Program for Kaukaveden Kevätuinnit
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Finaalit
# | Discipline | Skupine | Sponzor | Prijave | Startna lista |
---|---|---|---|---|---|
1 | 50m Vapaauinti Naiset | Timed final | Kimmik | Prijave | |
2 | 50m Vapaauinti Miehet | Timed final | Kainuun Auto ja Varaosa | Prijave | |
3 | 200m Vapaauinti Naiset | Timed final | Pekka Heikkinen & Kump. | Prijave | |
4 | 200m Vapaauinti Miehet | Timed final | Konttorikolmio | Prijave | |
5 | 50m vu Naiset Masters | Timed final | Aution Puutyöhallit | Prijave | |
6 | 50m vu Miehet Masters | Timed final | Kaluste-Matti | Prijave | |
7 | 100m Sekauinti Naiset | Timed final | Veikon Kone | Prijave | |
8 | 100m Sekauinti Miehet | Timed final | Scandic | Prijave | |
9 | 50m Selkäuinti Naiset | Timed final | Pyöräfix | Prijave | |
10 | 50m Selkäuinti Miehet | Timed final | Metsähallitus | Prijave | |
11 | 100m Perhosuinti Naiset | Timed final | Kainuun 10auto Oy | Prijave | |
12 | 100m Perhosuinti Miehet | Timed final | Säästöpankki | Prijave | |
13 | 100m Vapaauinti Naiset | Timed final | Step-In Kenkäkauppa | Prijave | |
14 | 100m Vapaauinti Miehet | Timed final | Digikuvapiste | Prijave | |
15 | 50m su Naiset Masters | Timed final | Mainoslähde | Prijave | |
16 | 50m su Miehet Masters | Timed final | Rakennus Jani Junttila | ||
17 | 200m Sekauinti Naiset | Timed final | Kelloliike P.Kainulainen | Prijave | |
18 | 200m Sekauinti Miehet | Timed final | Ullanunelma | Prijave | |
19 | 50m Perhosuinti Naiset | Timed final | Ranch Ruokaravintola | Prijave | |
20 | 50m Perhosuinti Miehet | Timed final | Kuljetusliike Tema-Trans | Prijave | |
21 | 100m Selkäuinti Naiset | Timed final | Autotalo Hartikainen | Prijave | |
22 | 100m Selkäuinti Miehet | Timed final | Kajaanin Tila-autot | Prijave | |
23 | 200m Rintauinti Naiset | Timed final | K-Citymarket Kajaani | Prijave | |
24 | 200m Rintauinti Miehet | Timed final | Kainuun Kultapuoti | Prijave | |
25 | 50m Rintauinti Naiset | Timed final | Skaala Ikkunat ja Ovet | Prijave | |
26 | 50m Rintauinti Miehet | Timed final | Härmän Nauha | Prijave | |
27 | 4X50m Vapaauinti Naiset | Timed final | Pentik Kajaani | Prijave | |
28 | 4X50m Vapaauinti Miehet | Timed final | Kainuun Lämpöenergia | Prijave |