Program for UGP 3, Täby
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
UGP 3 - 2016 |
|
Utskriftsdatum |
04 juni 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
08:26 |
|
|
Arrangör |
Täby sim & Stockholms simförbund |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 juni 2016 |
|
|
|
|
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
279 |
2 |
John Zetterqvist |
2004 |
AH6504 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
|
9 |
3 |
Johan Sundström Curstedt |
2002 |
AT3902 |
DANDERYD |
|
25m |
3:31.74 |
254 |
4 |
Nils Malmberg |
2004 |
AI3504 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
3:35.55 |
158 |
5 |
Edward Tarish |
2003 |
AX9703 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
84 |
1 |
Tim Carlberg |
2003 |
AI5503 |
SS04 |
|
25m |
3:29.93 |
234 |
2 |
Pontus Gunnarsson Jonsson |
2003 |
AF3303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
3:28.66 |
229 |
3 |
Oliver Erneholm |
2003 |
AO4503 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
3:20.82 |
263 |
4 |
Jannis Siotis |
2003 |
AL3303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
3:27.07 |
146 |
5 |
Marcus Persson Taylor |
2005 |
AC4905 |
TÄBY SIM |
|
50m |
3:29.61 |
188 |
6 |
Erik Bergman |
2004 |
AC1104 |
VÄSBY SS |
|
50m |
3:31.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
112 |
1 |
Philip Edler |
2001 |
AV3501 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:08.87 |
154 |
2 |
Tor Stein |
2003 |
AR2903 |
TÄBY SIM |
|
50m |
3:07.29 |
176 |
3 |
Michael Stille |
2002 |
AD7902 |
TUREBERG |
|
25m |
3:01.02 |
94 |
4 |
Leonardo Montes |
2002 |
AN2902 |
SS04 |
|
25m |
3:02.40 |
257 |
5 |
Marcus Nykvist |
2004 |
AB1504 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
3:07.39 |
195 |
6 |
Christopher Lindholm |
2002 |
AQ1702 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:19.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
96 |
1 |
Douglas Reuterskiöld |
2002 |
AM1302 |
SS04 |
|
25m |
2:56.51 |
140 |
2 |
Wilhelm Muzikants |
2001 |
AJ2901 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:50.16 |
138 |
3 |
Wilhelm Lörinc |
2000 |
AU7900 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:44.68 |
161 |
4 |
Dag Unevik |
2001 |
AI5501 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:45.22 |
163 |
5 |
Hugo Westholm |
2004 |
AI2904 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:50.96 |
102 |
6 |
Jonas Al-Khalili |
2002 |
AI6502 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:57.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
103 |
1 |
Josef Al-Khalili |
2000 |
AE5700 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:38.77 |
240 |
2 |
Robin Hanson |
2001 |
AA2701 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:30.30 |
100 |
3 |
Isak Alin |
1999 |
AP0799 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:26.61 |
170 |
4 |
Hugo Eriksson |
1999 |
AB8599 |
TUREBERG |
|
25m |
2:27.12 |
152 |
5 |
Victor Simic |
2000 |
AD5500 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:32.14 |
141 |
6 |
Axel Nordén |
2001 |
AO3301 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:39.00 |
Skapad av WinGrodan 1.25.06 |
Utskriftsdatum |
04 juni 2016 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
08:26 |
|