Program för TYR Challenger Meet 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 - Insim kl 08:00
Gren 2, 50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 170 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 25 m | 30.06 | |
2 | 370 | Bergkvist Emma | 2000 | STRÄNGNÄS | AA5600 | 25 m | 31.12 | |
3 | 283 | Sangfelt Hanna | 1997 | TÄBY SIM | AC4497 | 25 m | 31.32 | |
4 | 83 | Mattsson Rebecca | 1995 | SK NEPTUN | AQ0295 | 25 m | 31.48 | |
5 | 172 | Näsén Karolina | 1996 | SÖDERTÖRN | AO0296 | 25 m | 31.78 | |
6 | 159 | Engback Cassandra | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ0499 | 25 m | 32.17 | |
7 | 166 | Jörlund Hanna | 1991 | SÖDERTÖRN | BL6891 | 25 m | 32.79 | |
8 | 15 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 25 m | 32.90 | |
9 | 225 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 50 m | 33.06 | |
10 | 200 | Dellwik Marianne | 1997 | TÄBY SIM | BQ7697 | 25 m | 33.09 | |
11 | 364 | Nordström Isabel | 2001 | SS04 | BH1801 | 25 m | 33.13 | |
12 | 355 | Karls Sofia | 2002 | SS04 | AH7202 | 25 m | 33.23 | |
13 | 245 | Sangfelt Malin | 2001 | TÄBY SIM | AC3801 | 25 m | 33.36 | |
14 | 290 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 33.37 | |
15 | 156 | Åsbrink Hanna | 2002 | SKK | AX4602 | 25 m | 34.51 | |
16 | 375 | Lönnberg Clara | 2001 | STRÄNGNÄS | AF9801 | 25 m | 34.57 | |
17 | 359 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 25 m | 34.62 | |
18 | 305 | Frisk Garcia Anna | 2002 | VÄSBY SS | AH6202 | 25 m | 34.64 | |
19 | 141 | Gustafsson Rebecca | 2003 | SKK | AB5203 | 25 m | 34.67 | |
20 | 369 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 25 m | 34.95 | |
21 | 318 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 25 m | 34.97 | |
22 | 229 | Kjeldsen Tilda | 2001 | TÄBY SIM | BK6401 | 25 m | 34.99 | |
23 | 135 | Danielsson Victoria | 2002 | SKK | BP6802 | 25 m | 35.01 | |
24 | 292 | Takolander Nina | 2003 | TÄBY SIM | AX0803 | 25 m | 35.02 | |
25 | 309 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 25 m | 35.25 | |
26 | 60 | Berglund Daniella | 2002 | LIDINGÖ SK | BB8402 | 25 m | 35.52 | |
27 | 324 | Pfeiff Matilda | 2001 | VÄSBY SS | AI3801 | 50 m | 35.78 | |
28 | 246 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 25 m | 35.90 | |
29 | 8 | Reuterskiöld Henny | 1999 | DANDERYD | BB1499 | 50 m | 36.13 | |
30 | 76 | Åkerblom Irma | 2002 | LIDINGÖ SK | BF1402 | 25 m | 36.18 | |
31 | 120 | Schei Elvira | 2003 | SPÅRVÄGEN | AZ4603 | 25 m | 36.21 | |
32 | 323 | Pettersson Tove | 2004 | VÄSBY SS | AF0204 | 25 m | 36.44 | |
33 | 248 | Nöu Frida | 2001 | TÄBY SIM | AC2801 | 25 m | 36.47 | |
34 | 374 | Lord My | 1999 | STRÄNGNÄS | AQ1699 | 25 m | 36.56 | |
35 | 360 | Mitrovic Andrea | 2002 | SS04 | BC7802 | 25 m | 36.71 | |
36 | 379 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 37.03 | |
37 | 371 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 37.06 | |
38 | 361 | Montes Elvira | 2004 | SS04 | AS3804 | 25 m | 37.16 | |
39 | 187 | Alin Stella | 2002 | TÄBY SIM | BC1802 | 25 m | 37.22 | |
40 | 134 | Alte Klara | 2002 | SKK | AX1602 | 50 m | 37.25 | |
41 | 376 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 37.51 | |
42 | 271 | Larsson Dina | 2004 | TÄBY SIM | AN1804 | 25 m | 37.55 | |
43 | 241 | Ladis Anna | 2001 | TÄBY SIM | BH7801 | 25 m | 37.78 | |
44 | 291 | Svensson Ida | 2002 | TÄBY SIM | BR3402 | 25 m | 37.84 | |
45 | 74 | Torell Josefine | 2002 | LIDINGÖ SK | BD0402 | 25 m | 37.90 | |
46 | 191 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 25 m | 37.98 | |
47 | 75 | Viberg Cecilia | 2003 | LIDINGÖ SK | AU1603 | 25 m | 38.08 | |
48 | 373 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 25 m | 38.26 | |
49 | 235 | Valeskog Nicole | 2004 | TÄBY SIM | AT5204 | 25 m | 38.30 | |
50 | 346 | Candelius Lisa | 2003 | SS04 | AT9803 | 25 m | 38.90 | |
51 | 150 | Starrost Elma | 2002 | SKK | AN4202 | 25 m | 39.00 | |
52 | 363 | Nevall Amanda | 2002 | SS04 | BP9602 | 25 m | 39.01 | |
53 | 314 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 25 m | 39.26 | |
54 | 315 | Lu Emma | 2002 | VÄSBY SS | BE2402 | 25 m | 39.34 | |
55 | 211 | Franks Louise | 2005 | TÄBY SIM | AG7605 | 25 m | 39.40 | |
56 | 334 | Wissinger Michelle | 2004 | VÄSBY SS | BN3604 | 25 m | 39.40 | |
57 | 222 | Håbro Karjanmaa Tindra | 2004 | TÄBY SIM | BA2204 | 25 m | 39.45 | |
58 | 354 | Ishaq Rebecka | 2003 | SS04 | AY8403 | 25 m | 39.70 | |
59 | 73 | Torell Johanna | 2005 | LIDINGÖ SK | AD9205 | 25 m | 39.91 | |
60 | 204 | Ersson Clara | 2004 | TÄBY SIM | BA3204 | 25 m | 39.98 | |
61 | 139 | Gunneriusson Julia | 2002 | SKK | AX7402 | 50 m | 40.19 | |
62 | 66 | Klingberg Klara | 2006 | LIDINGÖ SK | AW0206 | 25 m | 40.53 | |
63 | 393 | Berg Agneta | 1962 | TÄBY SIM | aa3862 | 50 m | 40.62 | |
64 | 57 | Andersson Amanda | 2003 | LIDINGÖ SK | AS6603 | 25 m | 40.86 | |
65 | 330 | Taflin Jäghult Therese | 2002 | VÄSBY SS | BH0602 | 25 m | 41.09 | |
66 | 59 | Auxtova Dominika | 2004 | LIDINGÖ SK | BI4804 | 25 m | 41.69 | |
67 | 299 | Barmark Jardelid Emmy | 2002 | VÄSBY SS | BH2602 | 25 m | 41.99 | |
68 | 67 | Klingberg Lovisa | 2004 | LIDINGÖ SK | BR7604 | 25 m | 42.41 | |
69 | 68 | Liljeberg Beata | 2003 | LIDINGÖ SK | BV1803 | 25 m | 42.95 | |
70 | 197 | Bolling Filippa | 2004 | TÄBY SIM | BA8404 | 25 m | 43.02 | |
71 | 289 | Sköld Maja | 2002 | TÄBY SIM | AP1602 | 25 m | 43.25 | |
72 | 70 | Lundgren Julia | 2002 | LIDINGÖ SK | BB1602 | 25 m | 44.04 | |
73 | 357 | Long Emilia | 2004 | SS04 | AO0204 | 25 m | 44.27 | |
74 | 61 | Dombos Alice | 2004 | LIDINGÖ SK | BI7804 | 25 m | 44.31 | |
75 | 395 | Carlberg Hanna | 2003 | LIDINGÖ SK | BF1803 | 50 m | 44.44 | |
76 | 328 | Stromberg Ebba | 2002 | VÄSBY SS | AV7402 | 25 m | 44.65 | |
77 | 320 | Ovuka Agnes | 2001 | VÄSBY SS | BT3201 | 25 m | 45.08 | |
78 | 62 | Dombos Vilma | 2004 | LIDINGÖ SK | BI5804 | 25 m | 50.52 | |
79 | 69 | Liljeberg Clara | 2005 | LIDINGÖ SK | BB8205 | 25 m | 52.35 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.07 | Utskriftsdatum | 13 maj 2016 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 18:54 |