Startliste for Hjørring Park Vendia Swim Cup 2016
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 18, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Hjørring Varmeforsyning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2016 |
1 | 784 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 50 m | 3:12.71 | |
2 | 492 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 50 m | 3:15.59 | |
3 | 563 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 50 m | 3:25.98 | |
4 | 497 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 50 m | 3:41.55 | |
5 | 672 | Steen Emma Phaff | 2005 | TRITON V | 0508AE | 50 m | 3:47.91 | |
6 | 686 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 50 m | 3:52.49 | |
7 | 471 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 50 m | 4:04.57 | |
8 | 664 | Anthonsen Karoline | 2006 | TRITON V | 0632AD | 50 m | 4:05.57 | |
9 | 631 | Kjær Kathrine Erbo | 2004 | TEMPO | 0496AO | 50 m | 4:12.51 | |
10 | 325 | Hagen Alma van der | 2005 | Farsund SK | 50 m | 4:12.70 | ||
11 | 553 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 50 m | 4:14.73 | |
12 | 478 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 50 m | 4:38.89 | |
13 | 669 | Laursen Sarah | 2007 | TRITON V | 0798AD | 50 m | 4:40.60 | |
14 | 321 | Oseassen Ann Lisbeth | 2004 | Farsund SK | 50 m | 4:44.57 | ||
15 | 564 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 50 m | ||
16 | 577 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 50 m | |||
17 | 635 | Svensen Silke Bruun | 2005 | TEMPO | 0568AJ | 50 m | ||
18 | 665 | Foldager Frida Høj | 2006 | TRITON V | 0618AH | 50 m | ||
19 | 668 | Jochumsen Sophia | 2006 | TRITON V | 0642AE | 50 m | ||
20 | 670 | Møller Ea Gram | 2006 | TRITON V | 50 m | |||
21 | 673 | Stelman Andrea Legaard | 2006 | TRITON V | 0604AC | 50 m | ||
22 | 674 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | TRITON V | 0634AD | 50 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 764 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 50 m | 2:44.26 | |
2 | 657 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 50 m | 2:49.10 | |
3 | 708 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 50 m | 2:54.87 | |
4 | 687 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 50 m | 2:55.78 | |
5 | 440 | Andersen Marikka | 2002 | HORSENS | 0214AI | 50 m | 3:10.85 | |
6 | 475 | Mikkelsen Josefine | 2002 | HORSENS | 0242AT | 50 m | 3:12.64 | |
7 | 653 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 50 m | 3:17.03 | |
8 | 697 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 50 m | 3:18.41 | |
9 | 339 | Strømman Lea | 2002 | Lillesand | 50 m | 3:18.63 | ||
10 | 555 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 50 m | 3:19.61 | |
11 | 589 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 50 m | 3:32.94 | |
12 | 572 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 50 m | 3:33.21 | |
13 | 486 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 50 m | 3:33.95 | |
14 | 501 | Volke Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0228BC | 50 m | 3:37.61 | |
15 | 565 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 50 m | 3:39.05 | |
16 | 442 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 50 m | 3:40.81 | |
17 | 666 | Hall Maria | 2003 | TRITON V | 0384BC | 50 m | 3:44.74 | |
18 | 336 | Yteerdal Inga Martine Huse | 2003 | Lillesand | 50 m | 3:50.00 | ||
19 | 585 | Pedersen Mette Brandt | 2003 | S 68 | 0322AX | 50 m | 3:52.53 | |
20 | 340 | Hodneberg Helene | 2003 | Lillesand | 50 m | 3:55.72 | ||
21 | 558 | Christensen Zenia | 2003 | S 68 | 0322BB | 50 m | 3:59.27 | |
22 | 733 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 50 m | 4:04.88 | |
23 | 595 | Kjærdgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 50 m | ||
24 | 777 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m |
Årg. 2000-2001 |
1 | 605 | Baxter Helene | 2000 | Stavang.SC | 50 m | 2:42.01 | ||
2 | 656 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 50 m | 2:42.87 | |
3 | 457 | Ibsen Sille | 2001 | HORSENS | 0134AU | 50 m | 2:50.21 | |
4 | 763 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | AALBORG | 0038AI | 50 m | 2:54.77 | |
5 | 779 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 50 m | 3:00.71 | |
6 | 317 | Bjørnestad Thea | 2000 | Farsund SK | 50 m | 3:02.83 | ||
7 | 446 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 50 m | 3:03.37 | |
8 | 316 | Johnsen Helene | 2001 | Farsund SK | 50 m | 3:12.87 | ||
9 | 755 | Madsen Nete Lund | 2001 | AALBORG | 0186AZ | 50 m | 3:29.24 | |
10 | 696 | Eriksen Nanna | 2001 | AABYBRO | 0118BC | 50 m | 3:30.52 | |
11 | 517 | Sarauw Anna | 2001 | NORD | 0188BB | 50 m | 3:31.95 | |
12 | 519 | Aagaard Camilla | 2000 | NORD | 0044AY | 50 m | 3:32.56 | |
13 | 335 | Opheim Hedvig | 2000 | Lillesand | 50 m | 3:37.69 | ||
14 | 438 | Andersen Cecilie B. | 2001 | HORSENS | 0116AI | 50 m | 4:06.02 |
Årg. 0-1999 |
1 | 745 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 50 m | 2:41.41 | |
2 | 619 | Sveingard Marie | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 2:46.79 | ||
3 | 621 | Øie Maren | 1997 | Stavang.SC | 50 m | 2:52.92 | ||
4 | 353 | Tørnkvist Malene | 1998 | SKTEAM SØR | 50 m | 3:01.84 | ||
5 | 482 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 50 m | 3:02.02 | |
6 | 513 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 50 m | 3:16.29 | |
7 | 714 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | AALBORG | 9904AT | 50 m | 3:25.19 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.04 | Udskriftsdato | 29 april 2016 |
Licens til Svømmeklubben S 68 | Udskriftstidspunkt | 07:54 |