Ohjelma Hjørring Park Vendia Swim Cup 2016
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 30
|
Stævne navn |
Hjørring Park Vendia Swim Cup |
|
Udskriftsdato |
01 maj 2016 |
|
|
Stævne by |
Hjørring |
|
Udskriftstidspunkt |
13:18 |
|
|
Arrangør |
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 april 2016 |
|
|
|
|
Løb 30, 100m Rygsvømning Damer |
Finaler (4) |
Sponsor: Spar Nord |
|
Heat 1 (4) (Årg. 2004-2016) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
491 |
1 |
Laura Vedel Larsen |
2005 |
0554AK |
ST-NEPTUN |
|
50m |
1:31.08 |
685 |
2 |
Lea Kjær Kristensen |
2004 |
0466AS |
VIBORG |
|
50m |
1:30.23 |
692 |
3 |
Anna Varming |
2005 |
0574AJ |
VIBORG |
|
50m |
1:24.57 |
781 |
4 |
Louise Lie Thisted |
2005 |
0578AC |
AALBORG |
|
50m |
1:21.93 |
539 |
5 |
Kathrine Bech Nielsen |
2004 |
0432AJ |
ODDER |
|
50m |
1:22.20 |
622 |
6 |
Astrid Hassing |
2004 |
0494AM |
SØHESTEN |
|
50m |
1:28.44 |
563 |
7 |
Anna Munk Fuglsang |
2005 |
0538AI |
S 68 |
|
50m |
1:30.78 |
578 |
8 |
Lærke Kjærsgaard |
2004 |
0488AQ |
S 68 |
|
50m |
1:31.19 |
|
|
Heat 2 (4) (Årg. 2002-2003) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
682 |
1 |
Louise Houe Andersen |
2003 |
0384AN |
VIBORG |
|
50m |
1:16.70 |
713 |
2 |
Camilla Brøgger-Andersen |
2002 |
0246AQ |
AALBORG |
|
50m |
1:13.96 |
527 |
3 |
Marie Christensen |
2002 |
0272AI |
ODDER |
|
50m |
1:13.23 |
455 |
4 |
Cecilie Grøndal |
2002 |
0282AK |
HORSENS |
|
50m |
1:11.23 |
658 |
5 |
Karoline Sørensen |
2002 |
0236AI |
THISTED |
|
50m |
1:11.94 |
761 |
6 |
Ida S Olesen |
2003 |
0356AA |
AALBORG |
|
50m |
1:13.48 |
571 |
7 |
Cecilie V Jensen |
2002 |
0298AN |
S 68 |
|
50m |
1:15.52 |
324 |
8 |
Julie Jespersen Hansen |
2002 |
|
Farsund SK |
|
50m |
1:18.26 |
|
|
Heat 3 (4) (Årg. 2000-2001) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
613 |
1 |
Marie Hinna |
2000 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:16.60 |
755 |
2 |
Nete Lund Madsen |
2001 |
0186AZ |
AALBORG |
|
50m |
1:15.13 |
652 |
3 |
Anna Mathiasen |
2000 |
0066AP |
THISTED |
|
50m |
1:15.06 |
449 |
4 |
Josefine Due Christensen |
2001 |
0166AT |
HORSENS |
|
50m |
1:13.47 |
438 |
5 |
Cecilie B. Andersen |
2001 |
0116AI |
HORSENS |
|
50m |
1:14.79 |
650 |
6 |
Smilla Lyhne |
2000 |
0046AL |
THISTED |
|
50m |
1:15.10 |
747 |
7 |
Stefanie Brun Koch |
2001 |
0196AC |
AALBORG |
|
50m |
1:16.06 |
707 |
8 |
Emma A Andersen |
2000 |
0034AH |
AALBORG |
|
50m |
1:16.82 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
654 |
2 |
Anette Poulsen |
1999 |
9928AG |
THISTED |
|
50m |
1:15.04 |
587 |
3 |
Pernille Rasmussen |
1996 |
9654AH |
S 68 |
|
50m |
1:11.46 |
352 |
4 |
Sara Stoebner |
1998 |
|
SKTEAM SØR |
|
50m |
1:09.60 |
588 |
5 |
Sofie Rasmussen |
1999 |
9962AP |
S 68 |
|
50m |
1:11.15 |
789 |
6 |
Amalie Bach Nielsen |
1999 |
9942AG |
HORSENS |
|
50m |
1:13.69 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.04 |
Udskriftsdato |
01 maj 2016 |
Licens til Svømmeklubben S 68 |
Udskriftstidspunkt |
13:18 |
|