 |
BP0603 |
VARBERG |
|
50m |
1:21.70 |
494 |
6 |
Juni Karfunkel |
2004 |
AO9404 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:22.42 |
383 |
7 |
Lova Skanse |
2003 |
BS0203 |
KUNGÄLV |
|
50m |
1:23.14 |
504 |
8 |
Ebba Davidsson |
2003 |
AW1603 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:23.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
370 |
1 |
Moa Simonsson |
2003 |
BN5603 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:21.13 |
506 |
2 |
Maja Feldhusen |
2003 |
AP0803 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:20.43 |
400 |
3 |
Tina Hopmark |
2002 |
BE9602 |
MASS |
|
50m |
1:19.50 |
304 |
4 |
Elsa Berge Kleber |
2004 |
AY5204 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:19.31 |
496 |
5 |
Tilde Nordström |
2004 |
AG0204 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:19.34 |
446 |
6 |
Sophie Svensson |
2003 |
AZ5803 |
S 02 |
|
50m |
1:19.61 |
313 |
7 |
Sofie Persson |
2004 |
AB5804 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:21.05 |
392 |
8 |
Wilma Ericsson |
2002 |
BE8602 |
MASS |
|
50m |
1:21.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
398 |
1 |
Tuva Gustavsson |
2004 |
AF5604 |
MASS |
|
50m |
1:19.14 |
410 |
2 |
Sara Nyqvist |
2003 |
BG4603 |
MASS |
|
50m |
1:19.07 |
485 |
3 |
Isabella Tudt |
2002 |
BI7402 |
VARBERG |
|
50m |
1:18.67 |
514 |
4 |
Ebba Egnell |
2005 |
AX3805 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:18.16 |
329 |
5 |
Johanna Edgren |
2004 |
AZ5604 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:18.26 |
3 |
6 |
Cajsa Askengren |
2002 |
AO5802 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:19.06 |
353 |
7 |
Louise Andersson |
2003 |
AY4203 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:19.14 |
345 |
8 |
Hanna Palmér |
2002 |
BR1602 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:19.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
399 |
1 |
Sara Hopmark |
2004 |
AJ7204 |
MASS |
|
50m |
1:17.14 |
417 |
2 |
Clara Sjöstedt |
2003 |
BG6603 |
MASS |
|
50m |
1:16.96 |
428 |
3 |
Elina Wang |
2004 |
AV4204 |
MASS |
|
50m |
1:16.60 |
518 |
4 |
Ellinor Olesen |
2002 |
AS8202 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:16.18 |
423 |
5 |
Alva Ström |
2003 |
BG5603 |
MASS |
|
50m |
1:16.42 |
354 |
6 |
Ebba Björkman |
2002 |
BD8202 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:16.79 |
382 |
7 |
Amalia Mattisson |
2004 |
AQ7804 |
KUNGÄLV |
|
50m |
1:17.09 |
501 |
8 |
Evelina Wester |
2004 |
AO6204 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:18.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
444 |
1 |
Signe Kåberg |
2002 |
BG1402 |
S 02 |
|
50m |
1:15.70 |
105 |
2 |
Emma Wetteskog |
2001 |
BI6801 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:15.43 |
96 |
3 |
Isabella Källén |
2001 |
BR6401 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:15.13 |
4 |
4 |
Nelly Askengren Stråhle |
2003 |
AE7403 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:14.94 |
433 |
5 |
Matilda Hallman |
2003 |
BF7403 |
S 77 |
|
50m |
1:14.98 |
413 |
6 |
Linnea Reuterberg |
2001 |
AQ9601 |
MASS |
|
50m |
1:15.18 |
232 |
7 |
Kinga Szczesniak |
2001 |
AL5801 |
SK STIMMET |
|
50m |
1:15.53 |
440 |
8 |
Emelie Edberg |
2002 |
BH6802 |
S 02 |
|
50m |
1:16.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
384 |
1 |
Maja Wennroth |
1998 |
BG3298 |
KUNGÄLV |
|
50m |
1:14.17 |
359 |
2 |
Anna Graffner |
2002 |
BW5202 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:13.73 |
337 |
3 |
Wilma Johansson |
2002 |
AN0602 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:13.62 |
316 |
4 |
Astrid Svedberg |
2001 |
AV5801 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:13.49 |
448 |
5 |
Alva Emardson |
2001 |
BP6401 |
SK 1970 |
|
50m |
1:13.55 |
432 |
6 |
Wilma Bergman |
2002 |
AR0202 |
S 77 |
|
50m |
1:13.70 |
466 |
7 |
Sara Lundqvist Jenc |
2002 |
BG9202 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:14.07 |
426 |
8 |
Ella Söderberg |
2001 |
BH0601 |
MASS |
|
50m |
1:14.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
508 |
1 |
Elsa Rehn |
2000 |
BQ1800 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:13.31 |
152 |
2 |
Wilma Åhling |
2002 |
AU6802 |
MARIESTAD |
|
50m |
1:13.10 |
360 |
3 |
Sofia Hake |
2003 |
BD4403 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:12.42 |
257 |
4 |
Ronja Berggren |
2003 |
AE1403 |
VARBERG |
|
50m |
1:12.12 |
18 |
5 |
Astrid Lilja |
2002 |
AE3602 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:12.22 |
235 |
6 |
Daniella Alström |
2003 |
AM7203 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:12.68 |
438 |
7 |
Ida Berlin |
2002 |
AW6402 |
S 02 |
|
50m |
1:13.18 |
371 |
8 |
Sophia Stickel |
2001 |
AY8601 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:13.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
290 |
1 |
Alicia Nestorin |
2002 |
BP3602 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:12.08 |
493 |
2 |
Hilda Eriksson |
2004 |
AO5204 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:11.72 |
311 |
3 |
Hannah Lornell |
2000 |
AI3200 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:11.65 |
389 |
4 |
Amayah Bergman |
2002 |
BD1202 |
MASS |
|
50m |
1:11.34 |
87 |
5 |
Daniela Fredriksson |
2000 |
AQ9200 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:11.64 |
396 |
6 |
Wilma Gunnarsson |
2002 |
AW9402 |
MASS |
|
50m |
1:11.67 |
81 |
7 |
Matilda Bengtsson |
2002 |
AK7802 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:11.99 |
488 |
8 |
Sofia Abrahamsson |
2005 |
AB8605 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:12.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
271 |
1 |
Lovisa Alsop |
2001 |
AJ9601 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:11.01 |
191 |
2 |
Lisa Bergman |
2002 |
AQ9802 |
S 77 |
|
50m |
1:10.69 |
238 |
3 |
Tilda Hellström |
2002 |
AX9402 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:10.40 |
387 |
4 |
Matilda Eni |
2002 |
AF0402 |
MARIESTAD |
|
50m |
1:10.12 |
17 |
5 |
Julia Karamovic |
2001 |
BP3801 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:10.17 |
125 |
6 |
Nellie Tjernström |
2003 |
AP9403 |
KUNGÄLV |
|
50m |
1:10.42 |
350 |
7 |
Ella Simonsson |
2002 |
BK2202 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:10.77 |
412 |
8 |
Magdalena Petersson |
2002 |
AA6602 |
MASS |
|
50m |
1:11.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
33 |
1 |
Sofia Åstedt |
2003 |
AF1403 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:09.79 |
256 |
2 |
Molly Bengtsson |
2001 |
BL5401 |
VARBERG |
|
50m |
1:09.60 |
255 |
3 |
Clara Balslev |
2001 |
AE7601 |
VARBERG |
|
50m |
1:09.18 |
115 |
4 |
Alice Götestam |
2001 |
AI7201 |
KUNGÄLV |
|
50m |
1:08.27 |
278 |
5 |
Marit Cuperus |
2002 |
BD0202 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:09.15 |
14 |
6 |
Alma Johansson |
2001 |
BE9401 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:09.59 |
206 |
7 |
Denise Persson |
1998 |
BK8298 |
S 02 |
|
50m |
1:09.65 |
93 |
8 |
Michaela Johansson |
2000 |
AJ8400 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:10.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
391 |
1 |
Emma Elsius |
2000 |
BA0400 |
MASS |
|
50m |
1:07.90 |
69 |
2 |
Oliwia Wierzbowska |
2003 |
BD6803 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:07.85 |
236 |
3 |
Johanna André |
1995 |
BI9695 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:07.67 |
260 |
4 |
Thea Carlsson |
2002 |
AM9402 |
VARBERG |
|
50m |
1:07.47 |
154 |
5 |
Isabelle Asserståhl |
2000 |
AZ4600 |
MASS |
|
50m |
1:07.65 |
251 |
6 |
Melina Robertson |
2001 |
AO9401 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:07.72 |
85 |
7 |
Linnea Dunberg |
2000 |
AE8200 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:07.87 |
388 |
8 |
Alice Nordkvist |
2000 |
AV8400 |
MARIESTAD |
|
50m |
1:08.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
179 |
1 |
Elvira Skogsberg |
2001 |
AI2801 |
MASS |
|
50m |
1:07.25 |
15 |
2 |
Louise Johansson |
1999 |
BF0299 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:06.81 |
123 |
3 |
Felicia Thonander |
2001 |
AC8801 |
KUNGÄLV |
|
50m |
1:06.35 |
262 |
4 |
Maja Hedström |
2001 |
AI0201 |
VARBERG |
|
50m |
1:06.27 |
211 |
5 |
Nellie Andersson |
2000 |
AZ7800 |
SK 1970 |
|
50m |
1:06.30 |
46 |
6 |
Johanna de Jonge |
2001 |
BE1401 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:06.73 |
9 |
7 |
Emma Dubo |
1999 |
AC5299 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:06.83 |
214 |
8 |
Sara Helgesson |
2000 |
AX5400 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
1:07.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
215 |
1 |
Linn Kramer |
2001 |
AD8801 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
1:06.15 |
104 |
2 |
Sara Westholm |
2001 |
AL8801 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:06.09 |
45 |
3 |
Olivia Dahlström |
2001 |
AV5601 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:05.93 |
11 |
4 |
Linda Fredriksson |
2002 |
AA4802 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:05.85 |
54 |
5 |
Hannah Hemberg |
2002 |
AZ4602 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:05.88 |
292 |
6 |
Linnea Persson |
2002 |
AL1802 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:06.04 |
90 |
7 |
Felicia Hallingborn-Ask |
1999 |
BO8899 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:06.10 |
246 |
8 |
Emilia Ström |
2002 |
AD0602 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:06.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
30 |
1 |
Filippa Trollsfjord |
2001 |
BE4601 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:05.59 |
167 |
2 |
Elsa Jörstam |
2001 |
AR4601 |
MASS |
|
50m |
1:05.30 |
196 |
3 |
Selma Avdic |
2003 |
AM6803 |
S 02 |
|
50m |
1:04.96 |
100 |
4 |
Alexandra Schyum |
2002 |
AN8202 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:04.87 |
231 |
5 |
Klara Stigsson |
2001 |
AL0201 |
SK STIMMET |
|
50m |
1:04.91 |
228 |
6 |
Therese Baltzarsson |
2001 |
AE5201 |
SK STIMMET |
|
50m |
1:04.97 |
195 |
7 |
Emma Abrahamsson |
2003 |
AZ7603 |
S 02 |
|
50m |
1:05.58 |
176 |
8 |
Marta Qvirist |
1998 |
AD6498 |
MASS |
|
50m |
1:05.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
247 |
1 |
Kajsa Svensson |
2000 |
BD0600 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:04.74 |
151 |
2 |
Ebba Olsson |
2001 |
AM7201 |
MARIESTAD |
|
50m |
1:04.63 |
239 |
3 |
Marie Håkansson |
1992 |
CH2292 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:04.57 |
6 |
4 |
Michelle Berntsson |
2000 |
BD6200 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:04.51 |
58 |
5 |
Michelle Nordenmark |
2002 |
AN6602 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:04.56 |
50 |
6 |
Daniella Fallenhag |
2000 |
AR7800 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:04.58 |
287 |
7 |
Matilda Larsson |
1998 |
AD1698 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:04.66 |
276 |
8 |
Fanny Aronsson |
2000 |
BE5400 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:04.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
95 |
1 |
Elin Kvarnemar |
1995 |
BA3295 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:04.20 |
130 |
2 |
Moa Bergstedt |
2000 |
AV1400 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:03.85 |
190 |
3 |
Alva Back |
2002 |
AQ8802 |
S 77 |
|
50m |
1:03.54 |
197 |
4 |
Lina Berg |
1996 |
AF0696 |
S 02 |
|
50m |
1:03.42 |
32 |
5 |
Sofie Wirfalk |
2000 |
AB2800 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:03.48 |
137 |
6 |
Tilde Morin |
2002 |
AM5202 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:03.72 |
219 |
7 |
Erica Staflund |
1999 |
AC9699 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
1:03.93 |
144 |
8 |
Hanna Wrethander |
1999 |
AK8699 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:04.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
273 |
1 |
Felicia Andersson |
1997 |
AA2297 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:03.08 |
177 |
2 |
Linn Rehnberg |
1998 |
AG0298 |
MASS |
|
50m |
1:02.85 |
223 |
3 |
Liesel Williamsson |
2000 |
AX6400 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
1:02.43 |
213 |
4 |
Vera Emanuelsson Fransson |
2001 |
AB7401 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
1:02.18 |
216 |
5 |
Emma Lundgren |
2000 |
AG7400 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
1:02.38 |
275 |
6 |
Hilda Andersson |
1999 |
AM7699 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:02.64 |
61 |
7 |
Viktoria Reinhold |
1996 |
AW9696 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:02.94 |
60 |
8 |
Andrea Reinhold |
2001 |
AS3401 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:03.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
244 |
1 |
Olivia Rudqvist |
2000 |
AA2600 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:01.31 |
21 |
2 |
Emelie Melin |
2000 |
AK9600 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:00.89 |
55 |
3 |
Alfhild Kristensson |
1999 |
AI6699 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:00.42 |
41 |
4 |
Linnéa Bielicz |
1994 |
BJ3294 |
GÖTEBORG |
|
50m |
57.63 |
212 |
5 |
Nikki Brockmar |
1999 |
AR2299 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
59.21 |
53 |
6 |
Christin Heina |
1996 |
BA0296 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:00.48 |
217 |
7 |
Ida Lövgren |
2001 |
AB2801 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
1:01.22 |
241 |
8 |
Elin Lokrantz |
2000 |
AM2200 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:01.86 |
Skapad av WinGrodan 1.25.06 |
Utskriftsdatum |
11 juni 2016 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap |
Utskriftstid |
19:50 |
|